July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Ten to się ma…
1
@Kgorecki2500 Zastrzyk
0
@Masnymichael Zależy jakie masz warunki. Jak masz np. mocno zalesiony teren, to lepiej wziąć online, bo satelita może Ci nie odbierać dobrze.
1
@Kgorecki2500 Ajj, nie ma to jak być fajnopolakiem…
1
@Kgorecki2500 Jeju, jaka ładna była naturalna.
0
@Cvzx i nawet te filmiki z finału Euro się przewijały i człowiek myślał, że tu mocny ogień jest.
0
@Cvzx Morata też rozstał się z żoną. Nie wierzę już w miłość :(
0
@NorbiTBOB Optymizm będzie po konferencji Sergiego Roberta, bo wtedy będzie poczęstunek.
1
@kubix05 Ach jak cudowny jest Tadzio Norek, czuły w sobotę, męski we wtorek.
Geniusz…
0
@LukaszFan ale de Jong ma na imię Frenkie, a nie Frank :)
0
@Pawlusek Ale Kessie już nie jest nasz…
2
@MesQueUnClub96 Na przykład gdy we śnie masz romans z kimś kogo spotykasz codziennie, ale w ogóle Ci się nie podoba i po takim śnie już nie patrzysz na tą osobę normalnie jak przedtem, bo masz w głowie ten sen.
1
@MesQueUnClub96 takie, gdy przyśni Ci się ktoś znajomy w jakiejś dziwnej sytuacji i potem nie umiesz już normalnie spojrzeć na tego człowieka.
1
@Panpiwkarz tylko pamiętaj, że na końcu jest „x”, a nie „ks” :D
2
@Arden U mnie raczej ci mali mieli problem.
0
@MesQueUnClub96 i ten 13-letni Klemens Murańka…
A tak serio liczę na Zniszczoła.
1
@Stinger_ Pamiętaj, że prawdziwa kobieta zawsze idzie do wc z kimś.
0
@Rust_Cohle Tym razem podziękuję
12
Dajta spokój. Jakbym chciała zobaczyć jak chłop bije babę to bym do sąsiadów zerknęła.
0
@MarFan Nie było.I tak jak @mkord słusznie wskazał: mówię o aktualnej sytuacji.
4
Nasi kopacze mogą tylko pomarzyć o takim turnieju… a nie, czekaj. Oni nawet nie marzą, bo nie mają takich ambicji.
Nie zawsze się wygrywa, ale siatkarze dali z siebie wszystko i chwała im za to!
2
Mamy srebro!!!!!
1
@Pawci023x Najlepsze zaliczenie na wf-ie :)
1
@Hosh tak myślałam, że poza Warszawą, bo w Warszawie w życiu nikt by nie powiedział, że trzeba być w pierwszej kolejności człowiekiem.
0
@Hosh Gdzie studiowałeś?
1
@Stinger_ Będziesz mógł milczeć, ewentualnie nie odzywać się. Taka wolność słowa.
2
@Xaviball niedługo nic nie będzie można powiedzieć.
1
@Kgorecki2500 kot Laporty
1
@malicinho Z kąpielą spoko, jeśli nie połykasz wody.
Tych warzyw bym aż tak nie demonizowała. Jedliśmy normalnie podane w hotelu i nikomu nic nie było.
0
@FcPortoFan1999 Uwielbiam takie malkontenctwo… zamiast cieszyć się, że jest dobrze, to rozmyślanie jakby było, gdyby było źle.