July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Bo nie czujesz własnego smrodu
0
@The_Man Ja w drugiej klasie liceum miałam codziennie min. 1 test , sprawdzian czy "dużą kartkówkę, co oficjalnie sprawdzianem nie była bo by nie mogli wpisać do dziennika ", także 7 sprawdzianów w jednym tygodniu w niektórych szkołach to nic.
1
@Deviler Przekonali mnie
2
@Momals11 Bo musieli zainwestować w tusz, żeby wydrukować karteczkę, że masz bez VAT i wyszło, że są na stracie :")
0
@BorzyKrzys Jak oni podobno nawet sprzęt im testują...
3
@william_wallace Ja się czuję jakbym cały czas zmieniała stany świadomości. Tą pracę bardziej wymyśla mój promotor niż ja, bo każdy mój pomysł ląduje w gnoju. Także znam to :")
0
@pt9 Dzięki :)
0
Kochani eksperci od każdej dziedziny życia: czy ktoś z Was wie ile mniej więcej trzeba liczyć za wynajem busa dla 10 osób na 4 dni. Przejazd z Wawy do Karpacza i z powrotem. Może ktoś z Was korzystał ostatnio...
0
@Szklaner Pedri odejdzie to drużyna zacznie grać bardziej zespołowo. Terrorysta z Teneryfy...
1
@ElTomas Życie jest jak tramwaj. Ważne, żeby po ciężkim dniu zjechać do swojej zajezdni.
0
@Emhyr Ja czasem zapominam że tu nie gra, a czasem zapominam, że w ogóle tu grał. Ot paradoks.
1
@Adi123456789 Bardzo bym chciała zobaczyć go pod wodzą Xaviego, ale to chyba marzenie ściętej głowy.
2
@ElTomas Zależy na ile możesz sobie pozwolić i jak blisko ze sobą żyjecie. Jedni chrzestni dają 300zł, inni tysiąc, inni jeszcze kupują prezent, np wczasy, a inni nie dają nic.
0
@urbipl A ja miałam logikę...
0
@Encore Wiecznie 17 letni...
1
Jak Sousa odejdzie, co to będzie? Co to będzie?
Nic nie było, nic nie będzie.
0
@Majkel34 Lex indudia non est lex
0
@raben24 Tą samą co wczoraj
0
Tobie też już dali te różowe okulary?
0
@Pilka_jest_okragla No tak, tylko jeden Alves z czterdziestką na karku wiosny nie uczyni niestety :(
Chociaż może zaczną wreszcie uderzać z dystansu...
1
@Jasieex Ja dziś napisałam cele swojej pracy także pierwszy kroczek uczyniony. Gratulacje!
0
@barcelonaLM Ahhhhh Xavi, przyjacielu, niewiele mogłeś zrobić. Jak to mówią z g.... bicza nie ukręcisz.
0
No Ligi Europy to my chyba jeszcze nie zdobyliśmy...
1
@Przemek2323 Gdzie jest Zenek?
1
@MesQueUnClub_87 Mnie rozwalają lalki z ustami jak glonojad, co jadą sobie wypasionym bmw czy mercedesem i jechać nim nie potrafią, a do tego telefonik w ręce bo to niełaska podłączyć zestaw głośnomówiący.
18
@FafitFCB Już chłopakowi tylko panienki w głowie. Na złą drogę schodzi...na złą
2
@MarioVeB! Jacek Kurski
1
A ja Wam powiem tak: Czy wygra Leo czy Robert to będę się tak samo cieszyć.
3
@Michu94 U Solskich żadnej córki nie było, nie ma i nie będzie.
0
@dasouzar11 Kamil to przede wszystkim udziela wywiadów w zależności od humoru. Jak humor nie dopisuje to nie pogada.