1

@Lionel_Messi10 Ten to się ma…

1

@Kgorecki2500 Zastrzyk

0

@Masnymichael Zależy jakie masz warunki. Jak masz np. mocno zalesiony teren, to lepiej wziąć online, bo satelita może Ci nie odbierać dobrze.

1

@Kgorecki2500 Ajj, nie ma to jak być fajnopolakiem…

1

@Kgorecki2500 Jeju, jaka ładna była naturalna.

0

@Cvzx i nawet te filmiki z finału Euro się przewijały i człowiek myślał, że tu mocny ogień jest.

0

@Cvzx Morata też rozstał się z żoną. Nie wierzę już w miłość :(

0

@NorbiTBOB Optymizm będzie po konferencji Sergiego Roberta, bo wtedy będzie poczęstunek.

1

@kubix05 Ach jak cudowny jest Tadzio Norek, czuły w sobotę, męski we wtorek.
Geniusz…

0

@LukaszFan ale de Jong ma na imię Frenkie, a nie Frank :)

0

@Pawlusek Ale Kessie już nie jest nasz…

2

@MesQueUnClub96 Na przykład gdy we śnie masz romans z kimś kogo spotykasz codziennie, ale w ogóle Ci się nie podoba i po takim śnie już nie patrzysz na tą osobę normalnie jak przedtem, bo masz w głowie ten sen.

1

@MesQueUnClub96 takie, gdy przyśni Ci się ktoś znajomy w jakiejś dziwnej sytuacji i potem nie umiesz już normalnie spojrzeć na tego człowieka.

1

@Panpiwkarz tylko pamiętaj, że na końcu jest „x”, a nie „ks” :D

2

@Arden U mnie raczej ci mali mieli problem.

0

@MesQueUnClub96 i ten 13-letni Klemens Murańka…
A tak serio liczę na Zniszczoła.

1

@Stinger_ Pamiętaj, że prawdziwa kobieta zawsze idzie do wc z kimś.

0

@Rust_Cohle Tym razem podziękuję

12

Dajta spokój. Jakbym chciała zobaczyć jak chłop bije babę to bym do sąsiadów zerknęła.

0

@MarFan Nie było.I tak jak @mkord słusznie wskazał: mówię o aktualnej sytuacji.

4

Nasi kopacze mogą tylko pomarzyć o takim turnieju… a nie, czekaj. Oni nawet nie marzą, bo nie mają takich ambicji.
Nie zawsze się wygrywa, ale siatkarze dali z siebie wszystko i chwała im za to!

2

Mamy srebro!!!!!

1

@Pawci023x Najlepsze zaliczenie na wf-ie :)

1

@Hosh tak myślałam, że poza Warszawą, bo w Warszawie w życiu nikt by nie powiedział, że trzeba być w pierwszej kolejności człowiekiem.

0

@Hosh Gdzie studiowałeś?

1

@Stinger_ Będziesz mógł milczeć, ewentualnie nie odzywać się. Taka wolność słowa.

2

@Xaviball niedługo nic nie będzie można powiedzieć.

1

@Kgorecki2500 kot Laporty

1

@malicinho Z kąpielą spoko, jeśli nie połykasz wody.
Tych warzyw bym aż tak nie demonizowała. Jedliśmy normalnie podane w hotelu i nikomu nic nie było.

0

@FcPortoFan1999 Uwielbiam takie malkontenctwo… zamiast cieszyć się, że jest dobrze, to rozmyślanie jakby było, gdyby było źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?