0

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze. W ekstraklapie by przepadł.

2

Nie dali się długo pocieszyć xd

0

@Rl9k1nG Ciekawe jak pachniał i czy to też insynuacje?

1

@tomek8756 ufff, dobrze, że mnie jako siostrę-bliźniczkę takie sugestie nie dotyczą :D
@FcPortoFan1999 a to Ty już nie jesteś księdzem? Albo zakonnikiem?

0

@TR3YWAY Jak dostanie perma to będzie musiał się ożenić… nie róbmy tego światu…

0

@FcPortoFan1999 Żeby podziękować takim ludziom jak ten pan - jak najbardziej.

0

@tristan87 Boże, że widzisz i nie grzmisz… przecież głowę też pokazała xd
Ja liczę natomiast, że ten pan pokaże mózg, bo przecież wyborcy chcą, by pracował mózgiem… i oby nie pokazał niczego więcej.

18

@tomek8756 Ten pasek bardzo mi utrudnia rozpoznanie oskarżonej xd

0

@Emhyr komentarz Top!

0

@FcPortoFan1999 Racja, toć to nasz pan POseł Tajner xd

0

@FcPortoFan1999 Teraz to jak ojciec z synem. Oczywiście Apollo to syn.

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że Engel się starzeje, a Tajner młodnieje bo można by było ich nie odróżnić.

3

@HighestInTheRoom Musisz wybaczyć, koledze przez dysleksję mylą się osoby xD

8

@Borneo Co w ogóle nie zmienia faktu, że szanowny pan mecenas najpierw zemdlał jak go mieli aresztować, robiąc zadymę na pół powiatu otwockiego, a potem ukrywał się we Włoszech dopóki nie dostał immunitetu. Nie bez powodu.

10

@tristan87 Sami krystaliczni ludzie.

16

@Borneo Dobrze, że są na świecie jeszcze tak uczciwi ludzie jak Giertych…

0

@tomek8756 Nie, ale nie ze względu na kolor skóry.

0

@Criss18Barca Pić piwo 125 zł za 6.

0

@FcPortoFan1999 Ja to nawet nie wiem kto gra, bo PP szczególnie mnie nie interesuje…

1

@FcPortoFan1999 My kochamy ludzi ze Szczecina, a ludzie ze Szczecina kochają nas.

2

@Popitek12 konkordatowy

0

@PatrykBarca Kup żonie zmywarkę xd

0

@FcPortoFan1999 Ale tweet PAD nadal aktualny xd

1

@marcin62 Zrobili szklanki nie do wybicia, każdy w domu ma ich ileś, nie ma już popytu. Spełnili swoją misję.

0

@Emhyr Równie dobrze mógł być w szoku, że to weszło.

2

@Deviler Pokazali by tego rozczarowanego Ferrana, bo jak nie zobaczę to nie uwierzę.

1

@barcelonaLM Skończyłam czytać po obiektywnych kibicach Realu, bo takowi nie istnieją. Generalnie kibice nie są obiektywni. Dlatego są kibicami. Ale niczego dobrego się po nich nie spodziewam …

0

@FcPortoFan1999 Dobry Bobry

0

@dawidos678 Wychodź częściej

4

@MesQueUnClub96 Zwycięstwa po trupach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?