July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Tak samo jak mleko zbożowe. Albo jest mlekiem albo napojem zbożowym. Nic pomiędzy
0
@Tom0VeB a to jakaś oferta? Bo tu wczoraj @Luciano99 zaczął uderzać w konkury…
12
@Rust_Cohle Transport mebli ważna sprawa.
0
@gumaz Mam szczerą nadzieję, że nikogo.
0
@FcPortoFan1999 A mnie się dziwisz?
0
@FcPortoFan1999 Nie znoszę alko… przepraszam motoryzacji
4
@excalibur @Kessie @Luciano99 zabawnie było, ale jeszcze trochę i moja cierpliwość do Was się skończy i będę zmuszona usunąć konto… tego chcecie???
0
@FcPortoFan1999 Nie i chyba nie chcę…
0
@FcPortoFan1999 Zaczynam się bać…
1
@FcPortoFan1999 Za to bardzo dobrze doszukuje się głębszego sensu tam, gdzie akurat go nie ma.
1
@FcPortoFan1999 Panu Lucjanowi tylko wydaje się, że wie. Ale nie wie ;)
2
@Gappeq Dokładnie to Juliusz
1
@FcPortoFan1999 Skąd wiesz, że Julia a nie Julita czy Julianna?
4
@Luciano99 Miłych snów
0
@Bartula Zawodnicy jak chcą Premium to muszą z własnej kieszonki monetami rzucać. Za darmo Premium jest dla Lapcia. Dla zawodników za darmo to może być co najwyżej wersja z reklamami XD
1
@wojopancer Dlatego każdego nowego członka tej „sekty” witam słowami: „uciekaj póki możesz” (:
0
@tadzik447 Nam to pokazywali jeszcze w jakiejś podstawówce gdzie są w naszej miejscowości. Ale warto nawet z ciekawości to obczaić, bo możesz nawet nie wiedzieć, że masz tak blisko.
@FcPortoFan1999 będziecie siedzieć jak Kargule z Pawlakami.
0
@FcPortoFan1999 No mam jeszcze powojenne.
0
@tadzik447 No ja mam jakieś 200-300 metrów od domu…
0
@Qlimax86 Lecę do najbliższego bunkru i nie wychodzę póki się to nie skończy.
0
@Kgorecki2500 Tylko 100 mln? A nie przypadkiem miliardów? :D
0
@shahman Uczciwie
7
@marcin62 Bachate tańczyła.
1
@Culer9002 Akurat Szampana często omijam. Moje aktualne ulubione to: etc., skanah, Pocałunki, Do * sztambuch.
3
@Mario96w Ja też, tylko muszę mieć humor na nią.
4
@JordiAlbion Bardzo możliwe. Albo chcą siać panikę, żeby łatwiej sterować społeczeństwem. Najgorzej, że nie wiadomo gdzie jest prawda.
6
@Arden Nieciekawe czasy nam nastały. Z każdej strony tylko straszą.
0
@Matheu12 Uświadomiłeś mi właśnie, że Vinicius jest ode mnie kilka dni młodszy i trochę źle się z tym czuję xd
1
@Culer9002 Na początku wojny na Ukrainie, a wybuchła w czwartek, mówili, że w poniedziałek dojdą do nas.
2
@skubi99 nie i raczej się to nie stanie