0

@Pawel13sz Toż to szok i niedowierzanie!

0

@Popitek12 Ja bym brała Pedriego. Jak by chciał to nawet dzisiaj mogę za niego wyjść.

1

@Lucerfi Szkoda, że nie powiedziała, że od milionów.

1

@ikar34 Na eurosporcie przynajmniej beka w studiu.

0

Podium, podium i po podiumie…

1

@FcPortoFan1999 Na szczęście jest jeszcze trzecia seria, a ja po Seefeld 2019 niczego nie przesądzam przed końcem.

0

@FcPortoFan1999 Mało nie wyprostował zębów na buli.

0

@FcPortoFan1999 No to wyszedł. Aigner i Kraft nie trafili i Olek 6.

0

@FcPortoFan1999 I znowu najprawdopodobniej 8 miejsce

1

Zniszczoł znowu w top 10!

1

Olek, jeszcze 3 takie dzisiaj poproszę !!!

2

@Emhyr Ale człowiek w tym wieku musi mieć zajęcie, żeby nie zwariować. Przecież nie będzie przez kolejne 40 czy ileś lat kopać ogródka i jeździć z Ewunią na wakacje.

1

@Kamilos84 Skoczyć w USA bo tam nie skakał podobno.

1

@Emhyr Może nie ma pomysłu na siebie.

1

@piasqnfcb Ale w tym roku to raczej miłości w Zakopanem nie pośpiewają. No chyba, że Olek zrobi niespodziankę :)

0

@arasz1819 Tak, bo patrząc na obecny poziom Barçy to Iñaki nie odstaje.

0

@Popitek12 W demokratycznym państwie prawa, ŻADNEJ, która została zarejestrowana.

1

@MichuZ44 Wiadomo, że dla nich lepiej. Napisałam o tym, że musiało im być źle z pełnym współczuciem.

0

@Safrani Swoją drogą, jak ludziom musi być źle na tym świecie, że się decydują na coś takiego…

0

@FcPortoFan1999 Premier ma więcej kompetencji, ale według Konstytucji głową państwa jest Prezydent.

0

@tbas Jakie państwo, taka głowa.

0

@Rewolucja123 Flat white

0

@tbas Odwalił podobnie do Kopaczowej z tego co pamiętam.

2

@FutureFCBarcelona Najgorsze, że ludzie wybierając tych, co już kiedyś byli u władzy, uważają, że będzie inaczej, jakby już zapomnieli jak było wtedy. Zero zaskoczenia jak dla mnie.

0

@Maker0 Madryccy agenci, którzy pełnią w klubie wysokie stanowiska.

0

@FcPortoFan1999 Ktoś jeszcze pamięta co to ostatki? I dlaczego one w ogóle są?

2

@Culer9002 @Comentateiro jest szansa dla Ciebie xd

0

@TR3YWAY Dobrze, że pamiętają skąd bierze się mleko…

3

@draxidox A w jakiej kwestii ta kooperacja?

0

@ObiwanKenobi Wiem, zauważyłam, że mi doliczają do rachunku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?