July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 To tylko dowodzi ile w naszym narodzie jest jadu.
1
@FcPortoFan1999 Według niektórych to oni w ogóle nie powinni jeść. Afera o nic.
1
@Jakchcesz Nie, ale dadzą nam karnego na Gundoganie i wtedy losy meczu się obrócą i awansujemy. Oczywiście zaraz po powtórzonym karnym Błaszczykowskiego…
1
@FcPortoFan1999 Ale tylko Pisowcom to nie przystoi…
9
@Kgorecki2500 Za tanio. Za pieniądze podatników powinni tysiąc dolarów za bułkę dawać.
7
@BorzyKrzys Nie no Trybunał Stanu za to…
0
@FcPortoFan1999 Ja mam nadzieję, że tym razem zastosowane będzie prawo ośrodka treningowego w Madrycie.
1
@kuz Mi nie jest obojętny, już przygotowałam arsenał by przetrawić tę batalię. Ale nastawienie mam takie, że wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
@GeneralXavi Wodzu, prowadź!
0
@FcPortoFan1999 Dobry wieczór chłopcze ;)
0
@Popitek12 Z daleko idącą ostrożnością - tak.
0
@mordini123 A to podobno córka udostępniła video z Ryżym, a prawda zawsze wyjdzie na jaw.
2
@ranger3120 Kto mówił że to logika? XD
1
@tomek8756 chyba środki nasenne, takie co otumaniają
2
@Comentateiro Wniosek: nasi muszą pić
0
@FcPortoFan1999 Ich treneiro to Madryciak to oni to małe madryciątka. W końcu jaki ojciec tacy synkowie
1
@PatrychoO Ooo a miał być chyba Satday 2 pm, dobrze wiedzieć że jednak Minday
0
@maroon Bombele?
0
@Azrik Prawdę powiedział.
1
@MesQueUnClub_87 Cała rzecz w tym, że mamy w drużynie chłopców.
0
@tomek8756 Pisałam o tej parze, bo Twój drugi komentarz mi umknął…
Ale robię dementi, bo nie znam jej osobiście.
2
@tomek8756 Wydział Prawa UW by tego nie przeżył XD
1
@maroon XDDDDDDDDDD
Jak tak bardzo ich nie lubi to powinna wiedzieć o nich wszystko.
0
@tristan87 Prawdziwa cnota krytyki się nie boi
2
@NeroTFP1 Ja nie mam wrażenia. Ja to wiem. Oni potrafią grać w piłkę, ale absolutnie w to nie wierzą.
0
@Chucky Jakiej śląskiej? Tylko kulki mocy i rozwalamy Real 10:0!
0
@AlwaysBlaugrana Moim zdaniem, jeśli z nowym trenerem ma być gorzej, bo będzie wzięty ktokolwiek, to może faktycznie lepiej, żeby Xavi jeszcze został rok, wprowadził kolejnych młodych gagatków i potem przyjdzie kogoś kto to naprawdę doszlifuje.
2
@Comentateiro Młodemu kupi się prezent jak napisze ładnie egzamin ósmoklasisty, żeby miał motywację
0
@VladaladaMuru Dobra i satysfakcja patrząc na ten sezon.
3
@JohnnySilverhand z sentymentu Borrusia…
0
@Lanosss On ma 18 lat i z tego co wiem kończy ósmą klasę.Ale mogę się mylić. Cudze dzieci szybko rosną.