July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 No dokładnie. Znajdzie się kilku popaprańców i niszczą słuszne idee.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Felipe_PL Nie zgodzę się bo zamiast Trybunału Stanu wpisałeś Trybunał Konstytucyjny. I to tyle.
0
@Felipe_PL Jedyne z czym się z Tobą nie zgodzę jest TK (chodziło o Trybunał Stanu).
0
@gumaz Za każdym z kim kiedykolwiek się pokłóciłam xd
15
@barcelonaLM Mogłyby, bo zawarli związek małżeński z niewłaściwych pobudek. On myślał, że ona jest mu wierna i kocha go bezgranicznie, a ona, że jej to ujdzie na sucho. Tylko musiałby udowodnić, że wiedząc o zdradzie nie wziąłby z nią ślubu i nie kontynuował związku.
11
@Popitek12 Dlaczego? Niech idzie i walczy o swoje. Skoro nie umie jej wybaczyć i nie chce tego dalej ciągnąć, to niech idzie i uparcie stwierdzi jej winę. Trzeba walczyć o swoje. Chyba, że jednak widzi dla nich szanse.
0
@FcPortoFan1999 I najpewniej będzie to Kraft XD
0
@Rl9k1nG Tak. Mamy osobowość.
0
@FcPortoFan1999 No widzisz, a ja tylko czekam na Vikersund i Planicę z nadzieją na loty w okolice 250 metra.
0
@Rl9k1nG Zależy… tak 12-10 lat temu oglądałam wiele dyscyplin, a jeśli chodzi o piłkę to oglądałam wiele różnych drużyn. Teraz oglądam tylko Barçę, reprezentację, czasem Hiszpanię i Francję, i skoki, z tym, że kiedyś nie oglądałam kwalifikacji czy np. Niedzielnych konkursów, a teraz jednak prawie w ogóle nie opuszczam. Czasem jeszcze obejrzę repke w siatkę i to tyle. Więc jeśli chodzi o same skoki to na pewno jestem bardziej w temacie i lubię dużo wiedzieć, ale ogólnie mniej się ekscytuję sportem jako takim.
0
@VegetaPolska I cyk, mandacik
0
@Arden ja też mu współczuję :D ale nie mówię że bym go biła tylko dała sygnał z liścia
0
@Arden Tak. A jak chłop by się poczuł gdyby laska mu powiedziała np. Że jak ma poniżej 185 cm wzrostu to niech jej nie zawraca głowy? Zwłaszcza, że potem jak laska urodzi dziecko to będzie mieć cellulit tak czy siak.
@macio_944 bekę z tindera przejrzyj na insta, podobne klimaty
0
@macio_944 Top. Na jej miejscu wyszłabym z komputera i sprzedała mu chrupiącego liścia
1
@GeneralXavi Jak wygrasz ligę mistrzów to bardzo
1
@Popitek12 Zależy co woli.
0
@michal199500hehe Jeszcze dwa tygodnie temu wyglądało to o wiele wiele gorzej tak dla oka.
0
@FcPortoFan1999 Nawet później niż Lamine
1
@Mario96w myślałam, że kolega z ławki hahaha
2
@Comentateiro Panie, jak to zaraz dziadek Kasai latać ma
0
@RivaldoVitorBorba Fajnie, że mama Roberta jest zakochana, ale czy to tak naprawdę nasza sprawa? Albo kogokolwiek? Nie. To jest sprawa jej i ewentualnie jej dzieci. Nikogo więcej. O mnie nie piszą na pudelku czy jestem zakochana czy nie.
1
@LukaszFan Mi się od dawna nie podoba jego sposób wykonywania karnych. Za każdym razem zawał.
9
@tristan87 Taki słaby ten Robert, a już przegonił Villę i Henry’ego.
0
Za szybko wyszedł z progu…
0
@Bobrowik Farbuje się
0
@soczeq Jak chcesz tragi-komedię to włącz jej nasz mecz.
0
@abram3k Synonimy
1
@abram3k Madeira? Strzelam, bo po hiszpańsku jest madera.
1
@Popitek12 Lepiej, że powiedziała to zanim klamka zapadła.