0

@Popitek12 a wystarczy posiedzieć z repetytorium i łatwo ;)

1

@Kondziubarca Panie Jurek, pan przestanie bo się uduszę.

4

@tomek8756 ja już nie będę ujawniać kto do mnie na priv wypisuje hahah
@macio_944 nie można dać się zrobić w bambuko

5

@Luciano99 Ale my tu nie musimy wiedzieć o Waszym romansie. Naprawdę, Lucek, wszyscy wiemy, że nie jesteś wierny w stosunku do @jowita, ale nie musisz tak się z tym obnosić.

1

@Rastafarnianin To nie mój dzień. To również nie mój tydzień, ani nawet mój miesiąc. Rok też nie był mój. Generalnie to nie moje życie.

1

@Eklerek matko i córko!

2

@clyde też z cukrem

0

@D10SLEO najgorzej, że elektorat łyknie tekst, że Nawrocki zezłomowany i nawet nie będą wiedzieli, że go tam nie było.

3

@gumaz skoro życzy ładnej dziewczyny, to znaczy że 28

1

@Popitek12 dla Ciebie również Popitku :)

6

@AxelF tak, już się doczytałam, że pierwsze dziecko to on w ogóle zaakceptował. Nie złożył ani w przypadku pierwszego dziecka, ani w przypadku bliźniaków z drugiej ciąży w wyznaczonym terminie pozwu o zaprzeczenie ojcostwa. I przyznaje, pomyliłam terminy. Termin jest do 6 miesięcy od narodzin dziecka, bądź 6 miesięcy od dowiedzenia się, że dziecko nie jest jego, ale nie później niż do ukończenia 18 lat.

0

@Popitek12 dobrze Popituś, wiemy, że Ty masz nieprzeciętne branie i nawet laski kolegów Ci ulegają.

8

@sergio5 to, że wziął się za żonę kolegi to jedno, ale drugie, że myślał, że po takim czymś ona go nie zdradzi to też specyfik umysłowy.

0

@FcPortoFan1999 Rafał Kot to fizjoterapeuta.

3

@norbi77 skoro były dzieci, które urodziły się po rozwodzie, to to nie prawo jest głupie, tylko ludzie. Problemem powinny być jedynie dzieci, które były zrodzone w trakcie trwania małżeństwa bądź do bodajże 300 dni od rozwodu.

0

@FcPortoFan1999 Dobre pytanie, Oski. Niestety nie znam na nie odpowiedzi. Obawiam się, że zmiana trenera i tak dałaby tyle, co w reprezentacji piłkarzy.

0

Czyżby Thomas prosił się o zwolnienie?

0

@takisobiektos Janek Ziobro miał luz w d…. Niech go wezmą do sztabu.

4

@norbi77 dlaczego to niby jest chore?
Jedną z funkcji małżeństwa przewidzianą przez ustawodawcę jest wydawanie i wychowywanie potomstwa. Ponadto, obowiązkiem małżeńskim jest wzajemna wierność i pożycie intymne, z wyłączeniem pożycia z osobą spoza małżeństwa. Zatem domniemanie ojcostwa męża matki jest logiczną. Inaczej nawet tam, gdzie nie ma żadnych wątpliwości, przypisanie ojcostwa by się niepotrzebnie komplikowało.

3

@norbi77 bo taki wniosek to się do sądu składa…

8

@norbi77 jeżeli w momencie, gdy żona zaszła w pierwszą ciążę, wiedział, że jest bezpłodny to powinien się od razu rozwieść. Zdrada to z automatu przesłanka do rozwodu. W małżeństwie istnieje domniemanie pochodzenia dziecka od męża matki. Mąż może do ukończenia przez dziecko 18 lat wystąpić do sądu o zaprzeczenie ojcostwa. Przy opinii medycznej, że jest on bezpłodny (a bezpłodność, w przeciwieństwie do niepłodności jest trwała i nie do wyleczenia), to taka sprawa powinna być formalnością.

0

@VegetaPolska Mi się wydawało, gdy słuchałam tej rozmowy, że Olek bardziej mówił to w kontekście tego, że on sam kombinuje.
Dzisiaj ewidentnie spóźnił, od razu było widać.

1

@MesQueUnClub96 i nie masz wtedy ochoty przywalić mu w twarz?

2

@MesQueUnClub96 uwierz Dodi, że największy jak masz te obie sytuacje na raz wobec jednej osoby.

1

@agaFCB najgorzej, gdy te usta są częścią tej twarzy.

3

@Moderacja jak jest „se queda”, to znaczy, że jednak odejdzie?

2

@Kapitan hawk Żyła trzeci

1

@Michael24 @Pedri16Future Temperaturaaa…

2

@Popitek12 tak inteligentny człowiek na pewno kiedyś dojdzie do władzy na La Bambie.

5

@Popitek12 Popituś, a dlaczego o 0.15 tak, 0.16 nie, a o 0.17 znowu tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?