July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Mega gość!
1
@Popitek12 Nie prowokuj, bo wyślą Ci coś innego…
0
@Barcasub A to słuszna uwaga.
0
@tadzik447 niebinarne/niebinarno.
Swoją drogą formant „-o” kojarzy mi się z gwarą ludzi ze wsi z pokolenia pradziadków.
1
@Safrani To nie jest wina rządu ani finansów, bo więcej dzieci mają ludzie biedni, najwięcej patologia. Ludzie wykształceni, których na to stać, decydują się maks. na jedno dziecko, zasadniczo wolą pieska albo kotka, gonią za karierą.
2
@Criss18Barca Sytuacja w Barcelonie i w polskiej polityce od kilku lat jest identyczna. Ważne, że mamy uśmiechniętego Lapcia :)
7
@97ketrab Nie ma to jak rzetelne źródło informacji, blisko związane z klubem.
1
@FcPortoFan1999 za to @Luciano99 może mieć konkurencję, bo wujcio się może spodobać @jowita…
0
@kibic1899 dlatego mówię, póki mamy wujasa populistę, z tej mąki chleba nie będzie.
@FcPortoFan1999 wujka trzeba wywieźć, szkoda, że na taczkę się nie zmieści :(
1
@kibic1899 Jeśli Laporta i świta zostanie, to nieważne kto zostanie, kto odejdzie i kto przyjdzie. To i tak będzie skazane na porażkę. Marzy mi się Fabregas na trenera za kilka lat i mam nadzieję, że grubego populisty już dawno tu nie będzie, gdy Cesc przyjdzie. Bo w innym przypadku, lepiej, żeby nie przychodził.
0
@Iniesta997 @MesQueUnClub96 może Laporta odbił szwagra siostrze…
2
@Kessie Już nie zrobisz… :(
0
@regatta52 Albo był chwilę na głodzie.
0
@Kondziubarca @FcPortoFan1999 masz swojego Mentalnego Matiego XD
2
@Peciak Laporty ego to nawet większe niż ten brzuch.
0
@FcPortoFan1999 Ja po prostu będę sobą, a Barcelonismo się w końcu o mnie upomni.
0
@FcPortoFan1999 Wystarczy, że ja już wygłosiłam…
1
@NeroTFP1 To bardzo duże powody ;)
2
@Tarins Człowieku, Ty oszukałeś 38 milionów barcelonismo!
0
@Culer9002 Błagam niech ktoś to nagra, bo ja chcę to zobaczyć :D
0
Teraz go zwolni, a jak się okaże że z nikim się nie dogadał, bo nikt nie chce przyjść do tego cyrku to będzie na kolanach błagał, żeby został.
0
@Xpert77 Najchętniej Thank you and good luck, Joan!
0
@FcPortoFan1999 Nie, dzięki. Jeszcze przyjdziecie z reklamacjami.
0
@Lama20 Nie, sprawdzam humory w drużynie kibiców.
0
Tęsknicie za Busquetsem?
0
@Emhyr Dostanie perma xd
1
Mecz za kilka minut, a jedyny temat to Lapcio wkurzony na Xaviego. Poziom polskiej polityki i mediów…
0
@Sapos93 Wam się oczy otworzo jak mnie się zamkno!
0
A Gavi to nie miał wrócić późną jesienią przypadkiem?
2
@Popitek12 Przecież Ty nie pijesz alkoholu bo alkohol to zło.