0

@FCB_dimiC albo jest mu za zimno.

0

@FcPortoFan1999 taaa… gdyby nie @gumaz to pewnie bym nawet nie zauważyła, że napisałeś real XD

1

@Eklerek dlatego użyłam trybu warunkowego. Jak chce to niech mrugnie dwa razy ;)

0

@Eklerek Broń Boże, po prostu nie chcę, żeby dziewczyna doprowadziła się do takiego stanu że wyląduje w psychiatryku albo w więzieniu. Skoro już 24h po ślubie mu grozi xd

5

@jaras121 Nie. Należy go odizolować od tych dzieci. Mimo, że genów nie wydłubjemy.

1

@agaFCB jak chcesz unieważnić to małżeństwo to mrugnij dwa razy, pomogę Ci.

7

@takisobiektos generalnie, to te wszystkie zamachy czy dawniejsze wyprawy krzyżowe tak naprawdę z religiami nie mają wiele wspólnego, a religia jest tu przykrywką dla innych interesów. Najłatwiej ludzi straszyć Bogiem czy bóstwem.

2

0

@Bocheno1 trzyma go po Waszym weselu

2

@norbi77 a na Kargula, sąsiada naszego, spuść wszelkie plagi egipskie, Dobry Boże.
Amen.

0

@MesQueUnClub96 seksoholizm (w każdej postaci) to taka sama choroba jak alkoholizm. Do leczenia.

1

@esem91 ktoś się pomylił i zbanował artykuł xd

1

@cules100pro Ale oryginalne czy podróby z Turcji?

2

@Czajka90 3 skrzynki to jeszcze przed zachodem Słońca. Wprawka xd

5

@ToWinaSedziego tak, razem z całą bielizną

3

@Trojanek23 w Niemczech? W takim kulturalnym kraju? Niemożliwe.

0

@Danny Gaucho możliwe

0

@Danny Gaucho bo jego kobieta jest stamtąd?

0

@macio_944 moje typy to salami z Mlekpolu i Królewski z Sierpca.

2

@Kgorecki2500 Miły starszy pan

0

@Janas11224 no nie wiem, jak dla mnie przedstawić się Julka brzmi trochę źle, szczególnie że nie utożsamiam się ze zjawiskiem Julek.

4

@FcPortoFan1999 Weselny pyton, weselny pyton, tańczy go Radom, tańczy go Bytom!

7

@Popitek12 no właśnie. I dlatego będę sama.

12

@FCB_dimiC właśnie dlatego xd

7

@MesQueUnClub96 że czeka mnie samotność

1

@Popitek12 jeśli panna się nie spodziewa to może być.

1

@Popitek12 Nie. W Walentynki, urodziny itp również nie. Najlepsze oświadczyny to w niespodziewanym momencie.

0

@Rastafarnianin dlatego ja już jestem stara, bo wolę jak w grudniu jest 10 stopni na plusie.

0

@agaFCB tak się umówiłyśmy w zeszłym roku jakoś hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?