July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Dobry wieczór Mości Panu
3
@Firestone Jak Anglię w 73’
0
@Pedri16Future Zgadzam się akurat.
1
@kanver_ Taa, bo dają mu powtarzać.
8
@NeroTFP1 Czyli dziewczynki nie mogą sprzedawać lemoniady, ale cyganie spokojnie mogą prosić o pieniążki w zamian dając tylko krzyki i panoszenie się na każdym kroku (gdzie zmuszanie dzieci do żebrania i żebranie będąc zdolnym do pracy to wykroczenia)?
0
@Criss18Barca Bo teraz będzie, że to wszystko przez złego Dudę, a jak się prezydent zmieni to temat ucichnie.
1
@AFA Baba z babą, chłop z chłopem, koza z kozą.
3
@NeroTFP1 Adam Małysz?
0
@FcPortoFan1999 24 to już smutek, a co dopiero 30 xd
6
@maroon Nie no wszystko od nowa. Włącznie z tym, że znowu wydadzą kupę kasy na duperele. Ale ważne, że to już nie będzie pisowski projekt.
2
@Popitek12 O dziury w serze.
0
@Messi1000000 Tak samo jak skaczą na nartach ;)
0
@Rewolucja123 I najlepszy piłkarz tego turnieju i naszego bordowo-granatowego klubu, który się błaźni na każdym kroku (w sensie klub się błaźni).
1
@Lucyfffer Mowa o Rafale Wolskim -komentatorze, tak?
Wiadomo, że Zielu nie jest na wyższym poziomie w komentowaniu, bo on gra w piłkę a nie komentuje…
0
@RafiVeB Albo wagon metra od Centrum do Świętokrzyskiej :D
0
@Majkel34 Po co? Jeszcze zaczną przegrywać…
1
@barcelonaLM gdzie to Twoje info o Austrii co miało być o 19?
1
@barcelonaLM oznacz, bo chętnie przeczytam
2
@barcelonaLM Skąd takie info? Czy nazwa źródła jest na cztery litery?
3
@tomek8756 to nie chodzi o to, że teściowa musi być zła i wredna, tylko o to jakim trzeba być… nienormalnym, by obecność teściowej nie przeszkadzała w pójściu na całość z obcym chłopem, kimkolwiek by on nie był.
3
@Arden Pojechała z teściową i teściowa jej nie upilnowała XD
1
@tomek8756 Ma dużo do kochania :)
2
@tomek8756 Ona ma rękę taką jak ja cała. Porządna babka z niej ;)
1
@JohnA Nie mam pojęcia, zupełnie się nie znam :(
0
@JohnA Wirus.
0
@Popitek12 To zależy.
0
@Emhyr Za tyle to i dużą milkę na promocji można znaleźć.
7
@Emhyr Kryzys kakaowy jest. Może skończyły się zapasy z zeszłego roku i lecą już ze świeżego, którego w tym roku będzie mniej.
0
@Popitek12 Nie lubimy wazeliny
1
@jacobFCB Widzę, że miałeś korepetycje z polskiego z pewnym specjalistą :D