July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lucerfi Ludzie nawet pokłócą się o to, która czekolada jest lepsza i nie będą lubić tych, którzy wolą inną, a co dopiero w poważnych sprawach.
28
@tristan87 Najlepsze, że to wszystko przeszkadza ludziom, którzy tak wołają o tolerancję. To znaczy masz tolerować, a najlepiej przyjąć ich światopogląd, bo jak Twój jest bardziej tradycyjny to jesteś bee i najlepiej Cię zwyzywać.
3
@Jakchcesz zwłaszcza do 13 rano
5
@Comentateiro A ja nie cierpię jak ktoś źle mówi po polsku, chociaż sama co jakiś czas odkrywam u siebie błędy.
1
@Barcasub Myślę, że nie pensje same w sobie, ale to ile wynoszą wszystkie inne koszty, które pracodawca ponosi w związku z pracownikiem. Bo to wbrew powszechnym twierdzeniom nie jest wcale tak, że pracodawcy nie chcą dać pracownikom zarobić.
6
@mordini123 Vlogi Julii Żugaj. Zamykam dyskusję.
2
@tadzik447 Przecież nie tylko dzieciaki są ministrantami. Są też dorośli ministranci.
0
@FcPortoFan1999 nie no @tadzik447 twierdzi, że Ty go upiłeś…
0
@FcPortoFan1999 mogłeś chociaż do świąt poczekać z tym świętowaniem hahaha
0
@Mixtape A nie możecie się dogadać z wykładowcami i zrobić tego dnia zdalnie zajęć?
0
@MesQueUnClub96 Cieszmy się, że jest to wyróżnienie i nasz zawodnik został wyróżniony.
2
@Emhyr Jeśli miłość coś niszczy w odniesieniu do dwojga ludzi, to to nie jest prawdziwa miłość.
2
@bartoszplucinski Polski obecnie to jest dramat bo jest przerost treści, którą dzieciaki muszą okiełznać, do tego umówmy się, mamy raczej słabych dydaktyków, ze świecą szukać nauczyciela, który uczyłby w taki sposób, że przeciętny uczeń chłonąłby treści, raczej lekcja wygląda tak, że dzieciaki czytają jakiś tekst, pod nim mają listę pytań i na koniec lekcji może to przeczytają na głos a może i nie, przez pół godziny siedzą w telefonach, bo ma być cicho, a nauczycielowi się nie chce.
3
@DragonxNF Kilka zupełnie ciężkich lektur przeniosłabym na rozszerzenia, ale nie uważam by dzieci miały czytać to, co im się wyłącznie podoba. Aczkolwiek wiem, że w szkole średniej ciężko wyrobić bo średnio jest jedna lektura na tydzień, a przecież jeszcze masa innych przedmiotów. Podstawa programowa powinna być skonstruowana tak, by pakiet lektur obowiązkowych dawał dzieciakowi odpowiedni aparat do rozpoznania się w dziejach i do poznania swoich preferencji, by potem sam mógł sięgnąć po to czy tamto.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanHoffer Możesz zrobić badania, dzięki którym dowiesz się czy odziedziczyłeś gen powodujący raka, tylko nie wiem, czy chcesz żyć z taką ewentualną świadomością.
0
@Rust_Cohle zdecydowanie czy
7
@kynio302 To chyba lepiej niż jak teraz niektórzy mają problem do Polaków, że nie mówią po ukraińsku.
5
@FcPortoFan1999 Bo nie wiedzą co mówią. W życiu by nie chcieli się znaleźć na terytorium na którym toczy się wojna.
5
@KrychaFCB Ale nie dostanie pozwolenia od szefowej z Brukseli, więc nie będzie zerowego VATu na paliwko. Zresztą, nawet nie zapyta.
0
@pikass14 a mecz nie jest o 21.30?
0
@Stinger_ w karierze*
0
@MesQueUnClub96 fachowo się mówi „lufa”.
0
@Alex1995 Jeżeli ktoś ma coś na sumieniu, to trzeba go ukarać i to jest bezsprzeczne, ale ciągoty do zdelegalizowania jakiejś partii, tylko dlatego, że jest dla kogoś niewygodna to jawne złamanie zasad demokracji.
A tak serio, to przecież oni nic z tym nie zrobią, bo jedni i drudzy wzajemnie się napędzają. Pokrzyczą, pokrzyczą, w końcu przestaną, opinia publiczna zapomni i tyle z tego będzie.
2
@Sulimo Z gołębi to gołąbki się robi…
0
@Sulimo @FcPortoFan1999 a baranki do święconek kupione? Bo w przyszłym tygodniu będą kolejki w sklepach i już nie będzie tych ładnych…
1
@misterio Nie no ja się tylko śmieję, bo nagle wielkie zdziwienie w narodzie. A przecież to było do przewidzenia.
1
@misterio A jak wiedziałam, że oszukuje to jestem oszukana czy nie?
0
@chavez Raczej: Lewandowski strzela dla Katalończyków, a dla Polski nie
1
@Pawel13sz Dla Dareczka to młody.