July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Nawet wnuczce go nie oddała, egoistka nieskrobana.
2
@norbi77 swoją drogą ta historia nie jest ani piękna, ani wzruszająca, ani romantyczna.
Bogata, kapryśna lalunia w nieszczęśliwym związku wykorzystała biednego chłopaka, a gdy już się nim wybawiła to pozwoliła mu zamarznąć i uratowała tylko własne cztery litery…
0
@Ojciec5tkidzieci chciałabym to jakoś skomentować, ale słów mi brakuje.
1
@Hajny Wolny dla mnie pewniaczek.
Jeśli chodzi o piątego, to pytanie jak tam Dawid na treningach. Jeśli nie do końca, to już bym zostawiła tego Kamila.
1
@gumaz ja przyjdę, ale ze swoim xd
0
@Herato Wam się oczy otworzo, jak mnie się zamkno ~ Xavi, maj 2024
0
@FcPortoFan1999 austriackie.
1
@Sysia11 TCS za pasem
0
@FcPortoFan1999 Widzę, że się zsynchronizowaliśmy ;)
0
@takisobiektos chciałeś powiedzieć w okolicy 115…
Chociaż teraz ciut lepiej to wygląda.
0
@Messiah10 Pewnie są jakieś wytyczne, ale na ekspresie po to można regulować, żebyś pił takie, jakie Ci odpowiada: większe, mniejsze, lżejsze, mocniejsze. Kombinuj, próbuj i dojdziesz do swojego smaku.
0
@Criss18Barca Myślę, że mimo wszystko jest zbyt normalna i za mało kontrowersyjna, żeby pojechać.
1
@gumaz połowa. Druga połowa prowadzi.
0
@Kgorecki2500 mnie w tym roku w ogóle nie łapią świąteczne hity, na słuchawkach ciągle wakacyjna playlista.
1
@Marian_Pazdzioch Szkoda, że na boisko nie wpadł.
1
@Marian_Pazdzioch zmywak i płyn do naczyń albo patelnia
1
@Kgorecki2500 Nie i nie. Po co marnować jedzenie i produkować go za dużo, gdy nie ma komu jeść? 12 potraw ma sens gdy ktoś ma wielką rodzinę.
0
@Stinger_ @Pnog37 Kuba Wolny tam ładnie odleciał jak na panujące warunki. Pewne prowadzenie.
0
@A4ron Peña Winkelriedem Barcelonismo
0
@Stinger_ Na razie w 35 minut skoczyło 20.
Pytanie czy mogą ciut przełożyć konkurs pań, bo raczej mogą się nie wyrobić w godzinę.
0
Na dobicie w ten weekend, dzisiaj w Engelbergu to chyba nie poskaczą. Jak podglądam co się dzieje w kwalifikacjach, to prowadzi Roman Koudelka - 115 m. Żeby go wyprzedzić system raz pokazuje 123 m, a chwilę później 98…
Przypomnę, że to skocznia duża.
Pewnie kwalifikacje będą odwołane i o 16 stawi się 69 zawodników, albo w ogóle dziś nie poskaczą.
0
@Comentateiro a konto na notatniku już masz?
1
@Eklerek to zazdroszczę dystansu, bo ja to będę całe święta chodzić chora po takim meczu.
0
@Kgorecki2500 trochę go odklejka wzięła.
3
@Eklerek Jak w reprezentacji…Przegrane, wygrane. Święta za pasem, wjedzie barszczyk i elo.
1
@Eklerek widzę, że Ty się na świadka piszesz…
0
@Eklerek jeśli ten mecz był tym prezentem to nie XD
1
@Czajka90 co Ty tam napisałeś, że mi wątek usunęli?
0
@Rewolucja123 Będzie dobrze. Pamiętaj, że gorsze dni się zdarzają na każdej drodze. Po małym dołku przyjdzie większy wyż :)
0
@Eklerek Są jeszcze takie w sprzedaży w ogóle?