5

@Criss18Barca To ja dziś znowu widziałam wiele maturzystek, które jakby ukradły spodnie babciom z szaf… Jestem w szoku jak w te kilka lat moda się pozmieniała.

0

@Albatros Nie powiem Ci czemu, po prostu nie jest to nic do czego by mnie ciągnęło.

0

@bartekvisca Ja nawet nie wiem, że są takie promocje, bo piwo i grill mnie nie interesują.

5

@MesQueUnClub96 Dodi, a Ty co? Na wagarach?

0

@adamLeo66 Jeszcze im te głupkowate uśmieszki zgasną…

0

@Ghostface Ja wiem, że są na świecie w porządku lekarze, bo moja poprzednia lekarka rodzinna była fantastyczna, wizytę załatwiała w 5 minut, zawsze przygotowana, znała już wyniki, z gotowym planem działania (ona też zdiagnozowała moje schorzenie i ustalała leczenie). Człowiek nie miał problemu jej powiedzieć co go boli, a ona zawsze znalazła sposób i starała się to robić tak, żeby wyleczyć, a przy okazji, żeby to było jak najmniej inwazyjne dla organizmu. Niestety, wszyscy chcieli do niej, ona nie potrafiła odmówić i musiała odejść, a szkoda bo takiej ze świecą szukać.

1

@abram3k Dobrze, że to tylko fejur

1

@Ghostface Ogólnie to ja mam chorobę przy której powinnam robić krew raz na 3 miesiące. Przyszłam po roku bo nie miałam czasu (dużo czynników życiowych się nałożyło), a typiara mi nawtykała, że zaniedbuje i co to wyjdzie po takim czasie, a potem i tak musiałam ją przekonywać, żeby mnie na tą krew skierowała. Zupełnie zero konsekwencji u tej lekarki, zresztą nie tylko u niej. To samo jest z lekami stałymi. Za każdym razem trzeba udowadniać, że się cudownie nie ozdrowiało.

0

@agaFCB U mnie w okolicy szpitale są okej, ale przychodnia to dramat. Nawet do zwykłego rodzinnego lekarza nie ma do kogo pójść bo jedyne co Ci powiedzą, to, że to twoja wina i tylko im czas zabierasz. Przyjdziesz z anginą to czepiają się diety, przyjdziesz po skierowanie na krew to czepiają się, że nie badasz krwi… i dzięki takim lekarzom odechciewa się profilaktyki.

2

@Kapitan hawk dużo tu takich ostatnio, ciekawe ilu z nich zostanie na stałe, a ilu jest tylko jednostrzałowymi zadymiarzami

0

@esem91 oj oj oj

1

@Popitek12 Metro

7

@don'T.R.I.P.e Tak samo jak Xavi odszedł

0

@Pawci023x O drużynie :D

1

@tbas On jest wieczny, a Ty się pytasz czy żyje?

2

@Yamalessi I daj mu Panie Boże, żeby zwolnił tego imprezowicza.

0

Teraz to już na pewno się uda!

0

@PIWOSZ89 Al-Saad bodajże

26

@NeroTFP1 Fajnie, że chłopak ma normalną dziewczynę, a nie chodzący plastik.

0

@Pawci023x Ja to myślę, że dobry psycholog by się przydał.

8

@Rust_Cohle Może jakieś wypady ojciec syn: rowerki, basen itp?

0

0

@Afterlife wiem ile to trwa, bo Daria sama powiedziała, że dwa lata. Zresztą, nie wiem w czym masz problem, bo nie wylewam na nich hejtu, tylko wyrażam swoją opinię, mogę się mylić, nie jestem jasnowidzem, nie przepowiadam przyszłości. I nie wydaje mi się, bym przekroczyła granice wolności słowa, bo nie ujawniam faktów z ich życia opinii publicznej, tylko odnoszę się do tego, czym sami nas karmią. Trochę więcej dystansu.

13

@tomek8756 Tym tempem, to do rozdania dyplomów zdążą się rozwieść.

4

@Commando Swoją drogą pięknie by było, gdyby się jednak do tego PE nie dostał, ale pewnie marne szanse.

6

@Kgorecki2500 Człowiek idei, takich nam trzeba

1

@Kgorecki2500 A po Twoich wpisach wnioskowałam, że jesteś starszy… Ale sama bym chciała mieć znowu 21 lat
Wszystkiego najlepszego :)

7

@tristan87 Nie sprzedałabym MATS-a za żadną cenę.

0

@DamianBarcaCule On opowiada co czyta tu w swoich filmikach, więc radzę mądrze formułować swoje opinie.

0

@HighestInTheRoom niestety, z tej samej części ciała ich mam co i Ty…
@FcPortoFan1999 Odklejone pokolenie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?