2

@Eklerek Zapytaj czy ma kochankę.

1

@kubix05 nie, bo nie doszedł do mnie prezent od @Czajka90

1

@Eklerek nic a nic o polityce

0

@Eklerek Ani przecinka.

1

@Kgorecki2500 śledzia to u mnie nawet nie było
Zresztą sam zapach i wygląd mnie nie zachęca…

0

@Safrani masakra

1

@Kgorecki2500 Nie, bo mam traumę związaną z kapustą.

0

@VegetaPolska zgadzam się z @FcPortoFan1999 za daleko hahaha

1

@FcPortoFan1999 do stolicy masz godzinkę pociągiem. I można dać w szyję na integracji hahaha

0

@FcPortoFan1999 dlatego trzeba zrobić to w Warszawie. Do stolycy najlepszy dojazd.

0

@FcPortoFan1999 Ale i święciutka :)

2

@FcPortoFan1999 ja z jednej strony bym poszła, a z drugiej bym się bała takiego spotkania hahaha

1

@okiemtypera_lucaxx95 mnie troszkę dziwi picie alkoholu w wigilię. W końcu to postny dzień.

9

@agaFCB Jesteśmy jak ta klasa licealna co się długo integrowała, ale jak już się zintegrowała to na fest.

0

@gumaz Ale co innego cichacz, a co innego puścić soczystego pierda.

1

@MateS kompocik z suszu jak rozumiem?

7

2

@lucas/catalan i Tobie też

0

@FcPortoFan1999 smaczna, ale trochę ciężkostrawna…

0

@Marian_Pazdzioch tak akurat

0

@Rewolucja123 Oj tak. No kto nie zrobił sobie wtedy foty z bananem?

4

@Popitek12 Jeszcze nigdy nie przyszedł, ale wciąż czekam.

1

@FcPortoFan1999 bardzo Oskarku, bardzo grzeczna byłam :)

1

@FcPortoFan1999 Bardzo. A co najważniejsze: worek pełen prezentów ;)

1

@Marian_Pazdzioch u mnie był Mikołaj.

1

@FcPortoFan1999 Oski, przygrzej pierogi, a nie tylko w tych internetach siedzisz.

2

@Wojcio rybka lubi pływać

1

@Donnie_Darko o ten tramwaj co nie chodzi.
Będziesz w wigilię żywe stworzenie zabijał?

1

@Kgorecki2500 i dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze :)

3

@macio_944 Na zwykłej to chyba już brakuje pól na cyferki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?