July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Criss18Barca To ja dziś znowu widziałam wiele maturzystek, które jakby ukradły spodnie babciom z szaf… Jestem w szoku jak w te kilka lat moda się pozmieniała.
0
@Albatros Nie powiem Ci czemu, po prostu nie jest to nic do czego by mnie ciągnęło.
0
@bartekvisca Ja nawet nie wiem, że są takie promocje, bo piwo i grill mnie nie interesują.
5
@MesQueUnClub96 Dodi, a Ty co? Na wagarach?
0
@adamLeo66 Jeszcze im te głupkowate uśmieszki zgasną…
0
@Ghostface Ja wiem, że są na świecie w porządku lekarze, bo moja poprzednia lekarka rodzinna była fantastyczna, wizytę załatwiała w 5 minut, zawsze przygotowana, znała już wyniki, z gotowym planem działania (ona też zdiagnozowała moje schorzenie i ustalała leczenie). Człowiek nie miał problemu jej powiedzieć co go boli, a ona zawsze znalazła sposób i starała się to robić tak, żeby wyleczyć, a przy okazji, żeby to było jak najmniej inwazyjne dla organizmu. Niestety, wszyscy chcieli do niej, ona nie potrafiła odmówić i musiała odejść, a szkoda bo takiej ze świecą szukać.
1
@abram3k Dobrze, że to tylko fejur
1
@Ghostface Ogólnie to ja mam chorobę przy której powinnam robić krew raz na 3 miesiące. Przyszłam po roku bo nie miałam czasu (dużo czynników życiowych się nałożyło), a typiara mi nawtykała, że zaniedbuje i co to wyjdzie po takim czasie, a potem i tak musiałam ją przekonywać, żeby mnie na tą krew skierowała. Zupełnie zero konsekwencji u tej lekarki, zresztą nie tylko u niej. To samo jest z lekami stałymi. Za każdym razem trzeba udowadniać, że się cudownie nie ozdrowiało.
0
@agaFCB U mnie w okolicy szpitale są okej, ale przychodnia to dramat. Nawet do zwykłego rodzinnego lekarza nie ma do kogo pójść bo jedyne co Ci powiedzą, to, że to twoja wina i tylko im czas zabierasz. Przyjdziesz z anginą to czepiają się diety, przyjdziesz po skierowanie na krew to czepiają się, że nie badasz krwi… i dzięki takim lekarzom odechciewa się profilaktyki.
2
@Kapitan hawk dużo tu takich ostatnio, ciekawe ilu z nich zostanie na stałe, a ilu jest tylko jednostrzałowymi zadymiarzami
0
@esem91 oj oj oj
1
@Popitek12 Metro
7
@don'T.R.I.P.e Tak samo jak Xavi odszedł
0
@Pawci023x O drużynie :D
1
@tbas On jest wieczny, a Ty się pytasz czy żyje?
2
@Yamalessi I daj mu Panie Boże, żeby zwolnił tego imprezowicza.
0
Teraz to już na pewno się uda!
0
@PIWOSZ89 Al-Saad bodajże
26
@NeroTFP1 Fajnie, że chłopak ma normalną dziewczynę, a nie chodzący plastik.
0
@Pawci023x Ja to myślę, że dobry psycholog by się przydał.
8
@Rust_Cohle Może jakieś wypady ojciec syn: rowerki, basen itp?
0
@Criss18Barca @FcPortoFan1999 skaczemy?
0
@Afterlife wiem ile to trwa, bo Daria sama powiedziała, że dwa lata. Zresztą, nie wiem w czym masz problem, bo nie wylewam na nich hejtu, tylko wyrażam swoją opinię, mogę się mylić, nie jestem jasnowidzem, nie przepowiadam przyszłości. I nie wydaje mi się, bym przekroczyła granice wolności słowa, bo nie ujawniam faktów z ich życia opinii publicznej, tylko odnoszę się do tego, czym sami nas karmią. Trochę więcej dystansu.
13
@tomek8756 Tym tempem, to do rozdania dyplomów zdążą się rozwieść.
4
@Commando Swoją drogą pięknie by było, gdyby się jednak do tego PE nie dostał, ale pewnie marne szanse.
6
@Kgorecki2500 Człowiek idei, takich nam trzeba
1
@Kgorecki2500 A po Twoich wpisach wnioskowałam, że jesteś starszy… Ale sama bym chciała mieć znowu 21 lat
Wszystkiego najlepszego :)
7
@tristan87 Nie sprzedałabym MATS-a za żadną cenę.
0
@DamianBarcaCule On opowiada co czyta tu w swoich filmikach, więc radzę mądrze formułować swoje opinie.
0
@HighestInTheRoom niestety, z tej samej części ciała ich mam co i Ty…
@FcPortoFan1999 Odklejone pokolenie xd