July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer W takim momencie wszystkie dobre rady brzmią trywialnie beznadziejnie, ale staraj się cieszyć każdym uśmiechem babci i każdym lepszym momentem. Bądź silny, to i jej będzie lepiej.
1
Polska!!! Biało-czerwoni!!!
0
@FcPortoFan1999 Czemu rozciągnięty na kwiecień?
W kwietniu były w zeszłym roku przez Mundial.
2
@mordini123 Ogólnie RAW Air od kilku lat jest coraz słabszy. Najlepsze w mojej opinii były te pierwsze turnieje: 4 miasta, skoki codziennie. Teraz jest przekombinowane i co roku inne zasady.
7
@ferdas_rawa Uśmiechnięta Warszawa chciała to ma, to co ma. Ważne, że zdjęcie wodza jest na każdym skrzyżowaniu, przystanku i w ogóle gdzie się da. A co tam, że chodniki nie są odśnieżane nawet przy głównych ulicach, że miejscami śmieci walają się po trawnikach, że niepełnosprawni nie mają dostępu do niektórych miejsc…
13
@BorzyKrzys Jak laska mówi, że był dla niej za dobry to to jej wina w takim razie.
4
@Commando gdyby to lewica zrobiła imprezę to nie można by było o tym mówić, bo by ich to urażało. Ich impreza, ich sprawa!
1
@kigani Dla mnie muzycznie słabo, ale zamysł fajny chłopaki mieli.
1
@capoN Wypełnione ;)
2
@Popitek12 #OscarKloppdogrudnia
3
@GeneralXavi Nasz Klopp jest lepszy od prawdziwego
0
@Popitek12 zakwasy murowane
0
@prokofiew To nie omyłka. To przeznaczenie.
6
@draxidox XDDDDDDDDDD
4
@Kessie Coś zmęczona ta dziewczyna… @Popitek12 karm ją czasem
1
@Kidd może gra w wyjściowym składzie
0
@Safrani Nie, po prostu po wielu latach doświadczenia z systemem edukacji już wiem jak to działa
0
@Safrani Nic nowego za bardzo to nie wnosi, po prostu przenoszenie materiału między przedmiotami.
0
@Losiex jak wygramy Ligę Mistrzów
0
@DamianBarcaCule Ja już rozumiem co przez lata znaczył remont kibli na Bernabeu XD
3
@macio_944 Lewy też miał być Madryciok i co?
1
@Albatros obrona konieczna nie musi dotyczyć siebie, rzecz w tym, żeby dobro poświęcane nie przedstawiało większej wartości niż to ratowane
@Who_you_mam ja to i tak najprędzej odeszłabym kawałek i zadzwoniła po służby bo patrząc na to, że pewnie nawet ta Karyna miałaby lepsze warunki fizyczne niż ja, to ten jej Sebeusz zdmuchnąłby mnie jak świeczkę
3
@TR3YWAY Przecież to by była obrona konieczna. Dobra chronione prawem to nie eksponaty w muzeum, jak trzeba bronić to trzeba bronić.
0
@prokofiew Gracias amigo
0
@Kgorecki2500 Pytanie retoryczne…
0
@prokofiew podłączam się do pytania
1
@draxidox Nie lubię chwalić Pinokia, ale filmik mu się udał
1
@QQL5 tatuaże, zwłaszcza rękawy
2
@Kessie fuuuuuuuuu
1
@Sulimo Jeszcze chwila i Laporta zacznie rodzić.