July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Muszynianka Jem kiedy chcę. Nikt tego nie sprawdza.
0
@VegetaPolska i wziął Wojtka Topora
0
@Blanco16 Maryle, Zenki i funkcjonariusze partyjni swoje kosztują...
2
@macio_944 To, że jedni łamią prawo, nie wyklucza tego, że drudzy też łamią...
0
@Prorokk Na zdrowie
2
@Ptasior Trochę Luis Enrique, a trochę Freddie Mercury
0
@FcPortoFan1999 Dobry przykład jest lepszy niż namawianie kogoś siłą ;)
0
@Lola120 Zależy. Ja np. nie znoszę tego standardowego groszku, ale drobny jak najbardziej.
0
@MESSIah16 Sam fakt że trener jest 2 lata młodszy od Piotrka i Kamila już dużo mówi...
1
@Sulimo Ten słony karmel to z soplicy?
3
A gdzie czapeczki w tym roku?
1
@koksik2700 Dokładnie. Oni mogą przyciągnąć publiczność i stwarzać wiarygodność po to, żeby z czasem ta czysta woda nabierała coraz więcej propagandowego mułu.
0
@CZAJUN_119 Ja też takie mam i również spokojnie leżakuje
0
@Barcasub Niestety ale nic
5
@Rl9k1nG Jaka to melodia leci
1
Ranczo na TVP inf... 1 ;)
10
@Przemek2323 Dokładnie. To jest czysta żądza zemsty na "już " , a nie przemyślane działanie, żeby realnie rozliczyć poprzedników. Jak można zwalczyć łamanie prawa łamaniem prawa?
0
@marcin62 tak po prawdzie to oni wszyscy sobie wycierają mordy Konstytucją, a nawet nie wiedzą (bądź udają, że nie wiedzą, bo taki Kaczor jak ma doktorat z prawa to raczej wie) co w niej jest.
0
@Qlewer ale jeszcze pół godziny temu było info na jedynce
1
@Mankind Ale już leci Korona Królów bo aż sprawdziłam.
2
@Hajny kupić dekoder (chyba około 100 zł)
0
@Jackazz Bo w tygodniu jest następna kolejka, a każdy chce jak najszybciej wolne przed świętami.
3
@pacior95 zdecydowanie C. Już od kilku lat mało która porażka mnie wzrusza.
3
@Deviler ogólnie większość feminatyw tworzonych na siłę źle brzmi...
0
@TR3YWAY No dziury ze spodniami, dekolt do pępka... dość mało męsko to wygląda
0
@TR3YWAY Wczoraj widziałam podobnie "ubranego " chłopaka na mieście, także to bardzo daleko postępuje.
0
@tristan87 Święci Pańscy, toć to zupełne novum. Nie znałam xd
1
@Alex1995 Tak samo jak PiS myślał, że jak już przejął władzę, to będzie rządzić wiecznie... I tak w kółko będzie...
1
@BulaKG Przecież donejty każdy z nas wysyła codziennie
1
@FcPortoFan1999 I tak to od dawna był bardziej nierząd niż rząd