July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Współczuję Wam chłopaki. Wychodzi na to, że sami siebie krzywdzicie.
0
@bartekvisca Po prostu taniec, tylko gdyby to Robert tak tańczył z Hiszpankami to Ania już by dawno tym szantrapom kudły z głów powyrywała bez znieczulenia.
0
@Kozinho. Uśmiech z bólu.
1
@LM10GOAT Powodzenia!
3
@Roobo No tak, bo przecież PiS siłą przejął władzę w 2015 roku, bo za PO i PSL to był kraj mlekiem i miodem płynący i ludzie wcale nie mieli ich dość.
0
@Cochise Kup sobie Fonix ból uszu, mi kiedyś pomógł jak odcięło mi ucho. Może jakoś dociągniesz. Trzymaj się :)
1
@ToWinaSedziego A jeszcze na Wiejską od metra trzeba kawał przejść…
2
@ToWinaSedziego Daj mu chwilę, wyjdzie jak będzie bezpiecznie bo jeszcze oberwie w swoją piękną buzię.
1
@Tabaluga37 Tylko, że nie wszyscy protestujący rolnicy to zwolennicy PiS-u. A wojna PO-PiS się toczy.
11
@Katalończyk 99 Tak. Masz lepszą Polskę, bo zmieniła się obsada przy żłobie. Dla nich jest lepiej.
1
@clyde to co policjanci myślą prywatnie nie ma żadnego znaczenia, bo są ograniczeni różnymi przepisami. Jak odmówią posłuszeństwa albo się wypowiedzą to mogą im przyłożyć dyscyplinarkę.
12
@TR3YWAY Najgorsze to jak ktoś ma uciśniony mózg.
0
@FcPortoFan1999 Chyba można obejrzeć na vod tylko nie wiem, czy powtórki Cię interesują.
1
@jakub1906 Ja bym podeszła tylko jakby był akurat Karol Krawczyk.
10
@Firestone Najważniejsza kwestia dla całego narodu…
1
@NeroTFP1 Te 13 lat tak szybko minęło, bo pamiętam jakby to było dziś w południe…
1
@Saviola88 To był odwet za przejęcie niezależnej tvpis xd
0
@Arys Tak, jestem babą i myślę jak baba :)
2
@LM10GOAT Im dłużej tym lepiej.
0
@Arys Wiesz, mimo wszystko ludzie potrafią udawać cudownych, przy dłuższej relacji jest większa szansa, że coś ujawni się przed ślubem. Osobiście byłabym za wprowadzeniem przepisów, które kierowałyby w pierwszej kolejności na terapię małżeńską i dopiero po terapii rozpatrywano by, czy przesłanki rozwodu rzeczywiście zachodzą, bo bardzo często jest to mocno naciągane. Ale oczywiście takie rozwiązanie spowodowałoby wydłużenie postępowań i społeczny sprzeciw.
1
@Arys Uważam, że jeśli ktoś nie jest pewny, że chce wziąć ślub z tą drugą osobą to nie powinien go brać. Powinna to być decyzja przemyślana i po długiej znajomości, nie po kilku miesiącach czy roku, również po odpowiednim podzieleniu się obu stron co do tego, jak ich związek miałby funkcjonować. Ale generalnie jestem za.
3
@Arys Ale Grecja padła właśnie przez to, że nagięła kryteria. I w Unii o tym wiedzieli.
1
@Arys Jeśli wprowadzą euro to będziemy drugą Grecją. Nie spełniamy kryteriów konwergencji, zatem nasza gospodarka nie jest jeszcze na to gotowa. I uważam, że jest to długa perspektywa zanim będziemy je spełniać.
0
@Nieznajomy Nie mam na myśli 6 lat i nie chodzi mi tylko o aspekty militarne.
0
@tristan87 Francuzi to chyba akurat najbardziej tchórzliwy naród.
4
@MarioVeB! kompleksy jak kompleksy, ale powoli wyskakuje z każdego krzaka w stolicy.
0
@Foton Sercem z Wami, ale reszta Staśka na służbie :(
1
@Kgorecki2500 Zazdroszczę, że ma jak czytać w metrze. Czasem tlenu brakuje i nie ma gdzie stanąć, a Rafcio sobie na lajcie siada i czyta.
0
@tristan87 Ciekawe co na to nauczyciele, którzy robią kartkówki w formularzu google czy innym dziadostwie, żeby nie musieć sprawdzać i każą uczniom pisać na prywatnych telefonach z prywatnym internetem.
0
@tristan87 Ale zachwyt jest nad tym, że chłop ma 52 lata i już umie chodzić czy jeszcze umie chodzić?