1

@NeroTFP1 „Marianek, miałeś w szkole na temat tego… tu… no… tego… uświadomienia? To Ja Cię teraz uświadamiam. Jak mi bachora do domu przyniesiesz to Ci nogi z dupy powyrywam!”

Albo:

- kuzynka, a co to ciasto takie kruche?
- bo to kruche jest.

0

@Foton Poszedłeś na kurs bachaty?

2

@Pedri16Future Albo nie otrzymało się odpowiedniego przygotowania w szkole, a rodzice nie byli w stanie załatwić korków. Różnie w życiu bywa.

4

@Zoker Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce… szkoda tylko, że jestem daltonistą.

3

@kubix05 Przyszedł także po niego zegarmistrz światła purpurowy… (*)

0

@Bykunn Jak dla mnie to wykracza poza ramy uczciwej konkurencji.

16

@draxidox Oni muszą mieć jakiś pakt z tym, bo nie wierzę że żaden UOKiK ani inna instytucja się za nich nie zabrała.

1

@Popitek12 To w 6 klasie da się być przystojnym? Bo moim zdaniem to takie dziecko to może być co najwyżej ładne.

0

@RoberDzik Szkoda, że na boisku nie jest taki cwaniak.

3

@Popitek12 Respectitie :)

0

@Kamiloza91 Aby tylko Hiszpania się dostała, inaczej nie oglądam.

5

@Rust_Cohle Ja tam się cieszę z jego szczęścia. W tym wieku już emeryturka, życie dla przyjemności. Im szybciej, tym lepiej.

3

@Sewren122 kozak

0

@clyde Wiadomo, że bliską osobę. Odruchowo.

1

@Faro Nie dziwię się. To jest trauma na całe życie.

0

Fermin on the pitch, Please!

4

@Sulimo Madryciok

2

@MesQueUnClub96 Tak. I to bardzo fajny człowiek.

1

@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…

3

@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…

4

@mientusek1407 Nie wiem, nie korzystałam. Ale moja znajoma znalazła tam faceta (nie księdza), więc chyba można znaleźć kogoś normalnego.

1

@mientusek1407 Próbuj, ale nie nastawiaj się, że na pewno tam kogoś znajdziesz.
Słyszałam jeszcze o takim portalu be.salt. To też chrześcijański.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście. Uwielbiam się wku….. i na wszystko narzekać i wiedzieć lepiej.

0

@FcPortoFan1999 A czy nie możemy na klatę przyjąć faktu, że Polacy uwielbiają celebrować porażki i tyle?

0

@Criss18Barca Jeśli 42-letni Piotr Żyła wystartuje, to jest nadzieja na medal :)

3

@macio_944 ona po prostu wciągnęła brzuch i wyszło jej to na twarzy jak Karolowi Krawczykowi.

4

@Luciano99 Trójkąty i kwadraty?

4

@tomek8756 Warto, ale nie na wariata. Uważam, to powinna być wspólna decyzja i nie na hop siup. Trzeba się dobrze poznać i być świadomym tego, jakie skutki małżeństwo wywołuje (np. Prawne czy sakramentalne). Jeżeli ktoś wie, że nie wytrzyma z tą jedną osobą do końca życia, to nie warto zawracać sobie ani tej osobie głowy z braniem ślubu.

2

@mrboom Niepokonany! To nasz Albatros kochany! Niepokooonaaany to nasz Albaatrooos kochaaaany!

1

@Albatros Karol Krawczyk oczywiście, tylko i wyłącznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?