0

@RomanHoffer W takim momencie wszystkie dobre rady brzmią trywialnie beznadziejnie, ale staraj się cieszyć każdym uśmiechem babci i każdym lepszym momentem. Bądź silny, to i jej będzie lepiej.

1

Polska!!! Biało-czerwoni!!!

0

@FcPortoFan1999 Czemu rozciągnięty na kwiecień?
W kwietniu były w zeszłym roku przez Mundial.

2

@mordini123 Ogólnie RAW Air od kilku lat jest coraz słabszy. Najlepsze w mojej opinii były te pierwsze turnieje: 4 miasta, skoki codziennie. Teraz jest przekombinowane i co roku inne zasady.

7

@ferdas_rawa Uśmiechnięta Warszawa chciała to ma, to co ma. Ważne, że zdjęcie wodza jest na każdym skrzyżowaniu, przystanku i w ogóle gdzie się da. A co tam, że chodniki nie są odśnieżane nawet przy głównych ulicach, że miejscami śmieci walają się po trawnikach, że niepełnosprawni nie mają dostępu do niektórych miejsc…

13

@BorzyKrzys Jak laska mówi, że był dla niej za dobry to to jej wina w takim razie.

4

@Commando gdyby to lewica zrobiła imprezę to nie można by było o tym mówić, bo by ich to urażało. Ich impreza, ich sprawa!

1

@kigani Dla mnie muzycznie słabo, ale zamysł fajny chłopaki mieli.

1

@capoN Wypełnione ;)

2

@Popitek12 #OscarKloppdogrudnia

3

@GeneralXavi Nasz Klopp jest lepszy od prawdziwego

0

@Popitek12 zakwasy murowane

0

@prokofiew To nie omyłka. To przeznaczenie.

6

@draxidox XDDDDDDDDDD

4

@Kessie Coś zmęczona ta dziewczyna… @Popitek12 karm ją czasem

1

@Kidd może gra w wyjściowym składzie

0

@Safrani Nie, po prostu po wielu latach doświadczenia z systemem edukacji już wiem jak to działa

0

@Safrani Nic nowego za bardzo to nie wnosi, po prostu przenoszenie materiału między przedmiotami.

0

@Losiex jak wygramy Ligę Mistrzów

0

@DamianBarcaCule Ja już rozumiem co przez lata znaczył remont kibli na Bernabeu XD

3

@macio_944 Lewy też miał być Madryciok i co?

1

@Albatros obrona konieczna nie musi dotyczyć siebie, rzecz w tym, żeby dobro poświęcane nie przedstawiało większej wartości niż to ratowane
@Who_you_mam ja to i tak najprędzej odeszłabym kawałek i zadzwoniła po służby bo patrząc na to, że pewnie nawet ta Karyna miałaby lepsze warunki fizyczne niż ja, to ten jej Sebeusz zdmuchnąłby mnie jak świeczkę

3

@TR3YWAY Przecież to by była obrona konieczna. Dobra chronione prawem to nie eksponaty w muzeum, jak trzeba bronić to trzeba bronić.

0

@prokofiew Gracias amigo

0

@Kgorecki2500 Pytanie retoryczne…

0

@prokofiew podłączam się do pytania

1

@draxidox Nie lubię chwalić Pinokia, ale filmik mu się udał

1

@QQL5 tatuaże, zwłaszcza rękawy

2

@Kessie fuuuuuuuuu

1

@Sulimo Jeszcze chwila i Laporta zacznie rodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?