2

@arsenallondyn0 Powinno być nie „dla kobiet”, a dla „niefutbolowych połówek”.

2

@Popitek12 Przecież to zawsze trafia na grupę, przynajmniej do 21 roku życia. Polecam od razu witać się ze wszystkimi, to sobie je kupisz.

1

@Pawel13sz Tak, bo impreza zaczyna się o 21, to zdąży z Ciebie zejść wszystko.

2

@tomek8756 On się u @FcPortoFan1999 na urodzinach tym reddsem malinowym tak nawalił. Tak było świętowane. Dobrze, że tortu nie ruszył, bo by dopiero było.

0

@Kazragore A nawet ostrzej ;)

0

@Katalonbar w pierwszej turze na Krzysia, ale jak Krzysiu nie wejdzie do drugiej i miałabym do wyboru panią Gawryluk albo kogoś z opcji POPiS z przyległościami, to oddałabym na nią głos.

5

@Kazragore Ale ma rację. Wczoraj nie wpuszczali ani studentów ani wykładowców przez nich, kiedy akurat jest ostatni tydzień roku i pełno zaliczeń i egzaminów zerowych.

1

@tomek8756 Para jak z obrazka ;)

1

@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego!
A teraz na poważnie: gdzie masz cukierki na to swoje ćwierćwiecze?

1

@RosjaninBut Rodzice tej pani to wzorce cnót obywatelskich. Szkoda tylko, że komunistycznych…

0

@Benz Jeszcze w dodatku nie mają ukończone 17 lat, więc mogą dostać max. 2/3 maksymalnej kary.

0

@Xaviball bo było mniej grup…

0

@tomek8756 Boże, chłopie, czego Ty w tym internecie szukasz XD

19

@JimMorrisonFCB Kosiniakowi nikt nie ufa. Za to Kamyszowi jak najbardziej.

0

@MesQueUnClub96 Przecież tego kwiatu, to pół światu. Nie ten, to inny.

1

@Pawci023x Z tego co widzę to tak. Ale uważaj jak wchodzisz w stare czaty, bo jak lata Ci kursor to druga strona ma powiadomienie, że nowa wiadomość.

1

@Kozinho. Wygląda jak Kozioł przemawiający do kwiatów w ogrodzie.

1

@Katalonbar Onet jest wybitnym źródłem informacji…

0

@nuevojugador Tym ściąganiem go w 60-70 minucie, prawda?

0

@DLFCB I dobrze, niech sami się wykończą. Nie będą musieli obwiniać całego świata.

2

Paradoksalnie, brak Lewego z Holandią może bardziej zmotywować naszych.

3

@partymaker Na 5. Kadencja w PE to 5 lat.

0

@Kgorecki2500 Najlepsze, że nikt głosujący na Konfederację (zarówno z kobiet jak i mężczyzn) nie chciałby iść z Biedroniem do łóżka xd

2

@Kamilos84 Tylko ten telemark z podpórką niestety :(

3

@Kgorecki2500 A prosili, żeby rzucać maskotki po meczu…

0

@FcPortoFan1999 opinie w googlu o panu mecenasie są bardzo ciekawe. Klękajcie narody!

0

@FcPortoFan1999 A to też bardzo barwna postać.

0

@FcPortoFan1999 od razu z adwokatem niech przyjdą.

2

@Roobo Pomyślał co tam się musi dziać i zszedł.

1

@NeroTFP1 W punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?