July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 „Marianek, miałeś w szkole na temat tego… tu… no… tego… uświadomienia? To Ja Cię teraz uświadamiam. Jak mi bachora do domu przyniesiesz to Ci nogi z dupy powyrywam!”
Albo:
- kuzynka, a co to ciasto takie kruche?
- bo to kruche jest.
0
@Foton Poszedłeś na kurs bachaty?
2
@Pedri16Future Albo nie otrzymało się odpowiedniego przygotowania w szkole, a rodzice nie byli w stanie załatwić korków. Różnie w życiu bywa.
4
@Zoker Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce… szkoda tylko, że jestem daltonistą.
3
@kubix05 Przyszedł także po niego zegarmistrz światła purpurowy… (*)
0
@Bykunn Jak dla mnie to wykracza poza ramy uczciwej konkurencji.
16
@draxidox Oni muszą mieć jakiś pakt z tym, bo nie wierzę że żaden UOKiK ani inna instytucja się za nich nie zabrała.
1
@Popitek12 To w 6 klasie da się być przystojnym? Bo moim zdaniem to takie dziecko to może być co najwyżej ładne.
0
@RoberDzik Szkoda, że na boisku nie jest taki cwaniak.
3
@Popitek12 Respectitie :)
0
@Kamiloza91 Aby tylko Hiszpania się dostała, inaczej nie oglądam.
5
@Rust_Cohle Ja tam się cieszę z jego szczęścia. W tym wieku już emeryturka, życie dla przyjemności. Im szybciej, tym lepiej.
3
@Sewren122 kozak
0
@clyde Wiadomo, że bliską osobę. Odruchowo.
1
@Faro Nie dziwię się. To jest trauma na całe życie.
0
Fermin on the pitch, Please!
4
@Sulimo Madryciok
2
@MesQueUnClub96 Tak. I to bardzo fajny człowiek.
1
@Kgorecki2500 Tylko pijaczki raczej nie chodzą na wybory…
3
@kubix05 Ursynów to żadna dzielnica, skoro nie jeździ tam tramwaj. Tylko jakieś metro…
4
@mientusek1407 Nie wiem, nie korzystałam. Ale moja znajoma znalazła tam faceta (nie księdza), więc chyba można znaleźć kogoś normalnego.
1
@mientusek1407 Próbuj, ale nie nastawiaj się, że na pewno tam kogoś znajdziesz.
Słyszałam jeszcze o takim portalu be.salt. To też chrześcijański.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście. Uwielbiam się wku….. i na wszystko narzekać i wiedzieć lepiej.
0
@FcPortoFan1999 A czy nie możemy na klatę przyjąć faktu, że Polacy uwielbiają celebrować porażki i tyle?
0
@Criss18Barca Jeśli 42-letni Piotr Żyła wystartuje, to jest nadzieja na medal :)
3
@macio_944 ona po prostu wciągnęła brzuch i wyszło jej to na twarzy jak Karolowi Krawczykowi.
4
@Luciano99 Trójkąty i kwadraty?
4
@tomek8756 Warto, ale nie na wariata. Uważam, to powinna być wspólna decyzja i nie na hop siup. Trzeba się dobrze poznać i być świadomym tego, jakie skutki małżeństwo wywołuje (np. Prawne czy sakramentalne). Jeżeli ktoś wie, że nie wytrzyma z tą jedną osobą do końca życia, to nie warto zawracać sobie ani tej osobie głowy z braniem ślubu.
2
@mrboom Niepokonany! To nasz Albatros kochany! Niepokooonaaany to nasz Albaatrooos kochaaaany!
1
@Albatros Karol Krawczyk oczywiście, tylko i wyłącznie.