1

@Luciano99 chcący odejść ale Laporta chce żeby został

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Dałam mu serduszko pod tą relacją.

1

@Kgorecki2500 I oby nie dostali…

0

@FcPortoFan1999 Nie bez powodu obżarstwo jest grzechem głównym.

3

Zaprawdę, powiadam Wam. Nowy dostawca szynki to madrycki agent.

9

@Michal4 Nowy dostawca szynki nawalił.

0

2

@adi7adi8 „Joan i Jego Szwagry” to tytuł na powieść tragikomiczną.

0

@John_Doe Ulubieniec LR czy użytkownika @Popitek12, który ma ciężkie życie, bo nie może opędzić się od kobiet?

0

@FcPortoFan1999 Szkoda tylko, że jutro 19.05 a nie 12…

0

@FcPortoFan1999 Jedziemy zrobić przewrót majowy, a nie pokojową demonstrację.

3

@macio_944 Jutro. Tylko nie wiem, czy zamiast taczek nie lepiej załatwić jedną, wielką koparkę.

2

@Iniesta997 Boże, miej nasz klub w opiece!

0

@Kgorecki2500 Mega gość!

1

@Popitek12 Nie prowokuj, bo wyślą Ci coś innego…

0

@Barcasub A to słuszna uwaga.

0

@tadzik447 niebinarne/niebinarno.
Swoją drogą formant „-o” kojarzy mi się z gwarą ludzi ze wsi z pokolenia pradziadków.

1

@Safrani To nie jest wina rządu ani finansów, bo więcej dzieci mają ludzie biedni, najwięcej patologia. Ludzie wykształceni, których na to stać, decydują się maks. na jedno dziecko, zasadniczo wolą pieska albo kotka, gonią za karierą.

2

@Criss18Barca Sytuacja w Barcelonie i w polskiej polityce od kilku lat jest identyczna. Ważne, że mamy uśmiechniętego Lapcia :)

7

@97ketrab Nie ma to jak rzetelne źródło informacji, blisko związane z klubem.

1

@FcPortoFan1999 za to @Luciano99 może mieć konkurencję, bo wujcio się może spodobać @jowita

0

@kibic1899 dlatego mówię, póki mamy wujasa populistę, z tej mąki chleba nie będzie.
@FcPortoFan1999 wujka trzeba wywieźć, szkoda, że na taczkę się nie zmieści :(

1

@kibic1899 Jeśli Laporta i świta zostanie, to nieważne kto zostanie, kto odejdzie i kto przyjdzie. To i tak będzie skazane na porażkę. Marzy mi się Fabregas na trenera za kilka lat i mam nadzieję, że grubego populisty już dawno tu nie będzie, gdy Cesc przyjdzie. Bo w innym przypadku, lepiej, żeby nie przychodził.

0

@Iniesta997 @MesQueUnClub96 może Laporta odbił szwagra siostrze…

2

@Kessie Już nie zrobisz… :(

0

@regatta52 Albo był chwilę na głodzie.

0

@Kondziubarca @FcPortoFan1999 masz swojego Mentalnego Matiego XD

2

@Peciak Laporty ego to nawet większe niż ten brzuch.

0

@FcPortoFan1999 Ja po prostu będę sobą, a Barcelonismo się w końcu o mnie upomni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?