July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arsenallondyn0 Powinno być nie „dla kobiet”, a dla „niefutbolowych połówek”.
2
@Popitek12 Przecież to zawsze trafia na grupę, przynajmniej do 21 roku życia. Polecam od razu witać się ze wszystkimi, to sobie je kupisz.
1
@Pawel13sz Tak, bo impreza zaczyna się o 21, to zdąży z Ciebie zejść wszystko.
2
@tomek8756 On się u @FcPortoFan1999 na urodzinach tym reddsem malinowym tak nawalił. Tak było świętowane. Dobrze, że tortu nie ruszył, bo by dopiero było.
0
@Kazragore A nawet ostrzej ;)
0
@Katalonbar w pierwszej turze na Krzysia, ale jak Krzysiu nie wejdzie do drugiej i miałabym do wyboru panią Gawryluk albo kogoś z opcji POPiS z przyległościami, to oddałabym na nią głos.
5
@Kazragore Ale ma rację. Wczoraj nie wpuszczali ani studentów ani wykładowców przez nich, kiedy akurat jest ostatni tydzień roku i pełno zaliczeń i egzaminów zerowych.
1
@tomek8756 Para jak z obrazka ;)
1
@FcPortoFan1999 Wszystkiego najlepszego!
A teraz na poważnie: gdzie masz cukierki na to swoje ćwierćwiecze?
1
@RosjaninBut Rodzice tej pani to wzorce cnót obywatelskich. Szkoda tylko, że komunistycznych…
0
@Benz Jeszcze w dodatku nie mają ukończone 17 lat, więc mogą dostać max. 2/3 maksymalnej kary.
0
@Xaviball bo było mniej grup…
0
@tomek8756 Boże, chłopie, czego Ty w tym internecie szukasz XD
19
@JimMorrisonFCB Kosiniakowi nikt nie ufa. Za to Kamyszowi jak najbardziej.
0
@MesQueUnClub96 Przecież tego kwiatu, to pół światu. Nie ten, to inny.
1
@Pawci023x Z tego co widzę to tak. Ale uważaj jak wchodzisz w stare czaty, bo jak lata Ci kursor to druga strona ma powiadomienie, że nowa wiadomość.
1
@Kozinho. Wygląda jak Kozioł przemawiający do kwiatów w ogrodzie.
1
@Katalonbar Onet jest wybitnym źródłem informacji…
0
@nuevojugador Tym ściąganiem go w 60-70 minucie, prawda?
0
@DLFCB I dobrze, niech sami się wykończą. Nie będą musieli obwiniać całego świata.
2
Paradoksalnie, brak Lewego z Holandią może bardziej zmotywować naszych.
3
@partymaker Na 5. Kadencja w PE to 5 lat.
0
@Kgorecki2500 Najlepsze, że nikt głosujący na Konfederację (zarówno z kobiet jak i mężczyzn) nie chciałby iść z Biedroniem do łóżka xd
2
@Kamilos84 Tylko ten telemark z podpórką niestety :(
3
@Kgorecki2500 A prosili, żeby rzucać maskotki po meczu…
0
@FcPortoFan1999 opinie w googlu o panu mecenasie są bardzo ciekawe. Klękajcie narody!
0
@FcPortoFan1999 A to też bardzo barwna postać.
0
@FcPortoFan1999 od razu z adwokatem niech przyjdą.
2
@Roobo Pomyślał co tam się musi dziać i zszedł.
1
@NeroTFP1 W punkt