0

@BabyGang U nas niestety młodzieżą jest nadal Maciek Kot i Klimek Murańka więc wiesz...

1

Pomijając miejsce jakie najprawdopodobniej zajmiemy, to dzisiaj przebudzenie młodzieży. To liderzy zawiedli.

0

@MarioVeB! Tak, to było to samo konto. Najgorzej że akurat wtedy byłam za granicą i nie miałam jak sprawdzić.

0

@barcelonaLM A mi się wydaje, że przede wszystkim to zależy od sposobu nauczania. Bo jeśli nauczyciel umie rozbudzić ciekawość tematu u uczniów to i taki przedmiot wydaje się łatwiejszy potem. A co do prac domowych: nie jestem za tym, żeby dowalać dzieciom codziennie po 50 stron, ale uważam, że w podstawówce ta praca domowa ma lepsze zastosowanie niż w liceum np. Bo w podstawówce, zwłaszcza w 1-3 dzieci nie siedzą po lekcjach w książkach, nie uczą się na jakieś kartkówki z rozpoznawania skał czy innego potęgowania. Poza tym, nawet w takim liceum - jak nauczyć się matematyki, gdy się jej nie znosi (zwłaszcza jeśli nauczyciel jest cymbałem), no trzeba rozwiązywać te zadania, a jak masz te 16-18 lat i tego nienawidzisz, to bez przymusu do tego nie usiądziesz. Uważam, że we wszystkim należy zachować umiar po prostu.

0

@Ojciec5tkidzieci Poważnie wygląda bo jest zdecydowanie za chuda. Gdyby przybrała 2-3 kg złagodniały by jej rysy twarzy.

4

@misterio I jeszcze te różki z loga Peło

2

@Nazio_87 Za Morawieckiego tego nie było

1

@PatrychoO nerwy

0

@Rewolucja123 Daliby im jeść od czasu do czasu, bo nic dziwnego, że nie dają rady.

0

Jak to pada jak nic się nie dzieje, to jak coś się będzie działo to chyba telefony będą wybuchać....

1

@Stinger_ Ja oglądam na eurosporcie i dowiedziałam się że statystyki są jak spódniczka mini xD

0

@Kazragore i marszu za wolnymi Viniciusami

1

@bartas97 U nas by nie przeszło.

3

@parpe A część idzie by spełnić ambicje rodziców.

2

@tomek8756 Z Oskarkiem się nie spotkałam jeszcze :P

0

@MarioVeB! A ze mną jest na roku. Świat jest mały.

1

Z ostatniej chwili! Na żądanie @Kamilos84 Xavi out, Big Mou in!!!

0

@gumaz madryccy agenci

0

@barcelonaLM To wszystko wina Tuska!

0

@FcPortoFan1999 Coś pomiędzy

0

@DawidekFCB Nie, dzięki. Nie jestem sezonowcem.

0

@DawidekFCB Widzisz, a ja się nie boję. Ja już mam gdzieś wynik.

1

@Rewolucja123 Cytując Czerepacha: Geniusz!

1

@michal26 70 lat i maks 2 kadencje.

0

@MesQueUnClub96 Brunetów

0

@John_Doe To inna sprawa, ale ja mówię stricte o przepisach.

0

@Szklaner Nie strasz, nie strasz...

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że jesteście ciut ode mnie starsi, to mi przekażecie jak to jest naprawdę :D

0

@masa11 To jest uzależnienie to raz. Dwa, to pewnie większość ma tam różne pliki, typu co chcą powiedzieć na mównicy, jakieś notatki itp. Więc patrząc na to, co nam dają teraz telefony, to po prostu narzędzie pracy.

1

@TR3YWAY Starość zaczyna się w głowie, a 25 lat to podobno najlepszy wiek. Wszystkiego najlepszego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?