July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drużyna jest w fazie zmian... ale chyba na gorsze. Bo żeby oni jakiegoś nowego stylu nabierali, a tu rozpacz goni rozpacz.
1
@Deltta Miejmy nadzieję, że już nikt z nas nie obejrzy
1
@barcelonaLM @BlackJack66 sezon 13/14 mecz ligowy na Anoeta. Na początku te porażki ciężko wchodziły, teraz człowiek przywykł.
0
Drugi raz w życiu rzuciłam pilotem i nie obejrzałam meczu do końca. Drugi raz w ciągu prawie 10 lat z tym klubem.
0
@Barthez_94 W meczach z Sociedad czy Levante chłopcy udowodnili, że da się grać. W repkach śmigają. Co tu dużo gadać.
0
Współczuję Wam wszystkim, którzy jutro idziecie do szkoły i Hala Dzieci i wszyscy inni będą się z Was śmiać.
2
@eydeem Ja się wyuczyłam na zbiorze nowej ery z arkuszami. Tzn nie takim z samymi arkuszami, tylko taki gdzie były działy, a na końcu arkusze.
1
@Commandement Znaczy mi bardziej chodzi o zrozumienie sytuacji, nie materiału. Ludzie wolą zdalne bo jest latwiej, ale nie rozumieją, że większa korzyść jest z tradycyjnej formy nauczania.
0
@Commandement Tylko dzieciaki tego nie rozumieją. Powiem więcej, studenci też tego nie rozumieją. Ja wychodzę z założenia, że studiuję by zdobyć wiedzę, jednak większości zależy na papierku. A dzieciaki chodzą do szkoły bo muszą. Im nie zależy do czasu.
0
@Kgorecki2500 Chyba, że rodzicom się nie chce tak jak moim się nie chciało i pisałam sobie sama zwolnienia na e-dzienniku.
0
@TheNekro94 Mi tam lesbijki nie przeszkadzają. Przynajmniej konkurencja mniejsza...
3
@Pawel13sz Panenką po ziemi. To jest Luis, czego nie rozumiesz?
0
@konrad1661 Zależy. Niektóre kraje, np. Włochy wymagają byś zarejestrował się w ich ministerstwie (tzw. EU-PLF) i wtedy pobierasz inny kod QR, który jest Ci potrzebny wraz z tym ze szczepienia.
A Kartę Lokalizacji Podróżnego wypełniasz przed powrotem online lub na pokładzie samolotu w wersji papierowej.
0
Antek z golem.....
1
Wg komentatorów Griezmann w sekundę odmienił grę Atleti, a wy i tak będziecie narzekać xd
0
@cules100pro To wina włosów. Zapuści to się odblokuje.
0
@FranekCastle No nie wiem, dla mnie wszyscy obecni politycy są siebie warci.
0
@FranekCastle Ciekawe, że PO czy reprezentanci Lewicy (SLD), byli kiedyś u władzy i pięknie też nie było...
3
@Kgorecki2500 A oni się sami tak nie nazwali?
2
@Krzychuuuu14 Ale nie każdy ma dostęp do Canalu+...
0
@maroon Jeżeli dana czynność prawna wymaga nadzwyczajnej formy, np. Aktu notarialnego, to nie ma co kombinować.
0
Syndrom kuwady jak nic...
0
@agaFCB U mnie dziś polsat sprzątał
0
@maniak33333 przynajmniej biega
0
@Gaz Mam nadzieję, że zanim cała trójka wróci to jego już tu nie będzie
0
@koksik2700 Widzisz, niby napisałeś, że nie ma się co sugerować Twoją opinią, a Lapcio wziął ją do serca i Tumanek zostaje.
0
@Fartlow Jeszcze rok czy dwa i ludzie już będą mieli koronę gdzieś.
0
@elplacek44 To już lepiej Kruczek albo Horngacher
0
@msmsms Potwierdzam, zdalne studia to koszmar
2
@Khardan Akurat mi jesienią zeszłego roku bardziej pomogła lekarka na teleporadzie niż inna u której byłam na żywo kilka dni wcześniej także tego....