0

@Muszynianka Jem kiedy chcę. Nikt tego nie sprawdza.

0

@VegetaPolska i wziął Wojtka Topora

0

@Blanco16 Maryle, Zenki i funkcjonariusze partyjni swoje kosztują...

2

@macio_944 To, że jedni łamią prawo, nie wyklucza tego, że drudzy też łamią...

0

@Prorokk Na zdrowie

2

@Ptasior Trochę Luis Enrique, a trochę Freddie Mercury

0

@FcPortoFan1999 Dobry przykład jest lepszy niż namawianie kogoś siłą ;)

0

@Lola120 Zależy. Ja np. nie znoszę tego standardowego groszku, ale drobny jak najbardziej.

0

@MESSIah16 Sam fakt że trener jest 2 lata młodszy od Piotrka i Kamila już dużo mówi...

1

@Sulimo Ten słony karmel to z soplicy?

3

A gdzie czapeczki w tym roku?

1

@koksik2700 Dokładnie. Oni mogą przyciągnąć publiczność i stwarzać wiarygodność po to, żeby z czasem ta czysta woda nabierała coraz więcej propagandowego mułu.

0

@CZAJUN_119 Ja też takie mam i również spokojnie leżakuje

0

@Barcasub Niestety ale nic

5

@Rl9k1nG Jaka to melodia leci

1

Ranczo na TVP inf... 1 ;)

10

@Przemek2323 Dokładnie. To jest czysta żądza zemsty na "już " , a nie przemyślane działanie, żeby realnie rozliczyć poprzedników. Jak można zwalczyć łamanie prawa łamaniem prawa?

0

@marcin62 tak po prawdzie to oni wszyscy sobie wycierają mordy Konstytucją, a nawet nie wiedzą (bądź udają, że nie wiedzą, bo taki Kaczor jak ma doktorat z prawa to raczej wie) co w niej jest.

0

@Qlewer ale jeszcze pół godziny temu było info na jedynce

1

@Mankind Ale już leci Korona Królów bo aż sprawdziłam.

2

@Hajny kupić dekoder (chyba około 100 zł)

0

@Jackazz Bo w tygodniu jest następna kolejka, a każdy chce jak najszybciej wolne przed świętami.

3

@pacior95 zdecydowanie C. Już od kilku lat mało która porażka mnie wzrusza.

3

@Deviler ogólnie większość feminatyw tworzonych na siłę źle brzmi...

0

@TR3YWAY No dziury ze spodniami, dekolt do pępka... dość mało męsko to wygląda

0

@TR3YWAY Wczoraj widziałam podobnie "ubranego " chłopaka na mieście, także to bardzo daleko postępuje.

0

@tristan87 Święci Pańscy, toć to zupełne novum. Nie znałam xd

1

@Alex1995 Tak samo jak PiS myślał, że jak już przejął władzę, to będzie rządzić wiecznie... I tak w kółko będzie...

1

@BulaKG Przecież donejty każdy z nas wysyła codziennie

1

@FcPortoFan1999 I tak to od dawna był bardziej nierząd niż rząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?