July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC albo jest mu za zimno.
0
@FcPortoFan1999 taaa… gdyby nie @gumaz to pewnie bym nawet nie zauważyła, że napisałeś real XD
1
@Eklerek dlatego użyłam trybu warunkowego. Jak chce to niech mrugnie dwa razy ;)
0
@Eklerek Broń Boże, po prostu nie chcę, żeby dziewczyna doprowadziła się do takiego stanu że wyląduje w psychiatryku albo w więzieniu. Skoro już 24h po ślubie mu grozi xd
5
@jaras121 Nie. Należy go odizolować od tych dzieci. Mimo, że genów nie wydłubjemy.
1
@agaFCB jak chcesz unieważnić to małżeństwo to mrugnij dwa razy, pomogę Ci.
7
@takisobiektos generalnie, to te wszystkie zamachy czy dawniejsze wyprawy krzyżowe tak naprawdę z religiami nie mają wiele wspólnego, a religia jest tu przykrywką dla innych interesów. Najłatwiej ludzi straszyć Bogiem czy bóstwem.
2
@Eklerek A to Ciebie ominęło wesele roku?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15115275#comment-15115433
0
@Bocheno1 trzyma go po Waszym weselu
2
@norbi77 a na Kargula, sąsiada naszego, spuść wszelkie plagi egipskie, Dobry Boże.
Amen.
0
@MesQueUnClub96 seksoholizm (w każdej postaci) to taka sama choroba jak alkoholizm. Do leczenia.
1
@esem91 ktoś się pomylił i zbanował artykuł xd
1
@cules100pro Ale oryginalne czy podróby z Turcji?
2
@Czajka90 3 skrzynki to jeszcze przed zachodem Słońca. Wprawka xd
5
@ToWinaSedziego tak, razem z całą bielizną
3
@Trojanek23 w Niemczech? W takim kulturalnym kraju? Niemożliwe.
0
@Danny Gaucho możliwe
0
@Danny Gaucho bo jego kobieta jest stamtąd?
0
@macio_944 moje typy to salami z Mlekpolu i Królewski z Sierpca.
2
@Kgorecki2500 Miły starszy pan
0
@Janas11224 no nie wiem, jak dla mnie przedstawić się Julka brzmi trochę źle, szczególnie że nie utożsamiam się ze zjawiskiem Julek.
4
@FcPortoFan1999 Weselny pyton, weselny pyton, tańczy go Radom, tańczy go Bytom!
7
@Popitek12 no właśnie. I dlatego będę sama.
12
@FCB_dimiC właśnie dlatego xd
7
@MesQueUnClub96 że czeka mnie samotność
1
@Popitek12 jeśli panna się nie spodziewa to może być.
1
@Popitek12 Nie. W Walentynki, urodziny itp również nie. Najlepsze oświadczyny to w niespodziewanym momencie.
0
@Rastafarnianin dlatego ja już jestem stara, bo wolę jak w grudniu jest 10 stopni na plusie.
0
@agaFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13938290#comment-13938361
Na pewno :D
0
@agaFCB tak się umówiłyśmy w zeszłym roku jakoś hahaha