July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Oni też łatwego życia nie mają.
1
@SeWo77 No jasne, że się znamy. Mieszkaliśmy na jednym osiedlu.
2
@NeroTFP1 Szkoda chłopa, bo świetny zawodnik i mega człowiek.
1
@hayek Nie spodziewałam się takiej opinii akurat po profesorze Piotrowskim.
0
@Tasde Jemu już jest wszystko jedno. Jeszcze 1,5 roku, potem emeryturka, TS raczej mu nie grozi, bo nie zbierze się odpowiednia większość.
1
@maroon Obawiam się, że jeśli Prezydent postąpił tym razem w sposób niewzbudzający żadnych wątpliwości co do prawidłowości to po prostu musi to przyjąć na klatę. To nie ma nic wspólnego z popieraniem tego działania.
7
@maroon Nie musi popierać. Wystarczy, że uznaje, że prezydent skutecznie skorzystał ze swojej prerogatywy.
0
@Emhyr Fiorentino ułaskawi.
1
@tristan87 A w tvp info na pasku (tak z 10 minut temu) było bez "tym razem prawidłowo".
1
@barcanawieki Nauczyli się od Polaków
10
@clyde lays Zielona cebulka
0
@Kitek1640 Masakraaa
0
@Comentateiro On jest jak Simon Ammann. Przecież z Simonem też już było totalne dno po upadku, a teraz potrafi skoczyć daleko i to nawet z telemarkiem.
0
@Michael24 Bo tu limit to 8.
0
@LM10GOAT W maju... dobrze będzie jak jeszcze w tym roku kalendarzowym.
0
@Borneo Ja uważam, że ocena tego, czy powinni siedzieć a ocena aktu łaski to dwie różne rzeczy. Bo czy uważam, że powinni siedzieć? Tak, bo popełnili przestępstwo, w dodatku w związku ze sprawowaną funkcją publiczną. Czy uważam, że zastosowanie prawa łaski jako prerogatywy prezydenta RP było skuteczne? Tak. Czy uważam, że są posłami? Nie, bo mają prawomocny wyrok, a ułaskawienie, nie jest uniewinnieniem. Zostali skazani za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, a Konstytucja tego wprost zabrania. Czy ja bym ich ułaskawiła? Oczywiście, że nie. Czy moja opinia na ten temat ma jakiekolwiek znaczenie? Oczywiście, że nie. Dziękuję, za uwagę.
0
@MarioVeB! To siłownia była na rekinie XD
4
@ZwyklyKibicBarcy04 Mnie meeega cieszy hat-trick Ferrana :)
0
@VegetaPolska Na obrzeżach Warszawy dziś to samo.
3
@MichuZ44 Boże, ale czemu ABBA???
1
@Criss18Barca I teraz spójrzmy na to tak: czytanie lektur, robienie prezentacji, które co i rusz dzieci robią, czy choćby nauka na kartkówkę to też praca domowa czy nie?
0
@Roobo Wierzę mu jak polskim politykom.
0
@Criss18Barca Wiadomo, że sercem Stoch, ale style obu panów bardzo podobne.
2
@FcPortoFan1999 Dzięki, co prawda już sprawdziłam w terminarzu, ale po dzisiejszym aż chciało się wreszcie o to zapytać. @Katalończyk 99 Jakoś to będzie. Wygramy albo przegramy :D
3
To kiedy następny meczyk???
1
@norbi77 Przyspawany jak na wfie
1
@PatrychoO Od razu ekskomunika go czeka. I wyklnięcie z Viniciusowej ambony.
1
@barcelonaLM Myślę, że w końcu tak.
1
@MesQueUnClub96 Wałki Realu = Wałki POPiS (z dystansem proszę)
0
@Stinger_ Ja właśnie parafrazuje PZN...