July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 korepetycje to wiadomo u kogo… ja niestety nie jestem polonistką xd
2
@Bocheno1 wsiąść to powinieneś słownik języka polskiego… a potem możesz braść zaliczkę.
2
@dmcteam A jaką sumę chciałbyś na to przeznaczyć? Bo inne pomysły mogą być za 100 zł, a inne za 1000.
Jak chcesz żeby była pamiątka, to możesz jej kupić bransoletkę albo pierścionek z grawerem.
1
@FcPortoFan1999 teraz wesela to bardzo często wyidealizowane bankiety dla sztywniaków.
2
@NeroTFP1 To prawda. Motorniczy Bogu ducha winien, a do końca życia to z nim zostanie.
2
@NeroTFP1 Dziecko dzieckiem, mogło nie uważać. Od tego jest dorosły, który się dzieckiem opiekuje. I obserwując jak ludzie zajmują się dziećmi to nóż się w kieszeni otwiera.
4
@barcelonaLM dlatego na całe życie…
2
@barcelonaLM Co ten Mateusz gada? Właśnie uwiarygodnił Tuska…
0
@FcPortoFan1999 Lewy Crisa pocałuje, nie będzie im szkodzić!
1
@MesQueUnClub96 By mój chłop zmądrzał, ale to chyba nierealne XD
1
@Marian_Pazdzioch Warszawa to wysypisko fajnopolaków. Rodowici warszawiacy nie mają nic do powiedzenia, bo słoiki już ich niestety przebiły procentowo.
1
@Marian_Pazdzioch Ani to ani to. Najlepiej jakaś mała mieścina.
4
@Kgorecki2500 sympatyczna matka trójki dzieci, używająca słów na ch.. i k….
0
@Gall PO w 2016 też już dogorywało…
3
@Katalonbar Najlepiej to gdyby dało się usunąć jednych i drugich.
0
@BezglutenowyPedri fajny masz nick ;)
1
@Comentateiro a żebyś wiedział, że ja już w śpiulkolot :)
1
@Comentateiro Dziadek, weź w końcu te leki i przestań chrzanić od czapy…
0
@FcPortoFan1999 dziadek po prostu leków nie bierze jak trzeba, a jak już weźmie to i tak popija je alkoholem.
1
@FcPortoFan1999 Jakim pisowcem? Przecież on był przy zakładaniu PSL-u. I to tego pierwotnego.
0
@FcPortoFan1999 No… ale ze mną po męsku xd
0
@FcPortoFan1999 Próbowałeś?
1
@Cule_10 ja nie po rozstaniu, ale podobno jestem dobra w takie tematy, więc jak coś to wal śmiało. No chyba, że wolisz pogadać z kimś po męsku…
1
@Marian_Pazdzioch ja tam wolę Bułkę kajzerkę…
1
@Kgorecki2500 A dzisiaj 22… kocham październik jak jest tak ciepło :)
2
@Popitek12 Jest zajęta wszystkim tylko nie Tobą.
Pamiętaj, nigdy nie żebraj o miłość. Prawdziwa przyjdzie sama.
3
@Kgorecki2500 wracamy do czasów minionych, kiedy to kobiety rodziły tam gdzie aktualnie stały, najczęściej w domu czy w polu.
2
@mrboom Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki :)
6
@pep71 A zabrzmiało to jakby broniły gospodyń domowych xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 dużo patologii jeździ na Twoich trasach w nocki?