0

@Luciano99 Bo nie czujesz własnego smrodu

0

@The_Man Ja w drugiej klasie liceum miałam codziennie min. 1 test , sprawdzian czy "dużą kartkówkę, co oficjalnie sprawdzianem nie była bo by nie mogli wpisać do dziennika ", także 7 sprawdzianów w jednym tygodniu w niektórych szkołach to nic.

1

@Deviler Przekonali mnie

2

@Momals11 Bo musieli zainwestować w tusz, żeby wydrukować karteczkę, że masz bez VAT i wyszło, że są na stracie :")

0

@BorzyKrzys Jak oni podobno nawet sprzęt im testują...

3

@william_wallace Ja się czuję jakbym cały czas zmieniała stany świadomości. Tą pracę bardziej wymyśla mój promotor niż ja, bo każdy mój pomysł ląduje w gnoju. Także znam to :")

0

@pt9 Dzięki :)

0

Kochani eksperci od każdej dziedziny życia: czy ktoś z Was wie ile mniej więcej trzeba liczyć za wynajem busa dla 10 osób na 4 dni. Przejazd z Wawy do Karpacza i z powrotem. Może ktoś z Was korzystał ostatnio...

0

@Szklaner Pedri odejdzie to drużyna zacznie grać bardziej zespołowo. Terrorysta z Teneryfy...

1

@ElTomas Życie jest jak tramwaj. Ważne, żeby po ciężkim dniu zjechać do swojej zajezdni.

0

@Emhyr Ja czasem zapominam że tu nie gra, a czasem zapominam, że w ogóle tu grał. Ot paradoks.

1

@Adi123456789 Bardzo bym chciała zobaczyć go pod wodzą Xaviego, ale to chyba marzenie ściętej głowy.

2

@ElTomas Zależy na ile możesz sobie pozwolić i jak blisko ze sobą żyjecie. Jedni chrzestni dają 300zł, inni tysiąc, inni jeszcze kupują prezent, np wczasy, a inni nie dają nic.

0

@urbipl A ja miałam logikę...

0

@Encore Wiecznie 17 letni...

1

Jak Sousa odejdzie, co to będzie? Co to będzie?
Nic nie było, nic nie będzie.

0

@Majkel34 Lex indudia non est lex

0

@raben24 Tą samą co wczoraj

0

Tobie też już dali te różowe okulary?

0

@Pilka_jest_okragla No tak, tylko jeden Alves z czterdziestką na karku wiosny nie uczyni niestety :(
Chociaż może zaczną wreszcie uderzać z dystansu...

1

@Jasieex Ja dziś napisałam cele swojej pracy także pierwszy kroczek uczyniony. Gratulacje!

0

@barcelonaLM Ahhhhh Xavi, przyjacielu, niewiele mogłeś zrobić. Jak to mówią z g.... bicza nie ukręcisz.

0

No Ligi Europy to my chyba jeszcze nie zdobyliśmy...

1

@Przemek2323 Gdzie jest Zenek?

1

@MesQueUnClub_87 Mnie rozwalają lalki z ustami jak glonojad, co jadą sobie wypasionym bmw czy mercedesem i jechać nim nie potrafią, a do tego telefonik w ręce bo to niełaska podłączyć zestaw głośnomówiący.

18

@FafitFCB Już chłopakowi tylko panienki w głowie. Na złą drogę schodzi...na złą

2

@MarioVeB! Jacek Kurski

1

A ja Wam powiem tak: Czy wygra Leo czy Robert to będę się tak samo cieszyć.

3

@Michu94 U Solskich żadnej córki nie było, nie ma i nie będzie.

0

@dasouzar11 Kamil to przede wszystkim udziela wywiadów w zależności od humoru. Jak humor nie dopisuje to nie pogada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?