0

@wojopancer Nic. Konstytucja daje wiele wolności: światopoglądu, dostępu do informacji publicznej itp. Ale to nie jest Twój obowiązek. Zresztą w Konstytucji są też obowiązki obywatela i nie ma w nich nic o zainteresowaniu polityką czy też o udziale w wyborach. A więc jeśli coś nie jest obowiązkiem, to nie ma nic złego w niezajmowaniu się tym.

0

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale X4VINETA wróciła!

1

@Popitek12 Ostatnio moja przyjaciółka znalazła na tinderze faceta koleżanki z pracy. Za dwa miesiące biorą ślub a on tłumaczy się, że robi tym sobie reklamę (co jest słabe bo gość ma zawód, w którym ma do czynienia tylko z mężczyznami). Ogólnie uważam, że jeśli ktoś jest w związku i nadal używa takich aplikacji, to po prostu nie traktuje związków poważnie.

0

@stickie Możesz, ale nie obnoś się z tym za bardzo dopóki Xavi nie napisze Ci pozwolenia w dzienniczku.

1

@Kapitan hawk Pamiętam, że kiedyś były o 17 w niedzielę, ale 17.30 nie.

0

@Zbyszard Messi zostaje w Rosario.

2

@MesQueUnClub_87 Ja mogę tylko podpowiedzieć, że lepiej zamrozić trochę kostek kawy niż wody. Przynajmniej ja nie lubię jak mi woda z lodu rozrzedza kawę.

1

@Rl9k1nG Ja miałam lepszą akcję jakiś czas temu, przechodziłam przez osiedle apartamentowców do biblioteki i żul szedł za mną całą ulicę. W końcu zapytał czy kupię mu loda i kawę, ale w najdroższej kawiarni (kulka 10 zł). Z kawiarni pana wyprosili. Ja odeszłam, a on dalej za mną, to stwierdziłam, że dla świętego spokoju kupię mu w sklepie. No i królewicz zamiast podziękować jeszcze zażyczył sobie, żebym mu posłodziła (miał cukier i mieszadełko). A najlepiej to, żebym poczekała, aż on zje. Na szczęście się śpieszyłam, ale środek dnia a młodej dziewczynie nikt by nie pomógł żeby taki się odczepił.

1

@gmdfk Może. Staniesz się wtedy dłużnikiem rzeczowym, podczas, gdy on nadal będzie dłużnikiem osobistym.

1

@MesQueUnClub96 Dla mnie Iker Casillas i Alvaro Morata to topki, ale co kto lubi.

6

@kamil9040 A to nie jest tak, że jak się kogoś naprawdę kocha to nie boi się małżeństwa i nie myśli o tym, że się rozwiedzie? Bo wg mnie dopuszczenie takich myśli to znak, że to nie ta osoba i tyle.

0

@IronSanHybrid Niedługo im się to nigdzie nie zmieści...

0

@Artysta9 Chyba nie bardzo, bo z tego co wiem córka LE rzuciła Ferrana.

0

Ale to będzie śmigać (:

2

@Deviler Wszystko zależy od tego jak wygląda sytuacja w rodzinie: pieniądze, powierzchnia domu, czy rodzice nie potrzebują pomocy bo mają np problemy z poruszaniem się. Nie ma zerojedynkowej sytuacji.

2

@Mixtape U mnie chwilę postukało w dach i koniec.

1

Ten mecz to komediodramat, tyle że dobrze się dla nas skończył bo Błaszczykowskiemu się należało. Ale jeśli Niemcy tak obniżą swój poziom na stałe, to możliwe że częściej będziemy z nimi wygrywać, bo to nie ta sama jakość.

1

@messi564 Dla mnie też słodziaczek. Takie trochę rozwydrzone dzieciątko, które mimo wszystko przyciąga do siebie i jest bardzo pozytywne :)

2

@bartulek98 PPU najlepszy wybór

0

@sonek Gillette Venus Simply

3

Raz się człowiek 3 minuty spóźnił...

6

@barcanawieki Żeby GOAT pomógł to musiałby tam najpierw grać ;)

2

@Luciano99 Nie mierz wartości ludzi w centymetrach!

0

@bartas97 Misiu, mecz był wczoraj...

0

@insp1re Absolutnie nie. Gavi jest przyszłością, musi jeszcze trochę dojrzeć, ale może z niego być naprawdę fantastyczny zawodnik.

1

@FrankliN7 To już masz jedną więcej :)

1

@barcanawieki znowu mentosów w sklepach zabraknie

1

@HarveySpecter Spoko, z chłopakami też tak jest.... Ale fakt, to przykre.

0

@Gronek Bo jak dadzą teraz to im przed wyborami znowu skoczy inflacja.

0

Po prostu bydło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?