July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Alba podaje na pamięć do Messiego, ale tu nie ma Messiego.
0
@BorzyKrzys no tak, ale tak to ujął, jakby nadal byli razem, a to nieprawda.
2
@FcPortoFan1999 Żeby chociaż aktualne były …
@Arden starsza córka żyje, jest rówieśniczką Ferrana, młodsza niestety odeszła.
4
Ja nie mogę! Ten gada o Ferranie i córce Luisa Enrique jak oni dawno już nie są razem…
0
Wykończą nam Pedriego…
0
@MesQueUnClub96 dla mnie to dziecko
0
@MesQueUnClub96 dobre 5 więcej niż on ;)
1
@Aferzysta To mi przypomina liceum, kiedy to wszyscy chłopcy po kolei mieli jedną dziewczynę.
0
@Aferzysta Ten Piast Żmigród to klub Mateusza Żmigrodzkiego?
0
@FcPortoFan1999 Swoją drogą, czy są tu jacyś obcokrajowcy?
3
@FcPortoFan1999 koko euro spoko
0
@Chaoss Dla mnie to mega wcześnie jak na ślub. I niestety wiem, że większość moich znajomych, którzy tak wcześnie się zdecydowali już jest po rozwiązaniu małżeństwa.
@Kazragore ksiądz nie udziela małżeństwa, tylko narzeczeni sobie nawzajem. Ksiądz tylko błogosławi. Taka ciekawostka.
2
@Popitek12 Spokojnie. Jak w tym wieku bierze ślub, to zdąży się jeszcze rozwieść. (Czego absolutnie nie życzę)
4
@Pawel13sz globalny spisek antybarceloński
0
@FcPortoFan1999 Szczególnie przeciwko własnym xD
0
@FcPortoFan1999 Nie wygramy z Niemcami 7:1. 6:1 to nasze granice możliwości.
0
@MesQueUnClub96 dla mnie za młody do oceniania :(
1
@barcelonaLM Obyś miał rację
1
@barcelonaLM wszystko można tylko trzeba rano wstać
0
@Foro oł je oł je… czy kochają się?
1
@NeroTFP1 Ale dodzwonił się?
5
@Tasde Oglądaj z dzieckiem
2
@arsenallondyn0 Powinno być nie „dla kobiet”, a dla „niefutbolowych połówek”.
2
@Popitek12 Przecież to zawsze trafia na grupę, przynajmniej do 21 roku życia. Polecam od razu witać się ze wszystkimi, to sobie je kupisz.
1
@Pawel13sz Tak, bo impreza zaczyna się o 21, to zdąży z Ciebie zejść wszystko.
2
@tomek8756 On się u @FcPortoFan1999 na urodzinach tym reddsem malinowym tak nawalił. Tak było świętowane. Dobrze, że tortu nie ruszył, bo by dopiero było.
0
@Kazragore A nawet ostrzej ;)
0
@Katalonbar w pierwszej turze na Krzysia, ale jak Krzysiu nie wejdzie do drugiej i miałabym do wyboru panią Gawryluk albo kogoś z opcji POPiS z przyległościami, to oddałabym na nią głos.
5
@Kazragore Ale ma rację. Wczoraj nie wpuszczali ani studentów ani wykładowców przez nich, kiedy akurat jest ostatni tydzień roku i pełno zaliczeń i egzaminów zerowych.
1
@tomek8756 Para jak z obrazka ;)