July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateS 4 po Cescu Fabregasie
5
@tomek8756 cudze dzieci szybciej rosną
0
@gumaz Mi on jednak pachnie czerwcem.
1
@FcPortoFan1999 Witaj Dzieciąteczko w żłobie!
2
@FcPortoFan1999 Ale tylko w odpowiednim towarzystwie. Bo nie liczy się trunek, ale towarzystwo.
1
@FcPortoFan1999 No to bach teściową w klatkę piersiową…
0
@zuang1995 dobry pomysł, szkoda tylko, że mając 13 lat byłam taka potulna…
3
@BulaKG no ja akurat wiedziałam, ale nie ukrywam, że mam bzika na tym punkcie. Chociaż najbardziej bolą mnie standardowe „na dworzu” i „wziąść”.
2
@Stinger_ w tym roku chyba nie bardzo jest komu pić (każdy na jakichś lekach, w dodatku jeszcze w domu ponad połowa zainfekowana). Za to w sylwestra się nadrobi.
0
@Krzysztof1987 jak zaraz po świętach, jak właściwie to dzisiaj jest pierwszy dzień świąt?
1
@FcPortoFan1999 panna się nie żeni, panna może wyjść za mąż hahaha
Ja mam zawsze odpowiedź, że są w rodzinie osoby przede mną w kolejce.
1
@FcPortoFan1999 a pannę to kiedy przyprowadzisz jaką?
0
@zuang1995 myślę, że jednak z uwagi na sympatię jaką mnie darzyła, tudzież jej brak, krem przeciwzmarszczkowy był zabiegiem specjalnie zaplanowanym
0
@Marian_Pazdzioch Tak, ale nie za długo. Tak 4h max.
3
@clyde Leki od psychiatry na spanie to straszne ścierwo. Spróbuj może najpierw naturalnych metod: melisa, tabletki ziołowe, może opaska na oczy…
2
@macio_944 nic się nie zmarnuje. Oddam @jowita.
0
@FcPortoFan1999 stolica najlepsza na takie spotkanie
1
@Marian_Pazdzioch @misterio jeszcze daleko mi do 40, a krem dawno temu przeterminowany xD
2
@Marian_Pazdzioch Nie wszędzie. Tradycyjnie jest o północy.
4
@Aragorn33 ja na 13 urodziny dostałam krem przeciwzmarszczkowy od koleżanki. Przebij to…
0
@LukaszFan jedno i drugie mdły odchód w płynie. Nawet fantę zepsuli.
0
@Eklerek Pogadamy za rok jak się nie rozmyślisz ;)
0
@Marian_Pazdzioch woda, kawa, zielona herbata, czasem sok 100% jak mnie najdzie
1
@Eklerek Nigdy nie wiadomo…
0
@Eklerek to Ty mnie musisz wylosować. Rzecz w tym, że Czaja podobno mnie nie wylosował…
2
@Eklerek Zapytaj czy ma kochankę.
1
@kubix05 nie, bo nie doszedł do mnie prezent od @Czajka90
1
@Eklerek nic a nic o polityce
0
@Eklerek Ani przecinka.
1
@Kgorecki2500 śledzia to u mnie nawet nie było
Zresztą sam zapach i wygląd mnie nie zachęca…