0

Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.

1

@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy

1

@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.

0

Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.

0

@Barthez_94 W meczach z Sociedad czy Levante chłopcy udowodnili, że da się grać. W repkach śmigają. Co tu dużo gadać.

0

Współczuję Wam wszystkim, którzy jutro idziecie do szkoły i Hala Dzieci i wszyscy inni będą się z Was śmiać.

2

@eydeem Ja się wyuczyłam na zbiorze nowej ery z arkuszami. Tzn nie takim z samymi arkuszami, tylko taki gdzie były działy, a na końcu arkusze.

1

@Commandement Znaczy mi bardziej chodzi o zrozumienie sytuacji, nie materiału. Ludzie wolą zdalne bo jest latwiej, ale nie rozumieją, że większa korzyść jest z tradycyjnej formy nauczania.

0

@Commandement Tylko dzieciaki tego nie rozumieją. Powiem więcej, studenci też tego nie rozumieją. Ja wychodzę z założenia, że studiuję by zdobyć wiedzę, jednak większości zależy na papierku. A dzieciaki chodzą do szkoły bo muszą. Im nie zależy do czasu.

0

@Kgorecki2500 Chyba, że rodzicom się nie chce tak jak moim się nie chciało i pisałam sobie sama zwolnienia na e-dzienniku.

0

@TheNekro94 Mi tam lesbijki nie przeszkadzają. Przynajmniej konkurencja mniejsza...

3

@Pawel13sz Panenką po ziemi. To jest Luis, czego nie rozumiesz?

0

@konrad1661 Zależy. Niektóre kraje, np. Włochy wymagają byś zarejestrował się w ich ministerstwie (tzw. EU-PLF) i wtedy pobierasz inny kod QR, który jest Ci potrzebny wraz z tym ze szczepienia.
A Kartę Lokalizacji Podróżnego wypełniasz przed powrotem online lub na pokładzie samolotu w wersji papierowej.

0

Antek z golem.....

1

Wg komentatorów Griezmann w sekundę odmienił grę Atleti, a wy i tak będziecie narzekać xd

0

@cules100pro To wina włosów. Zapuści to się odblokuje.

0

@FranekCastle No nie wiem, dla mnie wszyscy obecni politycy są siebie warci.

0

@FranekCastle Ciekawe, że PO czy reprezentanci Lewicy (SLD), byli kiedyś u władzy i pięknie też nie było...

3

@Kgorecki2500 A oni się sami tak nie nazwali?

2

@Krzychuuuu14 Ale nie każdy ma dostęp do Canalu+...

0

@maroon Jeżeli dana czynność prawna wymaga nadzwyczajnej formy, np. Aktu notarialnego, to nie ma co kombinować.

0

Syndrom kuwady jak nic...

0

@agaFCB U mnie dziś polsat sprzątał

0

@maniak33333 przynajmniej biega

0

@Gaz Mam nadzieję, że zanim cała trójka wróci to jego już tu nie będzie

0

@koksik2700 Widzisz, niby napisałeś, że nie ma się co sugerować Twoją opinią, a Lapcio wziął ją do serca i Tumanek zostaje.

0

@Fartlow Jeszcze rok czy dwa i ludzie już będą mieli koronę gdzieś.

0

@elplacek44 To już lepiej Kruczek albo Horngacher

0

@msmsms Potwierdzam, zdalne studia to koszmar

2

@Khardan Akurat mi jesienią zeszłego roku bardziej pomogła lekarka na teleporadzie niż inna u której byłam na żywo kilka dni wcześniej także tego....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?