July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer Nic. Konstytucja daje wiele wolności: światopoglądu, dostępu do informacji publicznej itp. Ale to nie jest Twój obowiązek. Zresztą w Konstytucji są też obowiązki obywatela i nie ma w nich nic o zainteresowaniu polityką czy też o udziale w wyborach. A więc jeśli coś nie jest obowiązkiem, to nie ma nic złego w niezajmowaniu się tym.
0
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale X4VINETA wróciła!
1
@Popitek12 Ostatnio moja przyjaciółka znalazła na tinderze faceta koleżanki z pracy. Za dwa miesiące biorą ślub a on tłumaczy się, że robi tym sobie reklamę (co jest słabe bo gość ma zawód, w którym ma do czynienia tylko z mężczyznami). Ogólnie uważam, że jeśli ktoś jest w związku i nadal używa takich aplikacji, to po prostu nie traktuje związków poważnie.
0
@stickie Możesz, ale nie obnoś się z tym za bardzo dopóki Xavi nie napisze Ci pozwolenia w dzienniczku.
1
@Kapitan hawk Pamiętam, że kiedyś były o 17 w niedzielę, ale 17.30 nie.
0
@Zbyszard Messi zostaje w Rosario.
2
@MesQueUnClub_87 Ja mogę tylko podpowiedzieć, że lepiej zamrozić trochę kostek kawy niż wody. Przynajmniej ja nie lubię jak mi woda z lodu rozrzedza kawę.
1
@Rl9k1nG Ja miałam lepszą akcję jakiś czas temu, przechodziłam przez osiedle apartamentowców do biblioteki i żul szedł za mną całą ulicę. W końcu zapytał czy kupię mu loda i kawę, ale w najdroższej kawiarni (kulka 10 zł). Z kawiarni pana wyprosili. Ja odeszłam, a on dalej za mną, to stwierdziłam, że dla świętego spokoju kupię mu w sklepie. No i królewicz zamiast podziękować jeszcze zażyczył sobie, żebym mu posłodziła (miał cukier i mieszadełko). A najlepiej to, żebym poczekała, aż on zje. Na szczęście się śpieszyłam, ale środek dnia a młodej dziewczynie nikt by nie pomógł żeby taki się odczepił.
1
@gmdfk Może. Staniesz się wtedy dłużnikiem rzeczowym, podczas, gdy on nadal będzie dłużnikiem osobistym.
1
@MesQueUnClub96 Dla mnie Iker Casillas i Alvaro Morata to topki, ale co kto lubi.
6
@kamil9040 A to nie jest tak, że jak się kogoś naprawdę kocha to nie boi się małżeństwa i nie myśli o tym, że się rozwiedzie? Bo wg mnie dopuszczenie takich myśli to znak, że to nie ta osoba i tyle.
0
@IronSanHybrid Niedługo im się to nigdzie nie zmieści...
0
@Artysta9 Chyba nie bardzo, bo z tego co wiem córka LE rzuciła Ferrana.
0
Ale to będzie śmigać (:
2
@Deviler Wszystko zależy od tego jak wygląda sytuacja w rodzinie: pieniądze, powierzchnia domu, czy rodzice nie potrzebują pomocy bo mają np problemy z poruszaniem się. Nie ma zerojedynkowej sytuacji.
2
@Mixtape U mnie chwilę postukało w dach i koniec.
1
Ten mecz to komediodramat, tyle że dobrze się dla nas skończył bo Błaszczykowskiemu się należało. Ale jeśli Niemcy tak obniżą swój poziom na stałe, to możliwe że częściej będziemy z nimi wygrywać, bo to nie ta sama jakość.
1
@messi564 Dla mnie też słodziaczek. Takie trochę rozwydrzone dzieciątko, które mimo wszystko przyciąga do siebie i jest bardzo pozytywne :)
2
@bartulek98 PPU najlepszy wybór
0
@sonek Gillette Venus Simply
3
Raz się człowiek 3 minuty spóźnił...
6
@barcanawieki Żeby GOAT pomógł to musiałby tam najpierw grać ;)
2
@Luciano99 Nie mierz wartości ludzi w centymetrach!
0
@bartas97 Misiu, mecz był wczoraj...
0
@insp1re Absolutnie nie. Gavi jest przyszłością, musi jeszcze trochę dojrzeć, ale może z niego być naprawdę fantastyczny zawodnik.
1
@FrankliN7 To już masz jedną więcej :)
1
@barcanawieki znowu mentosów w sklepach zabraknie
1
@HarveySpecter Spoko, z chłopakami też tak jest.... Ale fakt, to przykre.
0
@Gronek Bo jak dadzą teraz to im przed wyborami znowu skoczy inflacja.
0
Po prostu bydło...