July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek Zapytaj czy ma kochankę.
1
@kubix05 nie, bo nie doszedł do mnie prezent od @Czajka90
1
@Eklerek nic a nic o polityce
0
@Eklerek Ani przecinka.
1
@Kgorecki2500 śledzia to u mnie nawet nie było
Zresztą sam zapach i wygląd mnie nie zachęca…
0
@Safrani masakra
1
@Kgorecki2500 Nie, bo mam traumę związaną z kapustą.
0
@VegetaPolska zgadzam się z @FcPortoFan1999 za daleko hahaha
1
@FcPortoFan1999 do stolicy masz godzinkę pociągiem. I można dać w szyję na integracji hahaha
0
@FcPortoFan1999 dlatego trzeba zrobić to w Warszawie. Do stolycy najlepszy dojazd.
0
@FcPortoFan1999 Ale i święciutka :)
2
@FcPortoFan1999 ja z jednej strony bym poszła, a z drugiej bym się bała takiego spotkania hahaha
1
@okiemtypera_lucaxx95 mnie troszkę dziwi picie alkoholu w wigilię. W końcu to postny dzień.
9
@agaFCB Jesteśmy jak ta klasa licealna co się długo integrowała, ale jak już się zintegrowała to na fest.
0
@gumaz Ale co innego cichacz, a co innego puścić soczystego pierda.
1
@MateS kompocik z suszu jak rozumiem?
7
@BezglutenowyPedri nie.
2
@lucas/catalan i Tobie też
0
@FcPortoFan1999 smaczna, ale trochę ciężkostrawna…
0
@Marian_Pazdzioch tak akurat
0
@Rewolucja123 Oj tak. No kto nie zrobił sobie wtedy foty z bananem?
4
@Popitek12 Jeszcze nigdy nie przyszedł, ale wciąż czekam.
1
@FcPortoFan1999 bardzo Oskarku, bardzo grzeczna byłam :)
1
@FcPortoFan1999 Bardzo. A co najważniejsze: worek pełen prezentów ;)
1
@Marian_Pazdzioch u mnie był Mikołaj.
1
@FcPortoFan1999 Oski, przygrzej pierogi, a nie tylko w tych internetach siedzisz.
2
@Wojcio rybka lubi pływać
1
@Donnie_Darko o ten tramwaj co nie chodzi.
Będziesz w wigilię żywe stworzenie zabijał?
1
@Kgorecki2500 i dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze :)
3
@macio_944 Na zwykłej to chyba już brakuje pól na cyferki.