July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To postraszyliśmy Real. Boją się jak ho ho.
1
@Rust_Cohle kracz tak dalej :)
0
@Jackazz Potwierdzam
2
@Smixu Zima jest paskudna, chyba, że jest 19 stopni jak w Sevilli dzisiaj.
0
@PW27 Bo tu panuje światłość. Przede wszystkim umysłów…
0
@mordini123 pomysł upadnie jak punktowane kwalifikacje.
0
@Criss18Barca dlatego ja pozostałam przy bzdetach z eurosportu.
0
@tadzik447 zgadzam się
0
@tomek8756 a czy można nazwać to miłością, jeśli zawsze jest łatwo i przyjemnie?
Oczywiście pomijam skrajne przypadki, jak np. Przemoc. Ale chyba nie ma prawdziwej miłości, która by trochę nie cierpiała.
0
@Nightraider lepiej nie bo @jowita może się na Ciebie obrazić…
Chociaż nie zawsze brzydka = gruba. Chude też mogą być brzydkie ;)
0
@FcPortoFan1999 Młody i zdolny
1
@Nightraider A ja słyszałam powiedzenie "Ładna miska jeść Ci nie da".
1
@Thoms94 tak, bez problemu
0
@Safrani Klub Przyjaciół Myszki Miki :)
0
@Trojanek23 nie myślisz, że to Dodi podszywa się pod tę laskę?
1
@Kgorecki2500 Ja tam lubię wszystko. Oczywiście najczęściej jem ziemniaczki, ale wszystko i kasza i ryż i makaron jest dobry. I świeży chleb też.
1
@alone49 wychodzi na to, że tak. Aczkolwiek nie wiem jak to przeliczyć na złotówki.
2
@Yoshi94 A jak się płaci sędzią?
0
@chavez Nie śmiej się dziadku, z czyjegoś wypadku.
Dziadek się śmiał i to samo miał.
6
@NeroTFP1 a po co my zbudowaliśmy przewagę, żeby ją roztrwonić?
0
@tomek8756 ja jak najbardziej po polsku „kadry”.
0
@FcPortoFan1999 O to znaczy, że możemy siedzieć obok siebie bo ja też nie lubię
1
@gumaz jakby mi zaczął gadać o ekstraklapie to ja bym wypiła za niego, podwójnie hahahah
0
@gumaz Oby nie koło abstynentów.
0
@MesQueUnClub96 ja jeszcze nie mam :(
0
@Criss18Barca nieszczęścia chodzą parami
4
@Katalończyk 99 całkiem przypadkiem jest to miesiąc, w którym Xavi objął Barçe w 2021 roku. Przypadków nie ma, są znaki.
0
@FcPortoFan1999 Czyli to wszystko Twoja sprawka!
0
Delfinek kochany ❤️
1
@FCB_dimiC już Ci to zostanie xd