July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AdamaTraore Tak, pod warunkiem, że nikt poza mną nie jedzie ulicą
1
Sodomia i gomoria w domu naszym nastała
3
Widać, że ten Memphis to od nas...
0
@BARCA1899Messi Warte studiowania. Serio, z doświadczenia wiem, że jeśli coś można załatwić kursem to lepiej zrobić kurs. Oczywiście, są zawody, gdzie studia są niezbędne, ale warto się trochę zainteresować przed podjęciem studiów co mi one dadzą.
0
@Przemek2323 Skoro są tacy, którzy to łykają...
0
@FC1899Barca I dlatego nic się nie zmieni na lepsze... Chyba, że odrzucimy wszystkich i pójdziemy w nowe. Ale nowe nowe, nie stare pod nową nazwą.
0
@tomek8756 Nawet jeśli byłby innego, to nie może tego powiedzieć
0
@patry295 Prawda jest taka, że Józa to całkiem fajnie poskładana drużyna już od kilku lat.
0
Cóż za niespodzianka! Nie oglądałam meczu, na wynik zerknęłam dopiero w doliczonym czasie. Gratulacje dla kibiców białych, to jest Wasza chwila! Znowu...
0
@Vintee Znaczy no... Pedro i Busi są młodsi niż Leo, Alba również
2
@Kgorecki2500 Wg tej pani kotlet powinien mieć więcej praw człowieka od człowieka
0
@Rust_Cohle Jest, ale jakby go nie było
0
@marko111122 Tak, ale upijają się powietrzem
4
Kierowca walnął te 3 setki bo go kobieta nie chciała. Wiem, bo to moja przyjaciółka. A Wy teraz przymieracie głodem zamiast jeść kuraki
0
@jeyx77x Robercik w sumie też brzydki nie jest
0
@Kitek1640 A co w życiu ma sens?
0
@Kitek1640 Takie samo jak lajki na fejsie. Podbudowują poczucie wartości i tyle...
4
@MesQueUnClub96 Tak, myślę, że bez niego przegralibyśmy o wiele więcej meczów i z LM w następnym sezonie raczej nic by nie było.
2
@paweldunajecfcb Ani Lewandowskiej zapytaj
0
@TylkoBarca7273 Żeby nie sugerować im, że są stare, bo jak taka ma menopauzę akurat i się wkurzył to możesz nie przeżyć.
1
@Transu96 Mnie 5 lat temu fryzjerka strzygła i mówi, że gotowe, a ja ją pytam: co z grzywką? To ona zdziwiona, że grzywkę też jak ja głównie dla grzywki przyszłam, bo końcówki to sobie w domu można ogarnąć.
0
@BulaKG Dokładnie, wszystko powyżej miejsca gwarantującego LM na jesieni to byłby wielki bonus.
0
@Baron77 Taki właśnie mamy wybór w tym kraju. I jak tu ma być lepiej?
3
Mam wrażenie, że chłopcy nie dają rady kondycyjnie. Ten sezon od dawna był spisany na straty. Pomarzyć można było. Nie powiem, bo sama liczyłam na coś więcej, ale jest jak jest...
1
@The_Man How was Spain?
2
@JohnA Ostatnio mniej w skm, więcej w metrze
0
@Kinginiesta Nieee, zdjęcie termometru z wysoką temperaturą. Wiem, czasem za bardzo używam skrótów myślowych...
0
@Dieselzor Wrzuć termometr do piekarnika i wyślij im zdjęcie na dowód że masz gorączkę i nie przyjdziesz
0
@Kengo A tak sobie zrobiła dziecko z powinowaconym wujkiem...
0
@Hubsao To niestety nie ma znaczenia. Chyba, że nie będzie możliwe odnalezienie ich bądź pomimo odnalezienia ich nie będzie z nimi kontaktu będziecie mogli przejąć ich część po jakimś czasie.