July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Prawdziwa cnota krytyki się nie boi
2
@NeroTFP1 Ja nie mam wrażenia. Ja to wiem. Oni potrafią grać w piłkę, ale absolutnie w to nie wierzą.
0
@Chucky Jakiej śląskiej? Tylko kulki mocy i rozwalamy Real 10:0!
0
@AlwaysBlaugrana Moim zdaniem, jeśli z nowym trenerem ma być gorzej, bo będzie wzięty ktokolwiek, to może faktycznie lepiej, żeby Xavi jeszcze został rok, wprowadził kolejnych młodych gagatków i potem przyjdzie kogoś kto to naprawdę doszlifuje.
2
@Comentateiro Młodemu kupi się prezent jak napisze ładnie egzamin ósmoklasisty, żeby miał motywację
0
@VladaladaMuru Dobra i satysfakcja patrząc na ten sezon.
3
@JohnnySilverhand z sentymentu Borrusia…
0
@Lanosss On ma 18 lat i z tego co wiem kończy ósmą klasę.Ale mogę się mylić. Cudze dzieci szybko rosną.
2
@Rust_Cohle Za naukę by się wziął, szkołę trzeba wreszcie skończyć.
0
@TR3YWAY Do wygranych Realu już się przyzwyczailiśmy, więc chyba nie robią większego wrażenia.
4
@Pawel13sz Mi brakowało, żeby pokazali jak ten ostatni guzik u jego koszuli pęka.
1
@Popitek12 Świat się pomylił
1
@FcPortoFan1999 Polski Guardiola lepszy od prawdziwego niczym Oscar Klopp od Jurgena
1
@Lola120 Et in Arcadia ego
4
A pamiętacie jak wczoraj o tej porze wygrywaliśmy Ligę Mistrzów?
2
@LM10GOAT Dla mnie Liga Mistrzów skończyła się wczoraj.
0
@Kazragore My sobie możemy chrzanić, możemy też mówić słusznie, ale jedyne co możemy to sobie mówić…
1
@LM10GOAT Poproszę trzech Messich
1
@Popitek12 Nie. Dziękuję.
1
@Deviler Jest źle, ale jest dobrze (:
1
@FcPortoFan1999 Ja tam jestem maksymalistką. Albo 5x20, albo nie siadam na belce XD
0
@FcPortoFan1999 Pewnie, że bym skoczyła, tylko obawiam się, że dostałabym noty po 0 pkt i byłby to mój ostatni skok.
0
@FcPortoFan1999 Chyba nie w taką pogodę hahah ale potraktuję to jako wyzwanie
0
Mrs Bachata znowu była na meczu. To dlatego przegraliśmy…. Mówię Wam!
0
Swoją drogą to ta sztuczna inteligencja nie jest taka inteligentna, a trochę nas ponakręcała tylko…
1
@Kozinho. To nie to, że on nie chciał nam pomóc. On nam po prostu przeszkadzał.
1
@MesQueUnClub_87 Był VAR w tym meczu w ogóle? Bo jak tak, to chyba się szczególnie nie napracował.
0
@clyde No serio, niby pół życia, a ja nawet lepiej pamiętam te pierwsze sezony niż te późniejsze…
0
@clyde 12 lat w marcu stuknęło
3
@MesQueUnClub96 Nie no bez przesady, jeszcze historia stanie po naszej stronie.