July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ankara_Messi trzeba w linku zmienić x na Twitter.
1
@HighestInTheRoom Ostatnio nawet sama Barcelona jest jak nasze podwórko polityczne.
2
@Damian11 Najgorzej ograniczać się samemu do tej jednej osoby, z którą wiesz, że i tak nic nie będzie. A z drugiej strony, często jest tak, że nikt tej osobie do pięt nie dorasta.
8
@musli1989 o PO 8 lat temu też mówili, że partia skończona i co? Jednym i drugim jest nie na rękę żeby tych drugich nie było. Będą się obrzucać błotem, udawać, że wyciągają konsekwencje, potem popuszczać, a blender partyjny dalej mieli.
2
@Cule2013 To jest jak ospa, każdy to musi przejść, często z powikłaniami :)
1
@NeroTFP1 chyba najbardziej Balladyna (gimnazjum), w liceum chyba Kordian.
0
@Barcasub Strona to pojęcie względne. Jak łóżko stoi tak, że wstajesz lewą to możesz spać w nogach i będziesz wstawać prawą.
0
@TankerHunter My sobie z la ramblą nie radzimy, a Ty chcesz białych nawracać?
1
@malicinho Oczywiście, a jak wyjdzie na to, że ich oszukał to powiedzą, że przecież nikt normalny w obietnice wyborcze nie wierzy, a wódz wie co robi xd
0
@sidi12843 Nic tak nie nauczy jak pobyt w Hiszpanii.
2
@HighestInTheRoom A to ta burza taka gwałtowna przez stolicę przeszła bo wróciłeś… Witamy na wolności :)
17
@kuz Pobili się, bo jeden jest zwolennikiem Laporty a drugi Xaviego.
5
@MesQueUnClub96 Nie no młody nie przesadzaj, najpiękniejsze lata przed Tobą!
0
@tomek8756 Tak mówi, a z ciekawości pewnie pierwszy by ją wykorzystał…
1
@Comentateiro #Flickdogrudnia
1
@Kgorecki2500 Mimo wszystkich kwiatków typu Kłeczek, jakoś nie tęskniłam za tą panią.
1
@Michael24 Zależy. Jeśli nie spotykasz się z nimi poza pracą, nie czujesz jakiejś szczególnej więzi, to nie musisz.
0
@MesQueUnClub_87 Ale ja też się nie kłócę. Przedstawiam swoje zdanie po prostu. Każdy ma inne środowisko i może to widzieć inaczej. Mi osobiście nic nie przeszkadza, jeśli urzędnik pracuje. Gorzej, gdy nie może bo akurat zrobił sobie kawę, ale tym nikt się nie zajmuje.
3
@DonCarletto Tu panuje wszystko tak naprawdę…
0
@MesQueUnClub_87 Umiesz czytać ze zrozumieniem? „Z tych, którzy NIE chodzili…”
0
@MesQueUnClub_87 Owszem, ale nikt z tych, którzy nie chodzili na religię wśród moich znajomych nie miał z tym nigdy problemu. I jakoś dopóki to zarządzenie nie wyszło też jakoś wielkiej kłótni o to nie było, chyba od czasu odkąd Palikot zdejmował Krzyż w Sejmie. Według mnie temat zastępczy, po to, żeby społeczeństwo znowu pokłóciło się o coś, o co nie powinno się kłócić.
1
@MesQueUnClub_87 Swoją drogą, nigdy nie spotkałam się z tym, żeby w poczekalni urzędu wisiał krzyż…
0
@Matheu12 Rafałek wziął się za zwalczanie Krzyży, żeby nie robić rzeczy istotniejszych dla miasta. A skoro jest wolność religijna, to jeśli urzędnik chce mieć, krzyż niech ma. Tak samo, jeśli inny chce mieć buddę na biurku, to też niech ma. Nie chce niczego? Proszę bardzo. Najważniejsze, żeby wykonywali swoje obowiązki.
1
@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 gorzej jak już zostanie tym Prezydentem, bo będzie miał nieaktualną nazwę i będzie musiał założyć drugie konto…
0
@97ketrab Najbardziej nie lubię użytkowników trolli, którzy pojawiają się, robią dymy i odchodzą do wieczności.
1
@Vampir707 Przypominam, że to partia z pierwotnego założenia chadecka…
0
@FcPortoFan1999 Na la rambli chyba nie xd
1
@FcPortoFan1999 Ciesz się, że jest na świecie ktoś, kto się o Ciebie martwi…
1
@ranger3120 Pewnie w pracy jest…
3
@Katalończyk 99 To trochę inna sytuacja. Jak ktoś mi wyciągnie portfel z torebki to idę na policję. A polityków, jako zwykła obywatelka, rozliczam przy urnie, ale nie mam wpływu na to kto ma większość.