0

@MesQueUnClub96 Ja zasadniczo też, ale jak usłyszałam dziś, że w pomocy mamy Luuka De Jonga to mnie coś strzeliło.

0

@Hosh Jestem sezonowcem od 12 sezonów w takim razie xd

4

Szkoda że z Liverpoolem tak nie strzelił XD

0

@tomek8756 Spokojnie, wolne sądy działają tak wolno, że prędko to nie nastąpi.

1

@jacob345 Niestety tak, ale nie mam kontaktu z tym człowiekiem od jakichś 11 lat więc nie wiem czy nadal jest taki peseżowaty.

0

@Gall No grał, ale jednak głównie sam strzelał.

0

@Karzel Zazdro, że 6,60. W stolycy 95 za 7,09 zł/l.

0

@FCBparasiempre z Milanem to oni przegrali 2:0, żeby w rewanżu wygrać 4:0.

2

@Culer9002 nie będzie się rozwijać, pozdrawiam!

0

@Kuba_1 Miał asystować sam sobie?

4

@Popitek12 Najgorszy jest wiatr.

4

1

@BorzyKrzys ludzie nie mają charakteru, jak jabłonie.

7

@BorzyKrzys Ciekawe ile kwintali bocianów z hektara uda się zebrać w tym roku.

42

@MesQueUnClub_87 Było odpisać, że jak som to najwyżej la gent blaugrana xd

1

@Popitek12 Trening czyni mistrza

2

@HighestInTheRoom Kwestia związków to w ogóle osobna sprawa. I mi nie chodzi o to, że facetom nie wolno oceniać kobiet, tylko że nikt na nikogo nie powinien wydawać wyroków nie znając jego prywatnej sytuacji. Bo ktoś może być „ulany” i dla przeciętnej osoby jest po prostu ulany, a zmaga się z jakąś chorobą czy to fizyczna czy psychiczną i leczenie nie przynosi skutków. Albo właśnie otyłość jest efektem ubocznym leczenia sterydami czy czymś innym. Ludzie często na to nie zwracają uwagi i krzywdzą się nawzajem. A, że jestem dziewczyną to wiadomo, że subiektywnie bardziej zwracam uwagę na to jak faceci krytykują dziewczyny…

1

@insp1re Cała rzecz w tym, że naprawdę nie wiesz, czy ktoś jest otyły z wyboru. To tak samo jak krytykowanie kogoś, że jest szaleńcem, nie wiedząc, że jest chory psychicznie.

0

@Albatros Nie no, ale zupełnie szczerze najczęściej takie wymagania mają faceci, którzy właśnie nie wyglądają zbyt porywająco, ogry, i niestety są to ogry w dużej mierze mentalne, szukają sobie księżniczek z bajek. Wiadomo, że nie ma ludzi idealnych, ale nie należy kogoś oceniać nie wiedząc jaka jest jego sytuacja. I uważam, że to powinno działać w dwie strony, co nie oznacza, że przed krytykowaniem innych nie trzeba najpierw spojrzeć w lustro.

1

@marcin62 wychodziłoby na to, że my kobiety mamy rodzić całe przedszkole i mieć idealną sylwetkę dla takich potworków jak ten pan… to przykre, że kobieta musi o siebie dbać mimo, że jej fizjologia jej nie sprzyja (ciąże, połogi, laktacje, zaburzenia gospodarki hormonalnej itp) i jeszcze jest oceniana przez takiego gbura, który uważa, że jest piękny i idealny taki jaki jest.

1

@Ojciec5tkidzieci Jarek oddawaj prawdziwego Andrzeja!!!

2

@Khajio Po 2081 roku można umierać.
@kuz i Totki nigdy niczego nie wygrają

1

@zodiak_10 Fascynująca opowieść. Poczułam się wzruszona głęboko jak gleba po orce.

3

@Luciano99 Fizjolog z Ciebie

1

@agaFCB A nie, ja niestety się starzeję, to za szybko stanę się starsza niż on :(

0

@agaFCB Ale wiesz jaka to zaleta mieć chłopa co zamiast kapcanieć staje się coraz młodszy??? Marzenie każdej kobiety.

1

@FcPortoFan1999 Krzysiu też musi mieć kogoś na swoim poziomie w końcu. Ile razy można zmieniać partnerki tylko dlatego, że one się starzeją gdy on młodnieje?

2

@FcPortoFan1999 Potrzeba nam starych. Stary to nie znaczy gorszy. Stary też jeszcze może, czasem nawet lepiej.

6

@Comentateiro Czymże jest 120 lat przy wieczności??? Najważniejsze to być młodym mentalnie. Czas mija, nie Ty!

1

@Gaz Śmiejemy się, bo doskonale go rozumiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?