1

@michaleu Nie. Ja zawsze sobie coś znajdę do zrobienia ;)

0

@michaleu ja dosłownie tyle samo, co Ty ;)

0

@Hosh właśnie po to żeby zrobić nadzieję.

1

@michaleu w domu jest zawsze coś do zrobienia. Nie zawsze tylko chcesz to zauważyć.
A tak poważnie, to może to dobry czas zrobić coś, na co zwykle nie masz czasu: zadzwonić do kogoś albo się spotkać, wyjść do kina, pokopać w piłkę, cokolwiek.

0

@maroon tego to nie wiem akurat. Muszę uzupełnić tę wiedzę.

2

@FcPortoFan1999 wpisz sobie go na yt. Mega mądry facet, wykładowca bodajże SGH.
@Commando chociaż myślę, że dr Bartoszewicz byłby lepszy na premiera, bo większe prerogatywy.

7

@Eklerek one mają bardzo niskie poczucie własnej wartości i właśnie tymi komplementami i wzrostem followersów się dowartościowują.

@marcin62 czym prędzej, jeśli nie chcesz wejść w to bagno, bo to niestety uzależnia.

8

@Eklerek @marcin62 jak facet szuka normalnej dziewczyny na poważnie i nie ciągnie laski do łóżka na pierwszej randce, to jest przez nią odrzucony. Tinderówki mają trochę odwróconą moralność. Jak tam jest jakaś normalna, to albo się zgubiła, albo nie korzysta.

8

@marcin62 Może mam zboczenie w tej kwestii, bo moje koleżanki tak robią, przez co sama tindera nie założę, ale wiele lasek zakłada tindera nie by kogoś poznać, tylko by obcy faceci je dowartościowali. Jak na wstępie będziesz je adorował, mówił, że są takie śliczne, mają takie piękne oczy itp., to będą bardziej rozmowne, bo jest szansa na to, że będziesz chciał coś więcej.

0

@MateS albo chociaż wszystkie emotikony i reakcje.

0

@FcPortoFan1999 kobiety żyją dłużej

0

@FcPortoFan1999 liczę, że do 90 pociągnę na luzie.

0

@FcPortoFan1999 Nie pocieszasz…

0

@FcPortoFan1999 jak już mają coś dobrego do zrobienia, to dobrze jakby zdążyli za naszego życia.

1

@Hosh euroroaming to akurat bardzo dobra rzecz.

1

@Rewolucja123 za bardzo się ucieszyłeś, żeby zrozumieć, że to beka z nas tylko.

2

@Eklerek pewnie nie ;)

2

@PatrychoO w stokrotce 6,50 przy zakupie dwóch za paczkę 200g. Także dziś zapasy na Sylwestra zrobione.

1

@gumaz upili dziewczynę, zmusili do ślubu i nic nie pamięta. Jak wytrzeźwiała to od razu unieważniła.

1

@Kgorecki2500 dodajmy, że prace nad tym trwały dekadę…

1

@Rewolucja123 ja od razu napisałam w komentarzu, że dzień niewiniątek…

0

@Criss18Barca a to nie wiedziałam. To by jednak wyjaśniało.

0

@damian16161212 Kamilowi jak zwykle nie styka głowa i chyba już siły nie te, Dawid widocznie miał swój prime, było minęło i wrócił do punktu wyjścia.

1

@gumaz Rapapara

1

@Leooo było. Już ustaliliśmy, że fajny kuzyn co sadza sobie kuzynkę na kolanach.

0

@daniel32778 ja nie kupuje, bo znając moje zdolności i szczęście to tylko krzywdę bym sobie zrobiła. Mam sąsiadów od tego. Co ciekawe, sąsiedzi mają sami psa.

6

@Rewolucja123 dzień niewiniątek?

1

@FCB_dimiC Domiś, chyba nie wyłapałeś, że dzisiaj Dzień Niewiniątek ;)

0

@sergio5 Fajny kuzyn…

0

@PIWOSZ89 tak, oglądamy specjalnie, żeby Cię denerwować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?