July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@RoberDzik ego TOP!
0
@AFA Woda z cytryną i kanapka na chlebie z pełnego ziarna żyta z grillowanymi warzywami i kurczakiem.
1
@Stoiczkow Piękna i feministka - wybierz jedno.
0
@Kuczek Idę spać i na nic nie czekam. No może na następną sobotę bo wtedy gra Flickwagen i zaczynają się skoki.
1
@Kgorecki2500 Jak świeże i z glutenem to jedno i drugie.
0
@daniel32778 to więcej nie włączaj xD
3
@daniel32778 Buła broni
0
Gwałco nas jak Barça Real…
7
Probierz na boisku?
1
@tomek8756 Ja bym tylko chciała, żeby zebrali tych obrońców Konstytucji i czytali im na głos, przepis po przepisie. Tak, żeby zrozumieli co tam jest napisane.
12
Penalti a favor del Real de Madrid
8
Gramy jak mistrz Europy hahahahah
0
Jakieś fatum dopadło naszych na tym zgrupowaniu…
0
@Rastafarnianin właśnie tak się poprawnie mówi xD
1
@Herato Jak Messi był swego czasu w Barcelonie.
0
@Herato Raphinhę
0
@Comentateiro Ale to dla wszystkich przestroga.
3
@MesQueUnClub96 Nie, ponieważ moje „przyjaźnie” kończyły się zawsze z hukiem, a prawdziwa przyjaźń się nie kończy.
0
@Comentateiro soja działa niekorzystnie na płodność więc nie polecam.
0
@FcPortoFan1999 Gorzej jeśli jednak zamkną dach...
0
@FcPortoFan1999 i wtedy cała La Rambla wbiega na płytę basenu i pływa.
2
@MOLESTA Dzisiaj 13 grudnia?
1
@MOLESTA No poczucie humoru to Ty masz…
I wybitne zdolności matematyczne. 13 grudnia jest za miesiąc, a nie jutro.
0
@Kengo Najgorzej to i to.
2
@FCBMati10 Jak jasna cholera ma poparcie Konfederatów.
Szczerze wolałabym, żeby go wystawili to by się dalej kompromitował.
0
@MessiForeverTheBest wicepremier, wiceminister sprawiedliwości, minister edukacji, minister infrastruktury i dwa miejsca w resorcie zdrowia, bo trzeba tam dwóch wcisnąć.
2
@pluszek i gdzie te dzieci miałyby z tym kołem latać? Po pokoju 8m2?
U mnie na osiedlu zlikwidowali plac zabaw i boisko na rzecz placu zabaw dla piesków. Nie każdy ma dom z ogrodem, żeby dzieciaki mogły latać po ogrodzie ile wejdzie, a na osiedlach coraz większe restrykcje. Ja się jeszcze wychowywałam na skakaniu przez gumę czy grze w klasy, ale teraz już nawet nie można rysować kredą po betonie…
7
@Zoker BO IM SMAKUJE!!!
0
@Gronek Ja to nazwę przemocą domową.
0
@Gronek Ja mam znajomego, za którego baba wszystko robi, włącznie z tym, że wyskakuje po fajki dla niego, żeby przez przypadek w tej drodze do sklepu i z powrotem jej nie zdradził. Nawet koledzy są dla niej zagrożeniem. To się nie nazywa miłość.