0

@Szklaner Nie strasz, nie strasz...

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że jesteście ciut ode mnie starsi, to mi przekażecie jak to jest naprawdę :D

0

@masa11 To jest uzależnienie to raz. Dwa, to pewnie większość ma tam różne pliki, typu co chcą powiedzieć na mównicy, jakieś notatki itp. Więc patrząc na to, co nam dają teraz telefony, to po prostu narzędzie pracy.

1

@TR3YWAY Starość zaczyna się w głowie, a 25 lat to podobno najlepszy wiek. Wszystkiego najlepszego!

14

@HighestInTheRoom Nic mu już nie udowodnią, bo Art 17 pkt 5 mówi o umorzeniu postępowania w przypadku śmierci podejrzanego.

0

@insp1re To jest tak, że jak Robert przyszedł do nas, to chcieliśmy żeby reprezentacja grała jak Barcelona. No to gra. W czym problem?

1

@Rewolucja123 żeby ocenić grę to najpierw musieliby grać...

0

@Cule1234 #muremzawolnymjakubem #marszwolnychskoczków

0

@Ojciec5tkidzieci Jo demá a l'universitat.

0

@Kitek1640 Ale Madryt kocha bardziej...

0

@esem91 Mnie pocieszyło winko, ale jak nasi dalej będą tak grać, to wpadnę w alkoholizm

2

Real Madryt, na następnych zawodach Cię pokonamy!!!

1

@KamQiX No właśnie, sama zmiana nazwiska i tak nic nie zmieni. Jeśli ma ktoś przyjść, to faktycznie z pomysłem. Chociaż maszyna Xaviego na początku też dobrze rokowała...

5

Ja rozumiem, że można przegrać. Rozumiem, że można przegrać 4-1, ale NIE W TAKIM STYLU!!!

1

Lapcio wygląda jakby strzelił jednego shota za dużo i zaraz miał pójść pawik xD

0

@jacobFCB Nie, nie. Nic nie ma.

0

@LM10GOAT Myślę, że jak będzie tak dalej, to drugiej serii nie będzie.

2

@barcanawieki Nie oceniaj tak pochopnie. Może modlą się, żeby jak najdłużej nie wyszli XD

0

@FcPortoFan1999 U mnie już rozebrana, bo biedaczka zeschła się na amen. Rekordowo chyba do 15 stycznia kiedyś stała u mnie.

1

@gumaz Kamil Stoch i Adam Małysz

0

@macio_944 Człowieku, daj Ty już temu Denzelowi spokój, wszystko jest na dobrej drodze. Ojechaliśmy Osasunę potężne 2:0.

0

@pluszek Było jak był pogrzeb pary prezydenckiej w 2010 roku.

1

@DragonxNF Nigdy

0

0

Ej, a tak z ciekawości i non offending: przeczytaliście całą Konstytucję?

1

@lntrowertyk Jak Cię znieczuliło na politykę to w sumie zdrowiej dla Ciebie.

0

@hayek Andrzej jest tylko doktorem, nie ma habilitacji. A znowu stopień dr nauk prawnych na UW uzyskał Jarosław, także wiesz...

0

@hayek UW i najlepszy wydział prawa? A skąd taka kontrowersyjna teza?

0

@gumaz Pozwać laskę o zniesławienie i niech płaci.

0

@DonMatteo901 Nie, to nie był błąd. To był wielbłąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?