July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LionelM95 według art. 244 par 1a bodajże, policja ma prawo go zatrzymać, jeśli dopuścił się przemocy, a zamieszkujecie pod jednym dachem. Także to zależy od ich uznania. Myślę, że złamanie kości twarz jest na tyle poważne, że to zrobią.
Wyczytałam też, że na policji możesz zgłosić chęć poddania się obdukcji. Wtedy oni to załatwiają i jest za darmo.
0
@FcPortoFan1999 No pewa. Bliźniaki źle znoszą rozłąkę z drugim bliźniakiem.
0
@FcPortoFan1999 dobrze, że jesteś. Szkoda, że dzbanem xD
A tak serio, tęskniliśmy ;)
1
@Bocheno1 jak żeś wypił, to se nalej, a butelkę podaj dalej
0
@Popitek12 taki z Ciebie kolega?
4
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle co kto lubi… ja tam wolę spać w czystej. Ja myślę tak, żeby się nie narobić.
@gumaz biały, najlepiej gładki jak jedwab i z brokatem
0
@Rust_Cohle a potem przyjemna nocka na tronie XD
3
@TheNekro94 to akurat prawda. Tylko czy potrzeba specjalnej ustawy, żeby po kolesiowsku zatrudniać kobiety w związkach skoro i tak już tam jest kolesiostwo i tak? Otóż tak, bo trzeba zwiększyć liczbę stołków.
1
@PatrychoO gdyby powsadzali na stanowiska panie o mózgach obecnych pań minister i parlamentarzystek to naprawdę już by nigdzie nasi sportowcy nie zajechali. A przecież to o to chodziło.
0
@zodiak_10 to chyba na mój ślub skoro biała hahahah
0
@zodiak_10 czarna to na wesele średnio…
2
@agaFCB pamiętaj, że zawsze ta, która pierwsza Ci się spodobała to jest właśnie ta.
5
@agaFCB Jak dla mnie nr 3 jest TOP, dalej 1, a na końcu 2.
3
@Safrani ALE W UŚMIECHNIĘTEJ KOALICJI NIE MA KOLESIOSTWA!!! tO tYlKO w PisiE!
5
@Kgorecki2500 i niestety nie tak rozsławione, bo w Polsce lubimy pielęgnować pamięć o porażkach.
0
@LionelM95 strzelam, że pewnie jest gdzieś lista lekarzy, którzy robią obdukcję.
0
@ali3gator HA HA HA HA HA
1
@Eklerek dokładnie Eklerku.
0
@Baros1990 tych, którzy nie chcą mieć dzieci nic nie przekona. Ja chcę i nic mnie nie przekona, by ich nie mieć z własnego wyboru.
4
@barcelonaLM chyba, że to tak naprawdę Krzysztof Ibisz i zamiast się starzeć to młodnieje.
2
@Rust_Cohle napisał dumny tatuś xd
3
@Bocheno1 ja się czasami zastanawiam, czy Wy wszyscy w rzeczywistości jesteście tacy jak Was sobie wyobrażam.
1
@Luciano99 no i gitara :)
1
@Bocheno1 Dobra, ale za karę puszczasz ją do Barcelony ze mną samą, a Ty zostajesz w domu.
2
@Bocheno1 i nowego kaszojada zmajstrowałeś? Aga o tym wie?
0
@Rewolucja123 @RezerwowyWojtus swiateczny wirus Was dopadł :(
2
@agaFCB zgadzam się z @Eklerek. Popytaj, może komuś się spodobają.
1
@tomek8756 Nie no ustaliłyśmy z @agaFCB, że biorę się za Pedriego ;)
0
@tomek8756 wszystko jest dla ludzi, ale ja Tinderowi stanowczo odmawiam.