0

@tristan87 Prawdziwa cnota krytyki się nie boi

2

@NeroTFP1 Ja nie mam wrażenia. Ja to wiem. Oni potrafią grać w piłkę, ale absolutnie w to nie wierzą.

0

@Chucky Jakiej śląskiej? Tylko kulki mocy i rozwalamy Real 10:0!

0

@AlwaysBlaugrana Moim zdaniem, jeśli z nowym trenerem ma być gorzej, bo będzie wzięty ktokolwiek, to może faktycznie lepiej, żeby Xavi jeszcze został rok, wprowadził kolejnych młodych gagatków i potem przyjdzie kogoś kto to naprawdę doszlifuje.

2

@Comentateiro Młodemu kupi się prezent jak napisze ładnie egzamin ósmoklasisty, żeby miał motywację

0

@VladaladaMuru Dobra i satysfakcja patrząc na ten sezon.

3

@JohnnySilverhand z sentymentu Borrusia…

0

@Lanosss On ma 18 lat i z tego co wiem kończy ósmą klasę.Ale mogę się mylić. Cudze dzieci szybko rosną.

2

@Rust_Cohle Za naukę by się wziął, szkołę trzeba wreszcie skończyć.

0

@TR3YWAY Do wygranych Realu już się przyzwyczailiśmy, więc chyba nie robią większego wrażenia.

4

@Pawel13sz Mi brakowało, żeby pokazali jak ten ostatni guzik u jego koszuli pęka.

1

@Popitek12 Świat się pomylił

1

@FcPortoFan1999 Polski Guardiola lepszy od prawdziwego niczym Oscar Klopp od Jurgena

1

@Lola120 Et in Arcadia ego

4

A pamiętacie jak wczoraj o tej porze wygrywaliśmy Ligę Mistrzów?

2

@LM10GOAT Dla mnie Liga Mistrzów skończyła się wczoraj.

0

@Kazragore My sobie możemy chrzanić, możemy też mówić słusznie, ale jedyne co możemy to sobie mówić…

1

@LM10GOAT Poproszę trzech Messich

1

@Popitek12 Nie. Dziękuję.

1

@Deviler Jest źle, ale jest dobrze (:

1

@FcPortoFan1999 Ja tam jestem maksymalistką. Albo 5x20, albo nie siadam na belce XD

0

@FcPortoFan1999 Pewnie, że bym skoczyła, tylko obawiam się, że dostałabym noty po 0 pkt i byłby to mój ostatni skok.

0

@FcPortoFan1999 Chyba nie w taką pogodę hahah ale potraktuję to jako wyzwanie

0

Mrs Bachata znowu była na meczu. To dlatego przegraliśmy…. Mówię Wam!

0

Swoją drogą to ta sztuczna inteligencja nie jest taka inteligentna, a trochę nas ponakręcała tylko…

1

@Kozinho. To nie to, że on nie chciał nam pomóc. On nam po prostu przeszkadzał.

1

@MesQueUnClub_87 Był VAR w tym meczu w ogóle? Bo jak tak, to chyba się szczególnie nie napracował.

0

@clyde No serio, niby pół życia, a ja nawet lepiej pamiętam te pierwsze sezony niż te późniejsze…

0

@clyde 12 lat w marcu stuknęło

3

@MesQueUnClub96 Nie no bez przesady, jeszcze historia stanie po naszej stronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?