1

@MateS 4 po Cescu Fabregasie

5

@tomek8756 cudze dzieci szybciej rosną

0

@gumaz Mi on jednak pachnie czerwcem.

1

@FcPortoFan1999 Witaj Dzieciąteczko w żłobie!

2

@FcPortoFan1999 Ale tylko w odpowiednim towarzystwie. Bo nie liczy się trunek, ale towarzystwo.

1

@FcPortoFan1999 No to bach teściową w klatkę piersiową…

0

@zuang1995 dobry pomysł, szkoda tylko, że mając 13 lat byłam taka potulna…

3

@BulaKG no ja akurat wiedziałam, ale nie ukrywam, że mam bzika na tym punkcie. Chociaż najbardziej bolą mnie standardowe „na dworzu” i „wziąść”.

2

@Stinger_ w tym roku chyba nie bardzo jest komu pić (każdy na jakichś lekach, w dodatku jeszcze w domu ponad połowa zainfekowana). Za to w sylwestra się nadrobi.

0

@Krzysztof1987 jak zaraz po świętach, jak właściwie to dzisiaj jest pierwszy dzień świąt?

1

@FcPortoFan1999 panna się nie żeni, panna może wyjść za mąż hahaha
Ja mam zawsze odpowiedź, że są w rodzinie osoby przede mną w kolejce.

1

@FcPortoFan1999 a pannę to kiedy przyprowadzisz jaką?

0

@zuang1995 myślę, że jednak z uwagi na sympatię jaką mnie darzyła, tudzież jej brak, krem przeciwzmarszczkowy był zabiegiem specjalnie zaplanowanym

0

@Marian_Pazdzioch Tak, ale nie za długo. Tak 4h max.

3

@clyde Leki od psychiatry na spanie to straszne ścierwo. Spróbuj może najpierw naturalnych metod: melisa, tabletki ziołowe, może opaska na oczy…

2

@macio_944 nic się nie zmarnuje. Oddam @jowita.

0

@FcPortoFan1999 stolica najlepsza na takie spotkanie

1

@Marian_Pazdzioch @misterio jeszcze daleko mi do 40, a krem dawno temu przeterminowany xD

2

@Marian_Pazdzioch Nie wszędzie. Tradycyjnie jest o północy.

4

@Aragorn33 ja na 13 urodziny dostałam krem przeciwzmarszczkowy od koleżanki. Przebij to…

0

@LukaszFan jedno i drugie mdły odchód w płynie. Nawet fantę zepsuli.

0

@Eklerek Pogadamy za rok jak się nie rozmyślisz ;)

0

@Marian_Pazdzioch woda, kawa, zielona herbata, czasem sok 100% jak mnie najdzie

1

@Eklerek Nigdy nie wiadomo…

0

@Eklerek to Ty mnie musisz wylosować. Rzecz w tym, że Czaja podobno mnie nie wylosował…

2

@Eklerek Zapytaj czy ma kochankę.

1

@kubix05 nie, bo nie doszedł do mnie prezent od @Czajka90

1

@Eklerek nic a nic o polityce

0

@Eklerek Ani przecinka.

1

@Kgorecki2500 śledzia to u mnie nawet nie było
Zresztą sam zapach i wygląd mnie nie zachęca…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?