1

@Kidd Dobry wieczór Mości Panu

3

@Firestone Jak Anglię w 73’

0

@Pedri16Future Zgadzam się akurat.

1

@kanver_ Taa, bo dają mu powtarzać.

8

@NeroTFP1 Czyli dziewczynki nie mogą sprzedawać lemoniady, ale cyganie spokojnie mogą prosić o pieniążki w zamian dając tylko krzyki i panoszenie się na każdym kroku (gdzie zmuszanie dzieci do żebrania i żebranie będąc zdolnym do pracy to wykroczenia)?

0

@Criss18Barca Bo teraz będzie, że to wszystko przez złego Dudę, a jak się prezydent zmieni to temat ucichnie.

1

@AFA Baba z babą, chłop z chłopem, koza z kozą.

3

@NeroTFP1 Adam Małysz?

0

@FcPortoFan1999 24 to już smutek, a co dopiero 30 xd

6

@maroon Nie no wszystko od nowa. Włącznie z tym, że znowu wydadzą kupę kasy na duperele. Ale ważne, że to już nie będzie pisowski projekt.

2

@Popitek12 O dziury w serze.

0

@Messi1000000 Tak samo jak skaczą na nartach ;)

0

@Rewolucja123 I najlepszy piłkarz tego turnieju i naszego bordowo-granatowego klubu, który się błaźni na każdym kroku (w sensie klub się błaźni).

1

@Lucyfffer Mowa o Rafale Wolskim -komentatorze, tak?
Wiadomo, że Zielu nie jest na wyższym poziomie w komentowaniu, bo on gra w piłkę a nie komentuje…

0

@RafiVeB Albo wagon metra od Centrum do Świętokrzyskiej :D

0

@Majkel34 Po co? Jeszcze zaczną przegrywać…

1

@barcelonaLM gdzie to Twoje info o Austrii co miało być o 19?

1

@barcelonaLM oznacz, bo chętnie przeczytam

2

@barcelonaLM Skąd takie info? Czy nazwa źródła jest na cztery litery?

3

@tomek8756 to nie chodzi o to, że teściowa musi być zła i wredna, tylko o to jakim trzeba być… nienormalnym, by obecność teściowej nie przeszkadzała w pójściu na całość z obcym chłopem, kimkolwiek by on nie był.

3

@Arden Pojechała z teściową i teściowa jej nie upilnowała XD

1

@tomek8756 Ma dużo do kochania :)

2

@tomek8756 Ona ma rękę taką jak ja cała. Porządna babka z niej ;)

1

@JohnA Nie mam pojęcia, zupełnie się nie znam :(

0

@JohnA Wirus.

0

@Popitek12 To zależy.

0

@Emhyr Za tyle to i dużą milkę na promocji można znaleźć.

7

@Emhyr Kryzys kakaowy jest. Może skończyły się zapasy z zeszłego roku i lecą już ze świeżego, którego w tym roku będzie mniej.

0

@Popitek12 Nie lubimy wazeliny

1

@jacobFCB Widzę, że miałeś korepetycje z polskiego z pewnym specjalistą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?