July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Niby tak, ale chyba uda mi się obejrzeć tylko ten konkurs o 15.30 ;)
0
@FcPortoFan1999 Spoko. O 10 konkurs pań. O 15.30 drugi konkurs panów. Jeszcze gdzieś pomiędzy drugi pań. Zobaczymy czy te konkursy w ogóle się odbędą.
0
@FcPortoFan1999 Jutro o 11.05 ten dzisiejszy jednoseryjny.
3
@tbas A znasz kogoś kto przeszedł taką chorobę? Bo to nie jest takie proste. Na początku człowiek jeszcze czuje się względnie dobrze, ma etap zaprzeczania temu wszystkiemu, wypierania faktu diagnozy.
0
@Michael24 Stroje nie grają. Aby miały orzełka jak należy, bo już kiedyś to nie przeszło.
0
@TR3YWAY I wilk syty i Wilkowyje City! Wilkowyje nie pomyje!
1
@QQL5 Dokładnie. Ja np. Nie wierzę w tindery i te inne bo tam ze świecą szukać kogoś normalnego. Każdy ma nierealistyczne wyobrażenie prawdziwego życia.
1
@QQL5 Jeżeli dzięki temu ludzie by znormalnieli to jestem za. Obawiam się tylko, że syndrom odstawienia może społeczeństwo przerosnąć.
1
@NeroTFP1 W młodość jestem w stanie uwierzyć. Wygląda na 12 lat.
1
@skubi99 Że Ty stawiasz
2
@MesQueUnClub96 Wyjątkowe draństwo
6
@Death_voice Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mniejsza inflacja nie oznacza per se spadku cen, ale ludzie w to wierzą.
1
@Forsyth Jeszcze nie, bo Duda był wtedy prezydentem-elektem. Finał LM był 6 czerwca, a PAD objął urząd 6 sierpnia.
4
@barcelonaLM Po prostu Barcelona nie mogła nigdy zagrać przeciwko Messiemu, ani Messi przeciwko Barcelonie.
1
@Emhyr Wpadki w liceum się zdarzają. To normalne.
0
@Rewolucja123 i tak masz dobrze, że zagadałeś do obcej. Najgorzej, gdy komuś spodoba się ktoś z jednej paczki, to brakuje odwagi, by zagadać w tym kierunku, bo jednak jest za dużo obserwatorów.
2
@Rewolucja123 Spoko, teraz ona to sobie przemyśli na spokojnie i będzie Twoja ;)
0
@mambeppe_yomenik Możesz spróbować ;)
0
@Mow_mi_Douglas Ej Mati, znowu jesteśmy za Barcom!
2
@Pedri16Future Nie jestem za farbowaniem włosów w młodym wieku, szczególnie na kolorowo, ale nauczycielka nie miała prawa obciąć włosów uczennicy. Niestety w szkołach totalitaryzm spokojnie się panoszy.
0
@tadzik447 Szkoda tylko, że raczej marne szanse na czołówkę.
3
@lntrowertyk Każdy by chciał tak grać pod formą.
0
@misterio Według mnie obie. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.
5
@misterio Bo to nie teoria spiskowa tylko fakt, i tamci i ci mają realne interesy Polski gdzieś.
4
@Objectivo A to tego nie wiedziałam, ale w sumie jaki ma sens wrzucać zdjęcia na Facebooka, które tylko Ty możesz widzieć? To równie dobrze można mieć zapisane na telefonie.
2
@Lordzi Można tylko dla znajomych, ale po pierwsze trzeba to ustawić, po drugie wiedzieć kogo się ma w znajomych, a po trzecie mieć do nich zaufanie.
0
@mientusek1407 Jeśli nasi wygrają to jest mi to obojętne kto będzie rywalem. Aby się działo!
2
@Sulimo Jak miał nocną zmianę to pewnie śpi jeszcze.
0
@Katalonbar Szczególnie, że minęły 2 lata. Ale młodzież mamy fantastyczną:)
0
@VegetaPolska Większą Stocharą niż Ewa nie jestem, spokojnie ;)