July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi Przecież wiem, że nie wzrośnie bo z tym towarzystwem choćby dobre reformy nie mają prawa się udać. Niestety większość nauczycieli, szczególnie po pandemii, rozleniwiła się do takiego stopnia, że już nie ma nadziei. Cały system edukacji jest do rozwalenia i zbudowania od nowa, tylko najgorsze, że stracą na tym dzieciaki, które aktualnie się uczą.
0
@tristan87 Jestem za. Wtedy by było widać jak szkoła naprawdę uczy. Bo teraz to dzieciaki latają z jednych korków na drugie. Ciekawe co zrobiliby nasi mędrcy z władzy wykonawczej i ustawodawczej, gdyby się okazało, że wyniki uczniów gwałtownie spadły.
12
@tristan87 Teraz biedni nauczyciele będą musieli zacząć pracować w szkole, a nie tylko na nieoficjalnych korepetycjach po godzinach.
42
@GeneralXavi Szkoda tylko, że Mati dopiero teraz taki mądry.
0
@Blanco16 Ja mam same KO znowu. A jest mi do nich bardzo daleko. I nic nie wyszukiwałam na ich temat.
0
@dAvi_2 Tak by wyglądała córka Leo i Antoneli, gdyby była bardziej podobna do Leo.
1
@MesQueUnClub96 Może brakuje Ci jakichś witamin albo z hormonami masz coś nie tak.
1
@michal26 Trzymaj się mocno i pamiętaj, że Tam jest już mu dobrze…
0
@Safrani Będzie tak że Laporta sam ich będzie trenował.
1
@Popitek12 „Ale fajna Ania”. Mam nadzieję, że pomogłam.
2
@Horacy10 Właśnie podobno nie wszyscy dostali alerty na czas. Niektórzy dostali już po fakcie. Weźmy też pod uwagę, że niektórzy w święta mogli nie oglądać telewizji, nie słuchać radia i nie przeglądać internetu.
6
@NeroTFP1 Dramat. Śmierć dzieci to jednak najgorsza rzecz jaka istnieje na tym świecie.
0
@TheCule Może Ty byłeś wyjątkiem i robiłeś to z jakąś refleksją. Jednak większość nastolatków, gdy przez kilka godzin przepisuje różne rzeczy raczej nie zwraca na to uwagi.
0
@TheCule No nie wiem, czy prace domowe polegające na przepisywaniu notatek z internetu bardzo uczą. A niestety najczęściej tak to wygląda.
2
@tristan87 To jest w ogóle od tyłu zaczęte. W podstawówce, kiedy dzieciaki nie mają nawet czego się uczyć w domu, bo trzeba doskonalić pisanie i czytanie, brak prac domowych. W szkołach średnich gdzie trzeba się uczyć z dnia na dzień na sprawdziany, kartkówki, odpowiedzi etc. i tam faktycznie przydałby się brak prac domowych pewnie finalnie nic nie będzie.
3
@Kapitan hawk Czyli to Ty założyłeś ten szyderczy profil na Twitterze?
0
@Cochise Mistrz
0
@FcPortoFan1999 Teraz jeszcze miesiąc dojadania sałatki jarzynowej i będzie majówka.
0
@Destroyer_of_Worlds Po co im podpowiadasz?
0
@Cule1234 prima aprilis w wykonaniu łysego idioty
3
@Arden Prawdziwa dusza la rambli z niego
1
@Bulbazaur17 Niewiele mniej, ale nie powiem, bo kobiet nie pyta się o PESEL.
@FcPortoFan1999 to ja mam zdecydowanie więcej niż on…
1
@JohnnySilverhand Nie. Ale jeśli Ty masz, to nie wahaj się prosić o pomoc!
1
@FcPortoFan1999 Nie no aż tak to nie hahah
1
@Bulbazaur17 Dla mnie to jest stary xd
0
@FcPortoFan1999 Wrócą do siebie zaraz po tym jak Błaszczykowski powtórzy karnego z Portugalią.
0
@LukaszFan mimo wszystko klasyki zawsze rządzą się własnymi prawami
0
@FcPortoFan1999 Czasem lepiej nie mieć, niż mieć i być nieszczęśliwa.
0
@FcPortoFan1999 Może ma tylko nie chce tego ujawniać.
0
@Kondziubarca A potem tak się stało. Najpierw na euro weszła Gruzja, potem Ukraina, a na końcu My. Tylko, że to nie Donek tak powiedział.