July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Myślę, że Xavi ma coś na pisowców i tylko dlatego rozgrywa to na własnych zasadach.
2
@FcPortoFan1999 @Culer9002 Witam w klubie :)
0
I teraz bam! Barcelona się ogarnia, Real gra padake taką, że nawet sędziowie nie dają rady, Girona też zjazd. Dodatkowo Barça wygrywa Champions League i 30 czerwca wszyscy błagają, by Xavi został.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo możliwe. Dla mnie Lapcio to chyba pierwszy do outu.
0
@escarabajo Se queda.
0
Pomijając już aspekt czysto sportowy, bo wiadomo, że nasi nie są bez winy, ale jak oceniacie liczbę minut dodanych przez sędziego? Miał podstawy, żeby dowalić aż tyle?
1
@svensonFCB Karol na pewno nie wpuściłby tylu bramek co Peña bo zasłania 3/4 bramki.
4
@PatrykBarca Dokładnie. Poza tym, dzisiaj przynajmniej była jakaś walka, mogło się to naprawdę dobrze skończyć. Sport to sport.
0
@KrychaFCB Już Sergi Roberto byłby lepszy, a nie grał jeszcze tylko na bramce.
1
@barcanawieki że czeka na powrót Marka i wtedy to już na pewno będzie lepiej
1
Xavi: Umiecie grać?
Piłkarze: Umiemy.
Xavi: to czemu nie gracie???
0
I pomyśleć że gdyby Marek normalnie grał to byśmy stracili połowę bramek mniej... nie mówię, że w ogóle byśmy nie tracili, ale na pewno połowę mniej.
0
@JohnnySilverhand Mniej niż jako trener
0
@ricardo0705 wziąć *
0
Stan Barcelony odzwierciedla stan Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej.
0
@Kitek1640 Nikt, gramy w 10.
0
Uciekliśmy spod noża.
1
@jakub1906 imponująca odległość
1
@MESSIah16 Tylko to działa w dwie strony. Jeśli ktoś się decyduje czekać na tą jedną osobę i np. Do ślubu i się do tego przyznaje to jest szykanowany i traktowany jako odmieniec. A przecież każdy powinien pilnować swoich majtek.
1
@kewin I to Stoch ma tego, czego nie ma Kraft dużo, a Kraft tego, czego nie ma Stoch tylko jedno.
0
@barpol11 łyżeczka amolu na cukrze, sok malinowy, goździki (nie wiem, jak zniesiesz aromat)
0
@Stasik91 Dla mnie ten mecz był jak taka randka, że najpierw on po Tobie ciśnie, ale myślisz, że to dla jaj, potem jest ekstra, dwa razy się całujecie, zaczynasz czuć zmęczenie, a on Ci jeszcze wprasza się na chatę. Potem on w końcu nie wytrzymuje, zaczyna po Tobie jeździć jaka to jesteś zła, a na sam koniec mówi Ci, że w ogóle to się z Tobą spotkał, żeby z Tobą zerwać, a mimo to zmarnował Ci pół nocy.
0
Nikt dzisiaj Xaviego nie zwolni. Nasz treneiro obchodzi dziś 44 urodziny!
0
@Iniesta8i Wygląda jakby nie oddychał
0
@Szmulek Szkoda tylko, że taki młody (:
0
@sidi12843 Zasugerowali się La Ramblą w ostatnich dniach
0
@Recha_0684 Ludzka i nieludzka . Każdy ma swoją perspektywę. Jak ktoś kończy robotę/zajęcia/cokolwiek o 20 to nie narzeka.
0
@MesQueUnClub96 Kilka godzin z żoną i znów będzie stan krytyczny.
1
@Bykunn Spoko, ja też nie mam byłych. Mówię tylko tak, jak mi się wydaje, bo nie można ocenić żadnej sytuacji zero-jedynkowo.
6
@Popitek12 Pytanie też w jakiej relacji byli przed związkiem, dlaczego ten związek się rozpadł i jakie podejście ma do tego aktualny facet. Mogło być np. tak, że byli przyjaciółmi, którzy pomylili tę przyjaźń z miłością i mimo, że zakończyli związek to to nie zmieniło faktu, że dalej są przyjaciółmi.