0

@Stinger_ Mimo wszystko, Dawid to król lata. A nasi potrafią spiąć pośladki na wielkich imprezach.

0

@Stinger_ Na igelicie złoto Dawida pewne :)

0

@tristan87 Onu jenu powinnu

0

@MOLESTA Dlatego Kozioł zawsze obsrany jak dzwonili z powiatu czy Klaudia przyprowadzała do domu gacha z CBA.

3

@jacobFCB Najgorzej, ze ma wierne grono, które łyka każde jej słowo.

0

@Stinger_ Tego nigdy za mało na wesele. Aby tylko mądrze to dystrybuować…

2

@Elosek Mówią, że pół litra na łebka, ale:
- zależy ile będzie znajomych z towarzystwa
- zależy ile będzie dzieci i staruszek
- zależy ile będzie kobiet w ciąży/kierowców

Jak przeszacujesz to nie ma problemu… nie zepsuje się :)

2

@MesQueUnClub96 A Ty dla służb jakichś pracujesz?

0

@Ojciec5tkidzieci Taniec i gotowanie

3

@BorzyKrzys biedne dziecko

2

@Roobo To trochę jak u nas z Kidawą było.

0

@Rewolucja123 i tak się to życie toczy

3

@MesQueUnClub96 Najlepsza jest ta:

1

@czosnekfcb Najważniejsze, żebyście wskazali strony i cenę. Możecie też zapisać w umowie kiedy samochód zostanie wydany i kiedy kwota zostanie uiszczona. Dla pewności możesz przejrzeć kodeks cywilny, dział o sprzedaży.

1

@Kapitan hawk W sumie na dziewiątce nie wiele by się zmieniło, ale przynajmniej tańczyć umie.

0

@FcPortoFan1999 Jakie United States taki Biden xd

0

@pt9 Dziadek ma demencję.

0

@Kgorecki2500 Pan Janiczak rozumiem siebie też ma na myśli.

1

@reloaded Daj na ile Cię stać. W tym nie ma chodzić o prezenty.

2

@Kgorecki2500 gdyby @jowita jadła tylko 20 kg roślin dziennie to by schudła.

3

@Kgorecki2500 Ostatnio Mohito, ale według mnie z ciuchami szału nie ma ostatnio. Nie dość, że wszystko brzydkie, to jeszcze tkaniny beznadziejne.

0

@pikass14 tak się dzieje, bo te dzieci chowają się pod kloszem i całodobową kontrolą któregoś z rodziców, a potem jak ten rodzic zluzuje, to dzieciak nie wie co się z czym je.

0

@tomek8756 Teraz wszystkie jego :)

0

@Sulimo Afera jakby nigdy gołych tyłków nie widzieli.

3

@Essos Ile się uda.

0

@ArterkHD Nie spać

0

@FCB_dimiC Mnie nic :) za to daj Boże żeby Angoli jutro piekło.

1

@FCB_dimiC Piekło będzie na pewno… ale jutro.

0

@FcPortoFan1999 Zostać profesorem pałacowym.

0

@FcPortoFan1999 żona pewnie nie chce go bez wykształcenia, bo nic przecież nie osiągnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?