1

@norbi77 Nawet wnuczce go nie oddała, egoistka nieskrobana.

2

@norbi77 swoją drogą ta historia nie jest ani piękna, ani wzruszająca, ani romantyczna.
Bogata, kapryśna lalunia w nieszczęśliwym związku wykorzystała biednego chłopaka, a gdy już się nim wybawiła to pozwoliła mu zamarznąć i uratowała tylko własne cztery litery…

0

@Ojciec5tkidzieci chciałabym to jakoś skomentować, ale słów mi brakuje.

1

@Hajny Wolny dla mnie pewniaczek.
Jeśli chodzi o piątego, to pytanie jak tam Dawid na treningach. Jeśli nie do końca, to już bym zostawiła tego Kamila.

1

@gumaz ja przyjdę, ale ze swoim xd

0

@Herato Wam się oczy otworzo, jak mnie się zamkno ~ Xavi, maj 2024

0

@FcPortoFan1999 austriackie.

1

@Sysia11 TCS za pasem

0

@FcPortoFan1999 Widzę, że się zsynchronizowaliśmy ;)

0

@takisobiektos chciałeś powiedzieć w okolicy 115…
Chociaż teraz ciut lepiej to wygląda.

0

@Messiah10 Pewnie są jakieś wytyczne, ale na ekspresie po to można regulować, żebyś pił takie, jakie Ci odpowiada: większe, mniejsze, lżejsze, mocniejsze. Kombinuj, próbuj i dojdziesz do swojego smaku.

0

@Criss18Barca Myślę, że mimo wszystko jest zbyt normalna i za mało kontrowersyjna, żeby pojechać.

1

@gumaz połowa. Druga połowa prowadzi.

0

@Kgorecki2500 mnie w tym roku w ogóle nie łapią świąteczne hity, na słuchawkach ciągle wakacyjna playlista.

1

@Marian_Pazdzioch Szkoda, że na boisko nie wpadł.

1

@Marian_Pazdzioch zmywak i płyn do naczyń albo patelnia

1

@Kgorecki2500 Nie i nie. Po co marnować jedzenie i produkować go za dużo, gdy nie ma komu jeść? 12 potraw ma sens gdy ktoś ma wielką rodzinę.

0

@Stinger_ @Pnog37 Kuba Wolny tam ładnie odleciał jak na panujące warunki. Pewne prowadzenie.

0

@A4ron Peña Winkelriedem Barcelonismo

0

@Stinger_ Na razie w 35 minut skoczyło 20.
Pytanie czy mogą ciut przełożyć konkurs pań, bo raczej mogą się nie wyrobić w godzinę.

0

Na dobicie w ten weekend, dzisiaj w Engelbergu to chyba nie poskaczą. Jak podglądam co się dzieje w kwalifikacjach, to prowadzi Roman Koudelka - 115 m. Żeby go wyprzedzić system raz pokazuje 123 m, a chwilę później 98…
Przypomnę, że to skocznia duża.
Pewnie kwalifikacje będą odwołane i o 16 stawi się 69 zawodników, albo w ogóle dziś nie poskaczą.

0

@Comentateiro a konto na notatniku już masz?

1

@Eklerek to zazdroszczę dystansu, bo ja to będę całe święta chodzić chora po takim meczu.

0

@Kgorecki2500 trochę go odklejka wzięła.

3

@Eklerek Jak w reprezentacji…Przegrane, wygrane. Święta za pasem, wjedzie barszczyk i elo.

1

@Eklerek widzę, że Ty się na świadka piszesz…

0

@Eklerek jeśli ten mecz był tym prezentem to nie XD

1

@Czajka90 co Ty tam napisałeś, że mi wątek usunęli?

0

@Rewolucja123 Będzie dobrze. Pamiętaj, że gorsze dni się zdarzają na każdej drodze. Po małym dołku przyjdzie większy wyż :)

0

@Eklerek Są jeszcze takie w sprzedaży w ogóle?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?