10

@RoberDzik ego TOP!

0

@AFA Woda z cytryną i kanapka na chlebie z pełnego ziarna żyta z grillowanymi warzywami i kurczakiem.

1

@Stoiczkow Piękna i feministka - wybierz jedno.

0

@Kuczek Idę spać i na nic nie czekam. No może na następną sobotę bo wtedy gra Flickwagen i zaczynają się skoki.

1

@Kgorecki2500 Jak świeże i z glutenem to jedno i drugie.

0

@daniel32778 to więcej nie włączaj xD

3

@daniel32778 Buła broni

0

Gwałco nas jak Barça Real…

7

Probierz na boisku?

1

@tomek8756 Ja bym tylko chciała, żeby zebrali tych obrońców Konstytucji i czytali im na głos, przepis po przepisie. Tak, żeby zrozumieli co tam jest napisane.

12

Penalti a favor del Real de Madrid

8

Gramy jak mistrz Europy hahahahah

0

Jakieś fatum dopadło naszych na tym zgrupowaniu…

0

@Rastafarnianin właśnie tak się poprawnie mówi xD

1

@Herato Jak Messi był swego czasu w Barcelonie.

0

@Herato Raphinhę

0

@Comentateiro Ale to dla wszystkich przestroga.

3

@MesQueUnClub96 Nie, ponieważ moje „przyjaźnie” kończyły się zawsze z hukiem, a prawdziwa przyjaźń się nie kończy.

0

@Comentateiro soja działa niekorzystnie na płodność więc nie polecam.

0

@FcPortoFan1999 Gorzej jeśli jednak zamkną dach...

0

@FcPortoFan1999 i wtedy cała La Rambla wbiega na płytę basenu i pływa.

2

@MOLESTA Dzisiaj 13 grudnia?

1

@MOLESTA No poczucie humoru to Ty masz…
I wybitne zdolności matematyczne. 13 grudnia jest za miesiąc, a nie jutro.

0

@Kengo Najgorzej to i to.

2

@FCBMati10 Jak jasna cholera ma poparcie Konfederatów.
Szczerze wolałabym, żeby go wystawili to by się dalej kompromitował.

0

@MessiForeverTheBest wicepremier, wiceminister sprawiedliwości, minister edukacji, minister infrastruktury i dwa miejsca w resorcie zdrowia, bo trzeba tam dwóch wcisnąć.

2

@pluszek i gdzie te dzieci miałyby z tym kołem latać? Po pokoju 8m2?
U mnie na osiedlu zlikwidowali plac zabaw i boisko na rzecz placu zabaw dla piesków. Nie każdy ma dom z ogrodem, żeby dzieciaki mogły latać po ogrodzie ile wejdzie, a na osiedlach coraz większe restrykcje. Ja się jeszcze wychowywałam na skakaniu przez gumę czy grze w klasy, ale teraz już nawet nie można rysować kredą po betonie…

7

@Zoker BO IM SMAKUJE!!!

0

@Gronek Ja to nazwę przemocą domową.

0

@Gronek Ja mam znajomego, za którego baba wszystko robi, włącznie z tym, że wyskakuje po fajki dla niego, żeby przez przypadek w tej drodze do sklepu i z powrotem jej nie zdradził. Nawet koledzy są dla niej zagrożeniem. To się nie nazywa miłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?