0

@AlexDark00 Kolacja, która zakończyła się o 16.30... Ale tak, pewnie machał łapskami, zwłaszcza, że Ani nie było w domu i nikt nie czytał mu w myślach.

4

@MESSIah16 Nie uważam, by dodatkowe karanie w postaci podatku od nieposiadania dzieci było rozwiązaniem, bo niektórzy po prostu nie będą ich mieć, bo nie mogą, bo nie mają z kim... Zresztą i tak jest katastrofa demograficzna już nie do odratowania, bo mamy ogromną przepaść w pokoleniu z ostatnich 10 lat.

0

@Benz Pan z bardzo wybujałym ego... czyli w sumie psychol.

2

@TR3YWAY U mnie profesor kiedyś napisał bardzo długiego maila, w którym określił jakie fryzury są dozwolone podczas egzaminu i że zabrania wszelkiej biżuterii, włącznie z tym że gumki do włosów musiały być recepturkami, a włosy musiały być związane z tyłu. Zaznaczę, że nie był to egzamin z żadnego gotowania czy czegokolwiek. Zwykły, pisemny egzamin.

2

@siuuu Może Karpatka?

0

@ikar34 A idź Ty...

1

@ikar34 Czyli jak rozumiem dzisiaj stawiasz?

1

@agaFCB Przez godzinę nie wchodziłam, a mam wrażenie, że sporo mnie ominęło...

0

@Lionel_Messi10 A amigosi grają?

2

@misterio A po co mu zgoda jak żony w domu nie ma?

1

Mi się te viralowe stroje rekina zawsze z Ferranem kojarzą.

3

@mekston Wydaje mi się, że Ania aktualnie jest w Polsce, ale może chciał zdążyć zanim wróci.

3

@Fenelon To co to za impreza, jak już się skończyła?

0

@Rastafarnianin Niejednokrotnie widziałam młode dziewczyny, na oko rozmiar 50, wzrost ok. 150 cm, w ogóle niekobieco wyglądające (sylwetka to jedno, ale ubiór, fryzura itp wszystko zaniedbane) z pięknymi facetami u boku, także wygląd naprawdę nie ma znaczenia w tych sprawach. A jeśli dla kogoś ma, to to pewnie nie jest ta osoba, o którą chodzi.

0

@jedrek7000 Anka w Polsce aktualnie

2

@Safrani Łyk dzikiej kaczki i wszyscy spowiedź do muszli klozetowej

7

@macio_944 Witamy na pokładzie ;) lepiej już umawiaj sobie wizytę do specjalisty, bo zdrowy stąd nie wrócisz

3

@draxidox Podejrzewam, że centrum Warszafki, stąd te ceny.

2

@DonCarletto Takie rzeczy to na priv się załatwia, a nie przy wszystkich.

0

@AnkaLewandowska Dziewczyno, nie dowalaj temu biednemu Robertowi, bo w końcu nie wytrzyma i odejdzie od Ciebie.

2

@draxidox Już to widzę, jak ktoś sam prosi o to, żeby płacić wyższe podatki...

0

@Arden Absolutnie nie

0

@TR3YWAY A finalnie będzie pierwszy mąż jego przyrodniej siostry.

0

@Ptasior Sugerujesz zamach stanu w szatni?

0

@joloskyy Ja nie mówię, że mają go żegnać, ale zazwyczaj jakieś zdjęcia z meczów wrzucali, wręcz szedł cały spam. A jest cisza.

5

@Arden Ale kapitan musi też się sprawdzać w innych sprawach niż boisko.

1

Chłopcy chyba faktycznie w szoku, bo poza Gavim, który zarzeka się, że jest z Xavim do śmierci, nikt nic nie wrzuca na insta.

0

@Criss18Barca Wtedy wszyscy nakryli by się nogami.

0

@Kozinho. Oj tak. I tak zrobił dużo dobrego. Liczę, że doszkoli swój warsztat i jeszcze wróci i pokaże Światu kim naprawdę jest.

1

@barcanawieki Ja chyba jestem Team Fabregas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?