July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze. W ekstraklapie by przepadł.
2
Nie dali się długo pocieszyć xd
0
@Rl9k1nG Ciekawe jak pachniał i czy to też insynuacje?
1
@tomek8756 ufff, dobrze, że mnie jako siostrę-bliźniczkę takie sugestie nie dotyczą :D
@FcPortoFan1999 a to Ty już nie jesteś księdzem? Albo zakonnikiem?
0
@TR3YWAY Jak dostanie perma to będzie musiał się ożenić… nie róbmy tego światu…
0
@FcPortoFan1999 Żeby podziękować takim ludziom jak ten pan - jak najbardziej.
0
@tristan87 Boże, że widzisz i nie grzmisz… przecież głowę też pokazała xd
Ja liczę natomiast, że ten pan pokaże mózg, bo przecież wyborcy chcą, by pracował mózgiem… i oby nie pokazał niczego więcej.
18
@tomek8756 Ten pasek bardzo mi utrudnia rozpoznanie oskarżonej xd
0
@Emhyr komentarz Top!
0
@FcPortoFan1999 Racja, toć to nasz pan POseł Tajner xd
0
@FcPortoFan1999 Teraz to jak ojciec z synem. Oczywiście Apollo to syn.
0
@FcPortoFan1999 Dobrze, że Engel się starzeje, a Tajner młodnieje bo można by było ich nie odróżnić.
3
@HighestInTheRoom Musisz wybaczyć, koledze przez dysleksję mylą się osoby xD
8
@Borneo Co w ogóle nie zmienia faktu, że szanowny pan mecenas najpierw zemdlał jak go mieli aresztować, robiąc zadymę na pół powiatu otwockiego, a potem ukrywał się we Włoszech dopóki nie dostał immunitetu. Nie bez powodu.
10
@tristan87 Sami krystaliczni ludzie.
16
@Borneo Dobrze, że są na świecie jeszcze tak uczciwi ludzie jak Giertych…
0
@tomek8756 Nie, ale nie ze względu na kolor skóry.
0
@Criss18Barca Pić piwo 125 zł za 6.
0
@FcPortoFan1999 Ja to nawet nie wiem kto gra, bo PP szczególnie mnie nie interesuje…
1
@FcPortoFan1999 My kochamy ludzi ze Szczecina, a ludzie ze Szczecina kochają nas.
2
@Popitek12 konkordatowy
0
@PatrykBarca Kup żonie zmywarkę xd
0
@FcPortoFan1999 Ale tweet PAD nadal aktualny xd
1
@marcin62 Zrobili szklanki nie do wybicia, każdy w domu ma ich ileś, nie ma już popytu. Spełnili swoją misję.
0
@Emhyr Równie dobrze mógł być w szoku, że to weszło.
2
@Deviler Pokazali by tego rozczarowanego Ferrana, bo jak nie zobaczę to nie uwierzę.
1
@barcelonaLM Skończyłam czytać po obiektywnych kibicach Realu, bo takowi nie istnieją. Generalnie kibice nie są obiektywni. Dlatego są kibicami. Ale niczego dobrego się po nich nie spodziewam …
0
@FcPortoFan1999 Dobry Bobry
0
@dawidos678 Wychodź częściej
4
@MesQueUnClub96 Zwycięstwa po trupach.