1

@FcPortoFan1999 To tylko dowodzi ile w naszym narodzie jest jadu.

1

@FcPortoFan1999 Według niektórych to oni w ogóle nie powinni jeść. Afera o nic.

1

@Jakchcesz Nie, ale dadzą nam karnego na Gundoganie i wtedy losy meczu się obrócą i awansujemy. Oczywiście zaraz po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego…

1

@FcPortoFan1999 Ale tylko Pisowcom to nie przystoi…

9

@Kgorecki2500 Za tanio. Za pieniądze podatników powinni tysiąc dolarów za bułkę dawać.

7

@BorzyKrzys Nie no Trybunał Stanu za to…

0

@FcPortoFan1999 Ja mam nadzieję, że tym razem zastosowane będzie prawo ośrodka treningowego w Madrycie.

1

@kuz Mi nie jest obojętny, już przygotowałam arsenał by przetrawić tę batalię. Ale nastawienie mam takie, że wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
@GeneralXavi Wodzu, prowadź!

0

@FcPortoFan1999 Dobry wieczór chłopcze ;)

0

@Popitek12 Z daleko idącą ostrożnością - tak.

0

@mordini123 A to podobno córka udostępniła video z Ryżym, a prawda zawsze wyjdzie na jaw.

2

@ranger3120 Kto mówił że to logika? XD

1

@tomek8756 chyba środki nasenne, takie co otumaniają

2

@Comentateiro Wniosek: nasi muszą pić

0

@FcPortoFan1999 Ich treneiro to Madryciak to oni to małe madryciątka. W końcu jaki ojciec tacy synkowie

1

@PatrychoO Ooo a miał być chyba Satday 2 pm, dobrze wiedzieć że jednak Minday

0

@maroon Bombele?

0

@Azrik Prawdę powiedział.

1

@MesQueUnClub_87 Cała rzecz w tym, że mamy w drużynie chłopców.

0

@tomek8756 Pisałam o tej parze, bo Twój drugi komentarz mi umknął…
Ale robię dementi, bo nie znam jej osobiście.

2

@tomek8756 Wydział Prawa UW by tego nie przeżył XD

1

@maroon XDDDDDDDDDD
Jak tak bardzo ich nie lubi to powinna wiedzieć o nich wszystko.

0

@tristan87 Prawdziwa cnota krytyki się nie boi

2

@NeroTFP1 Ja nie mam wrażenia. Ja to wiem. Oni potrafią grać w piłkę, ale absolutnie w to nie wierzą.

0

@Chucky Jakiej śląskiej? Tylko kulki mocy i rozwalamy Real 10:0!

0

@AlwaysBlaugrana Moim zdaniem, jeśli z nowym trenerem ma być gorzej, bo będzie wzięty ktokolwiek, to może faktycznie lepiej, żeby Xavi jeszcze został rok, wprowadził kolejnych młodych gagatków i potem przyjdzie kogoś kto to naprawdę doszlifuje.

2

@Comentateiro Młodemu kupi się prezent jak napisze ładnie egzamin ósmoklasisty, żeby miał motywację

0

@VladaladaMuru Dobra i satysfakcja patrząc na ten sezon.

3

@JohnnySilverhand z sentymentu Borrusia…

0

@Lanosss On ma 18 lat i z tego co wiem kończy ósmą klasę.Ale mogę się mylić. Cudze dzieci szybko rosną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?