0

@FcPortoFan1999 Niby tak, ale chyba uda mi się obejrzeć tylko ten konkurs o 15.30 ;)

0

@FcPortoFan1999 Spoko. O 10 konkurs pań. O 15.30 drugi konkurs panów. Jeszcze gdzieś pomiędzy drugi pań. Zobaczymy czy te konkursy w ogóle się odbędą.

0

@FcPortoFan1999 Jutro o 11.05 ten dzisiejszy jednoseryjny.

3

@tbas A znasz kogoś kto przeszedł taką chorobę? Bo to nie jest takie proste. Na początku człowiek jeszcze czuje się względnie dobrze, ma etap zaprzeczania temu wszystkiemu, wypierania faktu diagnozy.

0

@Michael24 Stroje nie grają. Aby miały orzełka jak należy, bo już kiedyś to nie przeszło.

0

@TR3YWAY I wilk syty i Wilkowyje City! Wilkowyje nie pomyje!

1

@QQL5 Dokładnie. Ja np. Nie wierzę w tindery i te inne bo tam ze świecą szukać kogoś normalnego. Każdy ma nierealistyczne wyobrażenie prawdziwego życia.

1

@QQL5 Jeżeli dzięki temu ludzie by znormalnieli to jestem za. Obawiam się tylko, że syndrom odstawienia może społeczeństwo przerosnąć.

1

@NeroTFP1 W młodość jestem w stanie uwierzyć. Wygląda na 12 lat.

1

@skubi99 Że Ty stawiasz

2

@MesQueUnClub96 Wyjątkowe draństwo

6

@Death_voice Najlepsze w tym wszystkim jest to, że mniejsza inflacja nie oznacza per se spadku cen, ale ludzie w to wierzą.

1

@Forsyth Jeszcze nie, bo Duda był wtedy prezydentem-elektem. Finał LM był 6 czerwca, a PAD objął urząd 6 sierpnia.

4

@barcelonaLM Po prostu Barcelona nie mogła nigdy zagrać przeciwko Messiemu, ani Messi przeciwko Barcelonie.

1

@Emhyr Wpadki w liceum się zdarzają. To normalne.

0

@Rewolucja123 i tak masz dobrze, że zagadałeś do obcej. Najgorzej, gdy komuś spodoba się ktoś z jednej paczki, to brakuje odwagi, by zagadać w tym kierunku, bo jednak jest za dużo obserwatorów.

2

@Rewolucja123 Spoko, teraz ona to sobie przemyśli na spokojnie i będzie Twoja ;)

0

@mambeppe_yomenik Możesz spróbować ;)

0

@Mow_mi_Douglas Ej Mati, znowu jesteśmy za Barcom!

2

@Pedri16Future Nie jestem za farbowaniem włosów w młodym wieku, szczególnie na kolorowo, ale nauczycielka nie miała prawa obciąć włosów uczennicy. Niestety w szkołach totalitaryzm spokojnie się panoszy.

0

@tadzik447 Szkoda tylko, że raczej marne szanse na czołówkę.

3

@lntrowertyk Każdy by chciał tak grać pod formą.

0

@misterio Według mnie obie. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.

5

@misterio Bo to nie teoria spiskowa tylko fakt, i tamci i ci mają realne interesy Polski gdzieś.

4

@Objectivo A to tego nie wiedziałam, ale w sumie jaki ma sens wrzucać zdjęcia na Facebooka, które tylko Ty możesz widzieć? To równie dobrze można mieć zapisane na telefonie.

2

@Lordzi Można tylko dla znajomych, ale po pierwsze trzeba to ustawić, po drugie wiedzieć kogo się ma w znajomych, a po trzecie mieć do nich zaufanie.

0

@mientusek1407 Jeśli nasi wygrają to jest mi to obojętne kto będzie rywalem. Aby się działo!

2

@Sulimo Jak miał nocną zmianę to pewnie śpi jeszcze.

0

@Katalonbar Szczególnie, że minęły 2 lata. Ale młodzież mamy fantastyczną:)

0

@VegetaPolska Większą Stocharą niż Ewa nie jestem, spokojnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?