July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Kotek powinien dać sobie spokój.
14
@tomek8756 Rozwalanie systemu nie jest równoznaczne z brakiem kultury i szacunku do drugiego człowieka. Niektórzy by chcieli nakręcać wojenkę dalej.
3
@AFA Zapytaj to się dowiesz.
1
@Luciano99 Schudła przez święta?
2
@Faro Nadal chodzą te cyganki w ciąży będąc bliżej 10 niż 20. Takie dwudziestki to już trzecie mają.
4
@damian16161212 Idąc tym tokiem myślenia, to jak masz 15 lat, a Twoja dziewczyna kończy za tydzień to też jesteś pedofilem. Nie można dać się zwariować.
0
@FcPortoFan1999 Zawsze to gwarantowany jeden Polak w drugiej serii...
Dalej liczę na niespodziankę, ale racjonalnie to może być TCS bez historii dla polskiego kibica.
0
Drugi trening w Obserstdorfie:
Najlepszy z naszych - Żyła (133), dalej: Zniszczoł 131, Wolny 120,5, Wąsek 120, Kubacki 117.
Minimalnie lepiej.
1
@Antimadridista~ Kurski nie ma kieliszków do szampana...
1
@Antimadridista~ Moniusiuuuuu, zaraz przywiozą pizzę!
1
@Sulimo i masz za to, że bierzesz z choinki. Dobrze Ci tak.
0
@FcPortoFan1999 ogólnie trening w wykonaniu naszych mocno kiepski.
Najdalej Zniszczoł 126,5., Żyła 123,5.
Reszta mizernie.
1
Dawid Kubacki na treningu 110 m.
Wybitna forma! Ten sztab mógłby przestać czarować rzeczywistość.
1
@Antimadridista~ W mordę jeża parekselans.
Albo: Ja jestem tak patologiczny, że nie mogę mieć dzieci. Mój dziadek nie miał dzieci, mój ojciec nie miał dzieci i ja nie mam dzieci.
1
@Commando A on w ogóle kandyduje?
1
@Ojciec5tkidzieci tak myślałam…
0
@Bernard777 przez czytanie La Rambli. Dodi też miał dzisiaj sen.
10
@Ojciec5tkidzieci ale Nawrocki chociaż tam jest, czy Lis rozmawia z nim tak, jak TVP prowadziło debatę prezydencką?
18
@wpwelement Dia de innocentes?
Ha, nie doczytałam do końca i zgadłam xd
0
@Stinger_ Będzie się bujał między 35 a 20 miejscem.
0
@FcPortoFan1999 Miejmy nadzieję, że jeszcze zapłonie. Zwłaszcza, że w zeszłym roku zrobił aferę, po której zwolnili trenera kadry B. Wypadałoby udowodnić swoją rację.
0
@Criss18Barca jakoś wątpię, że Dawid aktualnie byłby w stanie walczyć o TCS. Ale jeśli miło zaskoczy, to będę się bardzo cieszyć.
@FcPortoFan1999 Kubuś zaraz kończy 30 lat, pora by wyszedł z szafy juniora, bo u nas niestety do tej magicznej daty szufladkuje się skoczków jako juniorów.
1
@FCB_dimiC jak tam nowa bryka? Twojej dobrze się jeździ?
0
@FcPortoFan1999 @Criss18Barca a może jeszcze Wolny zrobi nam psikusa i zajmie jakieś godne miejsce. Może wreszcie dojrzał.
0
@FcPortoFan1999 Pius nie wygra. Ale najbardziej czekam na to, by redaktor Kuźbicki się przefarbował na blond w związku z wygraną Niemca, także skoro nasi nie mają szans…
0
@FcPortoFan1999 najgorszy jest wiatr. Zwłaszcza na skoczni.
1
@Rastafarnianin ja mam wrażenie, że teraz matki i ojcowie w ogóle dzieci niczego nie uczą. Ani szacunku, ani pokory.
0
@karolp1593 ja jestem team fajerwerki, ale w wyznaczonych miejscach i obsługiwane przez profesjonalistów. Bo co roku, a to komuś rękę urwało, a to wbiło się w cztery litery…
2
@Commando jeśli wszystkim to pasuje, to co to nas ma interesować?
1
@Commando i nie zdradza żadnego z nich…