July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Jak już tak bardzo chciał mieć te papierki to mógł skończyć karierę i je rzetelnie zrobić. A tak to pewnie nawet nie pobrał baz z zeszłych lat.
0
@messi33 Nie lubię nikogo. Kiedyś lubiłam Casillasa i to jedyny zawodnik białych, którego dotychczas lubiłam i nadal mam do niego jakiś sentyment.
1
@FcPortoFan1999 Tą taką starszą hah
0
@FcPortoFan1999 Tak teraz młodzież mówi.
1
@Barcasub *akustyczny
1
@pluszek i to i to
3
@Popitek12 Czyli chce wpaść na finał. Jak nie znasz Kasi to zapytaj @Luciano99, on wszystkie zna.
3
@Katalończyk 99
- Pan jest wierzący? Ja przepraszam, że tak prosto z mostu pytam.
- Tak.
- Znaczy się ochrzczony?
- Nie.
- To jak wierzący jak nie ochrzczony?
- Jestem buddistą.
4
@MOLESTA COOOOO POOOODAAAAAĆ?
0
@Luciano99 To w takim razie jest jeszcze inna panna i mnie przy tej sytuacji nawet nie było. Ja pamiętam tylko, jak robiłam Wam zdjęcie z Jowitą i klisza się skończyła, a przecież miałam nową.
0
@FcPortoFan1999 Przecież to Jowita w dzieciństwie. Ja im to zdjęcie zrobiłam. Lucek już demencję starczą ma i myli fakty xd
0
@FcPortoFan1999 @Luciano99 przecież to nie ja, ja to zdjęcie robiłam xd
0
@Criss18Barca Antoś trafił do nas w najgorszym możliwym momencie.
1
@tomek8756 Jakie średniowiecze? Skoro mamy posła neopoganina, to cofamy się do prehistorii.
0
@ProMILs Dowód na to, że nie wszyscy prawnicy są mądrzy. A praktyce, to tylko niewielu jest.
0
@Nazio_87 następnym razem włącz tryb chlanie.
0
@Nazio_87 chyba pite było, co?
4
@tomek8756 Ważne, żeby dwóch mężczyzn mogło zająć się prokreacją, reszta się nie liczy.
0
@JurnyGerwazy Zimą skokoholików Ci u nas dostatek.
Pozdrawiam,
Naczelna Stochara La Rambli
2
@barcelonaLM Legislacja u nas jest na dramatycznym poziomie. Taka prawda.
0
@SawneyBean i sprawa trafiłaby do sądu…
1
@Radioactive9705 i to jest jakaś wartościowa informacja ❤️
0
@FcPortoFan1999 Oni z polskich supermanów też mają niezmierną bekę także jest 1:1.
1
@AxelF Piekło kobiet, piekło kobiet, a nikt nie mówi o Piekle mężczyzn. Biedni jesteście :(
3
@Kapitan hawk Ciekawe, czy Messi kąpał swoich synów…
1
@Barcasub Przynajmniej nie bierze za to nicnierobienie.
1
@xvcWinterSoldier Adekwatnie do pogody, przyjacielu :)
0
@koksik2700 Gorzej, gdy nie widać przez przyciemniane szyby, albo te takie nakładki z psimi patrolami.
Poza tym, ten temat jest wałkowany tyle lat, a dzbanów co zostawiają dzieci i zwierzęta w rozgrzanym samochodzie nadal przybywa :(
4
@xvcWinterSoldier Dobre pytanie. Czuję się staro, bo chodzę zupełnie inaczej ubrana.
0
@Arkon Ty sobie bądź ateistą i witaj się „Dzień dobry”, oni niech sobie będą wierzący i niech witają się „Szczęść Boże”. Mamy wolność sumienia i wolność wyznania, mamy swobodę prezentowania swoich poglądów z szacunkiem do innych. Wyluzuj, lato jest :)