July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vangoor Neymar
0
@tomek8756 Aby do kwietnia
0
@jacobFCB 0 700
1
@VanBest Wsadź im jeszcze kupon Lotto do koperty.
1
@Comentateiro tym razem to nie wina Pelo, a deficytu kakao.
3
@Comentateiro Teraz jest 20 rodzajów pieczyw chlebopodobnych w sklepach, niestety.
2
@D10SLEO No tak, bo najgorzej było mieć dodatkową piątkę czy szóstkę do średniej. Uczniowie chodzący na religię na pewno na to narzekali.
1
Żadnego Nico nie będzie, bo serwery upadną bezpowrotnie.
0
@xvcWinterSoldier Dobra żona mężowi korona.
18
@Salchent Ferran
3
@Kapitan hawk A gdzie tu są jakieś dociągnięcia?
1
@norbi77 Uczę się od najlepszych z la Rambli :P
2
SZAWI PROSZĘ WRUĆ
2
#Flickdosierpnia
0
@tomek8756 Jak jej się tuż przed 40 odmieni to dopiero będzie szczęśliwa.
0
@Transu96 Czystą przezroczystą prosto z Finlandii.
0
@Messibestplayerintheworld My go do Realu oddać powinniśmy, tylko oni niestety nie są tacy głupi, żeby go wziąć.
0
@Jonyx Fornal za Flicka.
0
@SeWo77 O to serio dziwne, bo mój jeden ma 5 lat i śmiga jak nowy. Starszy jest z 2010 i poza tym, że nie jest zbyt nowoczesny to też bez zarzutu.
0
@SeWo77 A który rocznik? Bo u mnie Sony się sprawdza bez zarzutu.
4
@Kgorecki2500 Jeju, ta pani jest zagrożeniem dla zdrowia i życia ludzkiego. Szczególnie dla psychiki.
1
@AFA Chukwe Bukwe Amba La Bamba? to zostaniesz milionerem zaraz po Karolu Krawczyku.
1
@robertocarlos76 a ja zawsze właśnie słyszałam, że Badalona i Mataró to takie dość niebezpieczne miejsca i lepiej już w samej Barcelonie niż tam.
0
@Gronek Jak same to Petitki. Kiedyś były bardzo dobre takie w przezroczystej folii z białym wzorkiem, ale niestety już ich nie robią wieki.
1
@Faro Chyba uczył się polskiego od kabaretu Ani Mru Mru: „ I’m waiting for my sister - Ja sikam na moją siostrę”
4
@kamyk_23 Czym reklama magnuma obraża?
9
@DLFCB Mam nadzieję, że odpowiednio zatrąbił.
1
@Lionel_Messi10 Ten to się ma…
1
@Kgorecki2500 Zastrzyk
0
@Masnymichael Zależy jakie masz warunki. Jak masz np. mocno zalesiony teren, to lepiej wziąć online, bo satelita może Ci nie odbierać dobrze.