July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Toż to szok i niedowierzanie!
0
@Popitek12 Ja bym brała Pedriego. Jak by chciał to nawet dzisiaj mogę za niego wyjść.
1
@Lucerfi Szkoda, że nie powiedziała, że od milionów.
1
@ikar34 Na eurosporcie przynajmniej beka w studiu.
0
Podium, podium i po podiumie…
1
@FcPortoFan1999 Na szczęście jest jeszcze trzecia seria, a ja po Seefeld 2019 niczego nie przesądzam przed końcem.
0
@FcPortoFan1999 Mało nie wyprostował zębów na buli.
0
@FcPortoFan1999 No to wyszedł. Aigner i Kraft nie trafili i Olek 6.
0
@FcPortoFan1999 I znowu najprawdopodobniej 8 miejsce
1
Zniszczoł znowu w top 10!
1
Olek, jeszcze 3 takie dzisiaj poproszę !!!
2
@Emhyr Ale człowiek w tym wieku musi mieć zajęcie, żeby nie zwariować. Przecież nie będzie przez kolejne 40 czy ileś lat kopać ogródka i jeździć z Ewunią na wakacje.
1
@Kamilos84 Skoczyć w USA bo tam nie skakał podobno.
1
@Emhyr Może nie ma pomysłu na siebie.
1
@piasqnfcb Ale w tym roku to raczej miłości w Zakopanem nie pośpiewają. No chyba, że Olek zrobi niespodziankę :)
0
@arasz1819 Tak, bo patrząc na obecny poziom Barçy to Iñaki nie odstaje.
0
@Popitek12 W demokratycznym państwie prawa, ŻADNEJ, która została zarejestrowana.
1
@MichuZ44 Wiadomo, że dla nich lepiej. Napisałam o tym, że musiało im być źle z pełnym współczuciem.
0
@Safrani Swoją drogą, jak ludziom musi być źle na tym świecie, że się decydują na coś takiego…
0
@FcPortoFan1999 Premier ma więcej kompetencji, ale według Konstytucji głową państwa jest Prezydent.
0
@tbas Jakie państwo, taka głowa.
0
@Rewolucja123 Flat white
0
@tbas Odwalił podobnie do Kopaczowej z tego co pamiętam.
2
@FutureFCBarcelona Najgorsze, że ludzie wybierając tych, co już kiedyś byli u władzy, uważają, że będzie inaczej, jakby już zapomnieli jak było wtedy. Zero zaskoczenia jak dla mnie.
0
@Maker0 Madryccy agenci, którzy pełnią w klubie wysokie stanowiska.
0
@FcPortoFan1999 Ktoś jeszcze pamięta co to ostatki? I dlaczego one w ogóle są?
2
@Culer9002 @Comentateiro jest szansa dla Ciebie xd
0
@TR3YWAY Dobrze, że pamiętają skąd bierze się mleko…
3
@draxidox A w jakiej kwestii ta kooperacja?
0
@ObiwanKenobi Wiem, zauważyłam, że mi doliczają do rachunku.