July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@agaFCB A nie, ja niestety się starzeję, to za szybko stanę się starsza niż on :(
0
@agaFCB Ale wiesz jaka to zaleta mieć chłopa co zamiast kapcanieć staje się coraz młodszy??? Marzenie każdej kobiety.
1
@FcPortoFan1999 Krzysiu też musi mieć kogoś na swoim poziomie w końcu. Ile razy można zmieniać partnerki tylko dlatego, że one się starzeją gdy on młodnieje?
2
@FcPortoFan1999 Potrzeba nam starych. Stary to nie znaczy gorszy. Stary też jeszcze może, czasem nawet lepiej.
6
@Comentateiro Czymże jest 120 lat przy wieczności??? Najważniejsze to być młodym mentalnie. Czas mija, nie Ty!
1
@Gaz Śmiejemy się, bo doskonale go rozumiemy
4
@FcPortoFan1999 było mu dać tę bluzę a nie tylko gderać
8
@Antimadridista~ Bociany mają charakter bo zawsze wracają. Nie to co jabłonie.
4
@PatrychoO mój ulubiony heavy metalowy utwór
0
@bartekvisca dzisiaj chyba wręcz do góry paliwko poszło
1
@RoberDzik 6:1 i bramka Sergiego Roberto. Mecz pamiętny i jak oglądam skrót do jeszcze dzisiaj mam łzy w oczach :)
21
@barcelonaLM Szkoda Ci ich? Bo mnie nie.
1
@NeroTFP1 Ja jestem homofonem rozmiarowym i do w dodatku wobec samej siebie: tego nie przymierzaj widać, że to za małe, a to jest znowu dla Ciebie za duże
3
@Sulimo @Lola120 to chyba coś, czego szukasz :)
2
@TR3YWAY To byśmy mieszkali w jaskiniach i nawet chrustem by nie dali grzać. Ale byłaby aborcja, refundowana zmiana płci i małżeństwa mniejszości. Każdy ma swój priorytet.
2
@FcPortoFan1999 PSL raczej tego nie zrobi, ale nie zdziwi mnie, jeśli im dalej w las Hołowni będzie spadać i z PSLem nie będą mieć szans na 8% i podepną się pod PO, a potem każdy o nich zapomni.
2
@FcPortoFan1999 Ja z zasady nie ufam politykom i nic w ich wykonaniu mnie nie zdziwi. Szczególnie zdrada elektoratu.
13
@MOLESTA PO zjadło już nowoczesną, co nie? Wydaje mi się, że kwestią czasu jest pochłonięcie 2050. Wszyscy po jednych pieniądzach…
8
@Explode generalnie myślę, że mało kto żyje zaprzątając sobie głowę tylko aborcją i prawem dla par homoseksualnych do zawierania małżeństwa. Raczej każdy się martwi czy mu wystarczy do pierwszego i czy dostanie się do lekarza, dzieci do przedszkola etc.
5
@MOLESTA Pamiętaj, że w świecie jedyną stałą jest zmiana. Niewiadomo, co jeszcze może się stać.
6
@Kgorecki2500 O cholera! Czy to Freddy Fazbear?
0
@bartas97 Skrajno… ja bym chyba elegancko musiała oddać nieważny głos.
1
@bartas97 A kogo tam macie?
0
@FcPortoFan1999 Niewiele brakuje do bezwzględnej większości ;)
0
@Popitek12 Na szczęście nie mam partii :)
1
@Kapitan hawk W republice niech sobie mówią co chcą.
9
@Kgorecki2500 Welcome to uśmiechnięta Polska!
0
@Kazragore Niestety widać
0
@agaFCB Ale jeszcze te włosy oklapnięte. Nie pasuje mi do Pedriego to niestety :(
0
@FcPortoFan1999 Ale chyba wybory samorządowe to najlepsza okazja, by tym rywalizującym plemionom coś zasygnalizować.