July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 czerwony jak cegła, rozgrzany jak piec xd
1
@MesQueUnClub96 Ale o co Ci chodzi Dodi? Że 10/10 włosów masz rude?
2
@Popitek12 Inter Miami.
Oddajesz mi to piwo z biedry.
8
@Mily-95 graliśmy za tydzień.
14
@NeroTFP1 To ostatnie to na 100%.
0
@Ojciec5tkidzieci swoją drogą, ciekawe, że dzieci Chojnickich tak po prostu zmieniają się w inne osoby, a Elżbieta i Jerzy tego nie zauważają.
2
@Ojciec5tkidzieci a jego życie zmieniło się do tego stopnia, że nawet wygląda jak zupełnie inny człowiek.
1
@Popitek12 to zaszalałeś…
3
@Popitek12 jakie jedzenie kupiłeś???
2
@Majczel97 ktoś tu widzę żartu nie zrozumiał…
0
@Majczel97 bo tchórz się schował
1
@Kgorecki2500 jak na Holmenkollen.
0
@tomek8756 Przesada. Ciężko się gra przy takim antyfutbolu.
1
@kubix05 z tych co dałeś to madras, natomiast normalnie popijam zieloną.
0
@La Pulgaa mecz z Majorką był z 19. Kolejki bo gramy potem Superpuchar.
0
@Criss18Barca Ten z Kotów przynajmniej dał sobie spokój ze skakaniem…
0
@michal26 lepiej zepsuć się tego nie dało xd
0
Ładnie Kuba!!!!!!
1
@GigiAmoroso u mnie jeszcze nawet nie kupiona. Zazwyczaj ubieram 22 grudnia.
0
@esem91 może oni są inspiracją dla naszego
1
@macio_944 a co? Święta to święta.
3
@macio_944 i taką i taką
0
@Marian_Pazdzioch byłam. Nie powiem, że Helsinki zrobiły na mnie szał, ale i tragedii nie ma. Miasto jak miasto.
2
@agaFCB szczerze mówiąc, zawsze mnie tu najciekawsze rzeczy omijają, więc nic by mnie nie zdziwiło. Ale umówmy się, trochę szok xd
1
@FCB_dimiC Podziękuję tak czy siak. Nie interesują mnie związki przez la ramblę.
3
@FCB_dimiC wolę być sama niż z kimś starszym od moich pradziadków ;)
1
@FcPortoFan1999 Chłopie, Maryja ledwo się dowiedziała, że jest w ciąży. Jeszcze 10 dni…
0
@escarabajo Ty może nie, ale weź pod uwagę, że nie mamy tu samych orłów emocjonalnych.
0
@escarabajo to są emocje, kolego. Emocje…
1
@okiemtypera_lucaxx95 witaj z powrotem :)