1

@Bocheno1 korepetycje to wiadomo u kogo… ja niestety nie jestem polonistką xd

2

@Bocheno1 wsiąść to powinieneś słownik języka polskiego… a potem możesz braść zaliczkę.

2

@dmcteam A jaką sumę chciałbyś na to przeznaczyć? Bo inne pomysły mogą być za 100 zł, a inne za 1000.
Jak chcesz żeby była pamiątka, to możesz jej kupić bransoletkę albo pierścionek z grawerem.

1

@FcPortoFan1999 teraz wesela to bardzo często wyidealizowane bankiety dla sztywniaków.

2

@NeroTFP1 To prawda. Motorniczy Bogu ducha winien, a do końca życia to z nim zostanie.

2

@NeroTFP1 Dziecko dzieckiem, mogło nie uważać. Od tego jest dorosły, który się dzieckiem opiekuje. I obserwując jak ludzie zajmują się dziećmi to nóż się w kieszeni otwiera.

4

@barcelonaLM dlatego na całe życie…

2

@barcelonaLM Co ten Mateusz gada? Właśnie uwiarygodnił Tuska…

0

@FcPortoFan1999 Lewy Crisa pocałuje, nie będzie im szkodzić!

1

@MesQueUnClub96 By mój chłop zmądrzał, ale to chyba nierealne XD

1

@Marian_Pazdzioch Warszawa to wysypisko fajnopolaków. Rodowici warszawiacy nie mają nic do powiedzenia, bo słoiki już ich niestety przebiły procentowo.

1

@Marian_Pazdzioch Ani to ani to. Najlepiej jakaś mała mieścina.

4

@Kgorecki2500 sympatyczna matka trójki dzieci, używająca słów na ch.. i k….

0

@Gall PO w 2016 też już dogorywało…

3

@Katalonbar Najlepiej to gdyby dało się usunąć jednych i drugich.

0

@BezglutenowyPedri fajny masz nick ;)

1

@Comentateiro a żebyś wiedział, że ja już w śpiulkolot :)

1

@Comentateiro Dziadek, weź w końcu te leki i przestań chrzanić od czapy…

0

@FcPortoFan1999 dziadek po prostu leków nie bierze jak trzeba, a jak już weźmie to i tak popija je alkoholem.

1

@FcPortoFan1999 Jakim pisowcem? Przecież on był przy zakładaniu PSL-u. I to tego pierwotnego.

0

@FcPortoFan1999 No… ale ze mną po męsku xd

0

@FcPortoFan1999 Próbowałeś?

1

@Cule_10 ja nie po rozstaniu, ale podobno jestem dobra w takie tematy, więc jak coś to wal śmiało. No chyba, że wolisz pogadać z kimś po męsku…

1

@Marian_Pazdzioch ja tam wolę Bułkę kajzerkę…

1

@Kgorecki2500 A dzisiaj 22… kocham październik jak jest tak ciepło :)

2

@Popitek12 Jest zajęta wszystkim tylko nie Tobą.
Pamiętaj, nigdy nie żebraj o miłość. Prawdziwa przyjdzie sama.

3

@Kgorecki2500 wracamy do czasów minionych, kiedy to kobiety rodziły tam gdzie aktualnie stały, najczęściej w domu czy w polu.

2

@mrboom Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :)

6

@pep71 A zabrzmiało to jakby broniły gospodyń domowych xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 dużo patologii jeździ na Twoich trasach w nocki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?