2

@Faro Alba podaje na pamięć do Messiego, ale tu nie ma Messiego.

0

@BorzyKrzys no tak, ale tak to ujął, jakby nadal byli razem, a to nieprawda.

2

@FcPortoFan1999 Żeby chociaż aktualne były …
@Arden starsza córka żyje, jest rówieśniczką Ferrana, młodsza niestety odeszła.

4

Ja nie mogę! Ten gada o Ferranie i córce Luisa Enrique jak oni dawno już nie są razem…

0

Wykończą nam Pedriego…

0

@MesQueUnClub96 dla mnie to dziecko

0

@MesQueUnClub96 dobre 5 więcej niż on ;)

1

@Aferzysta To mi przypomina liceum, kiedy to wszyscy chłopcy po kolei mieli jedną dziewczynę.

0

@Aferzysta Ten Piast Żmigród to klub Mateusza Żmigrodzkiego?

0

@FcPortoFan1999 Swoją drogą, czy są tu jacyś obcokrajowcy?

3

@FcPortoFan1999 koko euro spoko

0

@Chaoss Dla mnie to mega wcześnie jak na ślub. I niestety wiem, że większość moich znajomych, którzy tak wcześnie się zdecydowali już jest po rozwiązaniu małżeństwa.
@Kazragore ksiądz nie udziela małżeństwa, tylko narzeczeni sobie nawzajem. Ksiądz tylko błogosławi. Taka ciekawostka.

2

@Popitek12 Spokojnie. Jak w tym wieku bierze ślub, to zdąży się jeszcze rozwieść. (Czego absolutnie nie życzę)

4

@Pawel13sz globalny spisek antybarceloński

0

@FcPortoFan1999 Szczególnie przeciwko własnym xD

0

@FcPortoFan1999 Nie wygramy z Niemcami 7:1. 6:1 to nasze granice możliwości.

0

@MesQueUnClub96 dla mnie za młody do oceniania :(

1

@barcelonaLM Obyś miał rację

1

@barcelonaLM wszystko można tylko trzeba rano wstać

0

@Foro oł je oł je… czy kochają się?

1

@NeroTFP1 Ale dodzwonił się?

5

@Tasde Oglądaj z dzieckiem

2

@arsenallondyn0 Powinno być nie „dla kobiet”, a dla „niefutbolowych połówek”.

2

@Popitek12 Przecież to zawsze trafia na grupę, przynajmniej do 21 roku życia. Polecam od razu witać się ze wszystkimi, to sobie je kupisz.

1

@Pawel13sz Tak, bo impreza zaczyna się o 21, to zdąży z Ciebie zejść wszystko.

2

@tomek8756 On się u @FcPortoFan1999 na urodzinach tym reddsem malinowym tak nawalił. Tak było świętowane. Dobrze, że tortu nie ruszył, bo by dopiero było.

0

@Kazragore A nawet ostrzej ;)

0

@Katalonbar w pierwszej turze na Krzysia, ale jak Krzysiu nie wejdzie do drugiej i miałabym do wyboru panią Gawryluk albo kogoś z opcji POPiS z przyległościami, to oddałabym na nią głos.

5

@Kazragore Ale ma rację. Wczoraj nie wpuszczali ani studentów ani wykładowców przez nich, kiedy akurat jest ostatni tydzień roku i pełno zaliczeń i egzaminów zerowych.

1

@tomek8756 Para jak z obrazka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?