2

@Kgorecki2500 Ale jak już chcesz iść na WAT to trzeba tę maturę zdać.

3

@MesQueUnClub_87 Bo to jest test na popularność, nie na rację. Ja też ostatnio dużo więcej zielonych dostaje niż dotychczas, bo więcej się udzielam.

16

@Saviola88 Cóż za zaskoczenie. Tak samo jak piękne jest, gdy wyborcy TD mówią, że głosowali na nich, żeby nie było Tuska, a mają Tuska. Toż nikt się nie spodziewał.

6

@FCB24 Nie. Ja mam nadal syndrom sztokholmski i czekam na następny mecz Xavinety i przełamanie.

2

@QQL5 Mnie też i to bardzo

3

@draxidox Tyle się zmieniło, a jakby nic się nie zmieniło.

3

@Rl9k1nG Nie jem parówek, ale podobno Berlinki to największy syf.

4

@wojopancer Laportę na taczkę!

0

@ArcziArtt A pod kątem reakcji krzyżowych też go badaliście?

0

@bartekvisca To był żarcik ;)

0

@ArcziArtt Skoro nie ma alergii ani krzywej przegrody, to szukać lekarza, bo to musi być infekcja. Może trzeba zmienić antybiotyk, albo antybiotykoterapia była źle poprowadzona (za krótka). Oczywiście, to niedobrze, żeby młody brał tyle antybiotyków, ale obawiam się, że jest niedoleczony jak trzeba i stąd to. Też tak miałam w dzieciństwie.
Chyba, że macie sosny w okolicy, bo pyłek sosny nie uczula, ale podrażnia mechanicznie i stąd może być glut.

1

A moja opinia jest taka, że to nie Xaviball jest zły, tylko my jako kibice za bardzo jesteśmy rozpieszczeni przez argentyńskiego dyktatora i resztę amigosów. Pozdrawiam!

0

@mleczkoo choroby też są dla ludzi

0

@tomek8756 Pan Jacek czeka na siepaczy ze swoim osobistym prawnikiem. Nic mu nie grozi.

1

@Kuba_1 Zrzućmy winę na Marca. Niech wszyscy mądrzy przypomną sobie, jak grał Iñaki.

1

@Popitek12 Na panią, która ma nogi.

0

@QQL5 Gratulacje stary, będziesz tatusiem!

2

@P33ck A może wziąć go do naszych rezerw, a potem zrobić z niego trenera pierwszej drużyny?

5

@Rl9k1nG Laportę na wagę.

1

@Culer9002 Ja się zatrzymałam jakieś 20 lat temu to wiesz…

0

@Culer9002 Nie no Ferdek przy Lapciu to ma sportową sylwetkę.

3

@Bocheno1 Hadziuk Ci głowę potrzyma, bo Pietrek je za delikatny

4

@misterio Będziemy sadzać Cię na trójnogu jako wyrocznię.

0

@Pawci023x Barcelona vs PSG 16.04.2024

0

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze. W ekstraklapie by przepadł.

2

Nie dali się długo pocieszyć xd

0

@Rl9k1nG Ciekawe jak pachniał i czy to też insynuacje?

1

@tomek8756 ufff, dobrze, że mnie jako siostrę-bliźniczkę takie sugestie nie dotyczą :D
@FcPortoFan1999 a to Ty już nie jesteś księdzem? Albo zakonnikiem?

0

@TR3YWAY Jak dostanie perma to będzie musiał się ożenić… nie róbmy tego światu…

0

@FcPortoFan1999 Żeby podziękować takim ludziom jak ten pan - jak najbardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?