2

@Safrani Tak samo jak mleko zbożowe. Albo jest mlekiem albo napojem zbożowym. Nic pomiędzy

0

@Tom0VeB a to jakaś oferta? Bo tu wczoraj @Luciano99 zaczął uderzać w konkury…

12

@Rust_Cohle Transport mebli ważna sprawa.

0

@gumaz Mam szczerą nadzieję, że nikogo.

0

@FcPortoFan1999 A mnie się dziwisz?

0

@FcPortoFan1999 Nie znoszę alko… przepraszam motoryzacji

4

@excalibur @Kessie @Luciano99 zabawnie było, ale jeszcze trochę i moja cierpliwość do Was się skończy i będę zmuszona usunąć konto… tego chcecie???

0

@FcPortoFan1999 Nie i chyba nie chcę…

0

@FcPortoFan1999 Zaczynam się bać…

1

@FcPortoFan1999 Za to bardzo dobrze doszukuje się głębszego sensu tam, gdzie akurat go nie ma.

1

@FcPortoFan1999 Panu Lucjanowi tylko wydaje się, że wie. Ale nie wie ;)

2

@Gappeq Dokładnie to Juliusz

1

@FcPortoFan1999 Skąd wiesz, że Julia a nie Julita czy Julianna?

4

@Luciano99 Miłych snów

0

@Bartula Zawodnicy jak chcą Premium to muszą z własnej kieszonki monetami rzucać. Za darmo Premium jest dla Lapcia. Dla zawodników za darmo to może być co najwyżej wersja z reklamami XD

1

@wojopancer Dlatego każdego nowego członka tej „sekty” witam słowami: „uciekaj póki możesz” (:

0

@tadzik447 Nam to pokazywali jeszcze w jakiejś podstawówce gdzie są w naszej miejscowości. Ale warto nawet z ciekawości to obczaić, bo możesz nawet nie wiedzieć, że masz tak blisko.
@FcPortoFan1999 będziecie siedzieć jak Kargule z Pawlakami.

0

@FcPortoFan1999 No mam jeszcze powojenne.

0

@tadzik447 No ja mam jakieś 200-300 metrów od domu…

0

@Qlimax86 Lecę do najbliższego bunkru i nie wychodzę póki się to nie skończy.

0

@Kgorecki2500 Tylko 100 mln? A nie przypadkiem miliardów? :D

0

@shahman Uczciwie

7

@marcin62 Bachate tańczyła.

1

@Culer9002 Akurat Szampana często omijam. Moje aktualne ulubione to: etc., skanah, Pocałunki, Do * sztambuch.

3

@Mario96w Ja też, tylko muszę mieć humor na nią.

4

@JordiAlbion Bardzo możliwe. Albo chcą siać panikę, żeby łatwiej sterować społeczeństwem. Najgorzej, że nie wiadomo gdzie jest prawda.

6

@Arden Nieciekawe czasy nam nastały. Z każdej strony tylko straszą.

0

@Matheu12 Uświadomiłeś mi właśnie, że Vinicius jest ode mnie kilka dni młodszy i trochę źle się z tym czuję xd

1

@Culer9002 Na początku wojny na Ukrainie, a wybuchła w czwartek, mówili, że w poniedziałek dojdą do nas.

2

@skubi99 nie i raczej się to nie stanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?