0

@Qlimax86 Lecę do najbliższego bunkru i nie wychodzę póki się to nie skończy.

0

@Kgorecki2500 Tylko 100 mln? A nie przypadkiem miliardów? :D

0

@shahman Uczciwie

7

@marcin62 Bachate tańczyła.

1

@Culer9002 Akurat Szampana często omijam. Moje aktualne ulubione to: etc., skanah, Pocałunki, Do * sztambuch.

3

@Mario96w Ja też, tylko muszę mieć humor na nią.

4

@JordiAlbion Bardzo możliwe. Albo chcą siać panikę, żeby łatwiej sterować społeczeństwem. Najgorzej, że nie wiadomo gdzie jest prawda.

6

@Arden Nieciekawe czasy nam nastały. Z każdej strony tylko straszą.

0

@Matheu12 Uświadomiłeś mi właśnie, że Vinicius jest ode mnie kilka dni młodszy i trochę źle się z tym czuję xd

1

@Culer9002 Na początku wojny na Ukrainie, a wybuchła w czwartek, mówili, że w poniedziałek dojdą do nas.

2

@skubi99 nie i raczej się to nie stanie

0

@FcPortoFan1999 Ale już nie ma o co walczyć.

0

@Criss18Barca Może to i lepiej. Trochę przerwy mu się przyda.

1

@Sulimo pamiętam, że kiedyś tu coś napisał więc może przeczyta Twoje błagalne prośby.

0

@LionelM95 Wyczuwam deprechę…

0

@Forsyth Może w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi (czy jakoś tak się nazywała) może coś być, że zaniżona cena jest niezdrową zachętą do sięgania po alko (tak tylko przypuszczam). Słyszałam, że podobno każda reklama piwa jest w Polsce sprzeczna z tą ustawą, także i smaczki co do ceny mogą tam być.

0

@kacper_fcb Myślę, że gdyby wygrał jeden puchar to jeszcze jakoś się ta obecna decyzja obroni. Ale gdyby wygrał oba, to by znaczyło, że zbudował zespół więc wtedy chyba jego odejście byłoby bezzasadne.

1

@RomanHoffer Pobierasz aplikację Google obiektyw i puszczasz jej ten dźwięk.

0

@Arden Wiadomo, że dla nich najważniejsze jest napchanie kieszeni. Ale dla dobrych ludzi nie ma wyższej wartości niż życie człowieka.

0

@Sawik_10 Na wojnie nie ma wygranych. Wszyscy są stratni, gdy ludzie umierają choć mogliby żyć. Wszystko inne tak naprawdę nie ma znaczenia.

0

@ChampionLW Dzisiaj rocznica wybuchu wojny więc pewnie dlatego.

1

@betleyoneDEjong Żeby nam go tylko nie uszkodzili

1

@Popitek12 Wzajemnie. Dawno Cię tu nie widziano ;)

1

@NeroTFP1 Liczę, że jutro dojdą kolejne trzy, chociaż symbolicznie za dwusetny metr.

3

@Kgorecki2500 Kiedyś w KFC była sałatka piccante. Nie wiem, czy jest nadal ale zaczęłam ją sama robić w domu i polecam.

2

@MESSIah16 Swoją drogą to ciekawe, że najbardziej do dzieci zachęcają ci, którzy sami ich nie mają: Prezes, Michałowa… chociaż jakby taką Michałową zrobić ministrem rodziny to dzietność momentalnie by skoczyła.

3

@QQL5 Zależy kto jaką szkołę wyznaje. Ja tam jestem tradycjonalistką i wolałabym, żeby na początku facet się trochę starał pod tym względem. Ale inna może uważać, że wręcz przeciwnie, równouprawnienie w miłości, każdy płaci za siebie co do grosza, jak on ostatnio inicjował spotkanie to teraz ona itp.

0

@Kgorecki2500 Pradziadziuś go nawiedza w snach.

3

@jacobFCB Podejrzewam, że może mieć problem gdziekolwiek urodzić, ale cóż, może jestem za głupia z biologii.

31

@Arden No właśnie @MesQueUnClub96 napisał, że nic, bo depresja dopada również bogatych i tych, którym według postronnego obserwatora się powodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?