0

@NeroTFP1
Adam Małysz:
- Ahonen, następnym razem cię pokonam!

0

@Drozdu7 Anderson jest hot!

0

@zadafcb Nie no Natalii też się gratki należą, że ustąpiła siostrze miejsca na igrzyskach.

1

@DLFCB Chce zobaczyć Kuźbika jak się tak wspina. O nic więcej nie proszę.

0

@Zoker Ja widziałam reportaż o Oli Mirosław jak kiedyś skoki się przedłużały.

1

@JohnA Mateusz Mirosław też tak uważa.

0

@FcPortoFan1999 Ale zawsze będzie pierwszym tak memicznym. To jak Adam Małysz i Kamil Stoch. Małysz zawsze będzie tym pierwszym.

0

@FcPortoFan1999 Aby tylko zostawił żyrandol i dywan.
A do historii przejdzie jako prezydent memiczny.

1

@bartas97 Ola, bo Mirosław to czeka na nią na dole.

0

@adamek20151 No a jak?

2

@zulugula Ja myślę, że to zależy od branży.
Jak masz sklep czy piekarnię, to jak praca zaczyna się o 6, a ty sobie przyjdziesz 6.15 to już problem. Natomiast np. W pracy biurowej, gdzie nie masz kontaktu z klientem, to jak przyjdziesz później, to możesz wyjść później albo odpracować innego dnia.

0

@tadzik447 la rambla rosła polna

0

@barcelonaLM Rozsiewa zioła maj…

1

@Yamal_Williams to już nawet nie można z uprzejmości potrzymać komuś długopisu… :P

2

@DamianBarcaCule Olimpiada się dziś zakończyła. Za 3 tygodnie rozpocznie się nowa.

1

@RosjaninBut jeśli serio tak powiedział to jest SIGMĄ!

1

@mkord Ale każdy może wygooglować to…

3

@mkord bo po francusku „Niemcy” to „Allemagne”

0

@Nazio_87 francuski porządek

0

@Culer9002 Nie ilość (czy raczej liczba) a jakość.

1

@Blantozaur Musisz pojechać metrem na Plac Kataloński i wtedy już sam zobaczysz. Kolumb wskaże Ci drogę.

8

@Culer9002 Nie wiem kto by zapalił, ale wiem kto by zgasił.

1

@FcPortoFan1999 A ja na komputerku po 12-14 godzin na dobę. A tak to pójdę na ile trzeba, odwalę swoje i w domu święty spokój.

1

@DLFCB Jak to wykorzystać na łóżkach z kartonu?

1

@FcPortoFan1999 po półtora roku w domu - NIE!

2

@Popitek12 jak mam być szczera to chyba nie, bo dużo nienormalnych ludzi wtedy się uruchomiło…
I raz w życiu na priv miałam tyle wiadomości co Ty.

1

@MesQueUnClub_87 Dla mnie z babskiej perspektywy granatowe są sztosem.

0

@BorzyKrzys Szkoda dobrych chłopaków, którzy mu się spodobają :(

3

@Kgorecki2500 Pomidor najlepsze warzywo!

2

@Rust_Cohle Ale nie ze mną tak. Ze mną tak nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?